Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Na, veltiniautojos, tęsiam toliau 4u.gif


Čia ankstesnės veltinio dalys:
1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis

trečiojoj ir ketvirtojoj daugiausia info apie vėlimo techniką ax.gif


O visas norinčias prisidėti prie info apie vėlimą sisteminimą kviečiame čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heiki Heiki!: 29 spalio 2006 - 11:57
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 10 29, 11:44)
Rodausi savo puirmąjį didesnį veltinio darbelį  ax.gif . Aišku, kad kaip ir dauguma pirmųjų, taip ir šis prisvilęs blush2.gif , bet kitą kartą jau žinodama klaidas, manau nuvelsiu kokybiškesnį. Šis dar be pamušalo, nes jau labai knietėjo pasirodyti  blush2.gif . Prašau pasakyti savo nuomonę: ar reikia dar kokio papuošimo, pvz gėlytės ar kitko? Nemarginau, nes planavau nešioti prie balto paltuko  4u.gif .

user posted image

Puikus pirmas blynas smile.gif Labai graži rankinė wub.gif wub.gif Ir puošti manau nereikia - labai gražiai ir taip atrodo 4u.gif
O aš irgi pasigirsiu, bet kol kas žodžiu tik biggrin.gif Tapkute vakar padarė pirmąsias tapkutes biggrin.gif Tai jei neužsikuisiu per ilgai namų ruošoje, nuvažiuosiu pas draugę ir nufotkinsiu smile.gif Labai knieti pasirodyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapkute: 29 spalio 2006 - 12:03
Lauksim nuotraukyčių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heiki Heiki!: 29 spalio 2006 - 12:03
Ačiū visoms hi.gif aciuks.gif už liaupses mano tašiukui ax.gif . Jūsų nuomonė labai svarbi mirksiukas.gif . Tad nusprendžiau (ssu jūsų pagalba), kad papuošimų daugiau jokių nebus, nes tos surištos rankenos tarnauja kaip papuošimas laugh.gif .

tapkute su nekantrumu laukiam nuotraukyčių 4u.gif . Aš jau suplanavau, kad tapkutes savo mažąjai velsiu kitą savaitgalį ir vėl ankstėliau atsikėlus bigsmile.gif .

Pas mus ž i e m a, sniegelis padengė baltai žemelę smile.gif Tad kaip tik ta proga ir dar vienas mano veltinio darbelis karoliai „Sniegelis“ :

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 10 29, 13:28)
Ačiū visoms  hi.gif  aciuks.gif už liaupses mano tašiukui  ax.gif . Jūsų nuomonė labai svarbi  mirksiukas.gif . Tad nusprendžiau (ssu jūsų pagalba), kad papuošimų daugiau jokių nebus, nes tos surištos rankenos tarnauja kaip papuošimas  laugh.gif .

tapkute su nekantrumu laukiam nuotraukyčių  4u.gif . Aš jau suplanavau, kad tapkutes savo mažąjai velsiu kitą savaitgalį ir vėl ankstėliau atsikėlus  bigsmile.gif .

Pas mus ž i e m a, sniegelis padengė baltai žemelę  smile.gif Tad kaip tik ta proga ir dar vienas mano veltinio darbelis karoliai „Sniegelis“ :

user posted image

user posted image



Kruopščiai, tvarkingai su skoniu padaryta.

Gal iš žemaitijos esi,
mano mama ten, sakė kad pasnigo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 29 spalio 2006 - 13:20
QUOTE(DOSETH @ 2006 10 29, 14:17)


Gal iš žemaitijos esi,
mano mama ten, sakė kad pasnigo rolleyes.gif



Ten senius besmegenius lipdo žmonės ... kalėdos artėja santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2006 10 29, 14:17)
Kruopščiai, tvarkingai su skoniu padaryta.

Gal iš žemaitijos esi,
mano mama ten, sakė kad pasnigo rolleyes.gif


Ačiū. Iš aukštaitijos biggrin.gif . Dabar jau nuleidinėja, tai tokia pliurzė doh.gif .
Atsakyti
Prisipažįstu, esu labai kalta, bet visko neperskaičiau. verysad.gif Bet turiu pamokyti velti, o pati nemoku, kaip nuvelti rankinukų rankenas. Plačias kaip nors padaryčiau, bet kaip dėliojama vilna ir veliamos tos siauros apvalios rankenos. Padėkit, būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2006 10 29, 16:13)
Prisipažįstu, esu labai kalta, bet visko neperskaičiau.  verysad.gif Bet turiu pamokyti velti, o pati nemoku, kaip nuvelti rankinukų rankenas. Plačias kaip nors padaryčiau, bet kaip dėliojama vilna ir veliamos tos siauros apvalios rankenos. Padėkit, būsiu labai dėkinga.

Tai jau tikrai, kad kalta... Ne tai kad visko neperskaitei, bet matyt nieko neperskaitei rolleyes.gif
ŠTAI ČIA prie temos Rankinės rankenos yra parašyta kaip pritvirtinti, o prie temos suktinukai, manau rasi atsakymą kaip padaryti apvalią rankeną smile.gif
Atsakyti
Tą tai perskaičiau, net prisiregistravau. Bet man rankenos maždaug dviejų metrų ilgio reikia. Tai pagalvojau, gal yra koks lengvesnis būdas. Čia iš patirties, nes kai kūčiukus ridenu, visuomet sutrūksta (aišku, vilna gal kiek trumpesnė). Na, bandysiu taip daryti... Gal ir man pavyks. O kažin, būtų įmanoma bent kokio pusmetrio gabalus velti, o paskui nesuveltus galus sujungti?
Atsakyti
Na va, prifotkinau smile.gif
Štai mano pirmosios tapkės. Šiek tiek su broku, bet tas brokas man visai smagiai atrodo smile.gif Ir kas man linksmiausia, kad brokas ne vėlime, o tos formos nusipiešime ir iškirpime biggrin.gif
user posted image
user posted image

Ir dar Minesotos kempiniukas per susitikimą labai sužavėjo, todėl padariau jam draugą mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2006 10 29, 16:01)
Tą tai perskaičiau, net prisiregistravau. Bet man rankenos maždaug dviejų metrų ilgio reikia. Tai pagalvojau, gal yra koks lengvesnis būdas. Čia iš patirties, nes kai kūčiukus ridenu, visuomet sutrūksta (aišku, vilna gal kiek trumpesnė). Na, bandysiu taip daryti... Gal ir man pavyks. O kažin, būtų įmanoma bent kokio pusmetrio gabalus velti, o paskui nesuveltus galus sujungti?



Esu 1.50 metro velusi ir nesutruko, tai 2 metru irgi neturetu. biggrin.gif
Nu gal nereiktu vilnos velimo su kuciuku ridenimu lyginti lotuliukas.gif
Tapkute, labai prikolnos tapkutes gavosi thumbup.gif
Atsakyti