Įkraunama...
Įkraunama...

Bambukai

Sveikutes,
turiu toki bambukeli ( kokius matot prekybos centruose).Jau isleido viena lapeli ,kuris labai sparciai auga... O ir saknys jau tokios, kad neuzilgo nebeistrauksiu is vazeles! Ar galima sodinti i vazona? I kokia zeme? Kiek laistyti?
Padekit!!!
Atsakyti
sodink i juodzemi, turetu tikti. o po 50 metu ish sawo banbuko galesi meshkere pasidaryt biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
pas mus su zmona irgi auga bambukas su trim atzalom, vot tai mum bus po meshkere ir da kashkuriam ish keturiu vaiku pasiseks laugh.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti
O ar didelio vazono reikia? Jau saknys tai bujoja dienom!!! doh.gif
Atsakyti
murzinyte - pirma tai ne bambukas, o "Lucky bamboo" bambukinė dracena. Ją galima sodinti į durpinę žemę. Vazone turi būti geras drenažas.
Atsakyti
Murzinyte, va paskaityk :

http://www.pagalmus....st/bambukas.htm
Atsakyti
Aciu Miglute, tokio linko seniai ieskojau! clap.gif clap.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As laiminga bambuka laikau kaip ir pirkau - vandenyje. Visi pazistami taip laiko jau virs metu ir gerai auga, i zeme nesodinau rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mama irgi turi bambuka. Pradzioj laike vazelej, isleido kelis lapukus, saknys suvesejo tai pasodino i zeme ir pradejo nykt sad.gif Gal kas zino kodel? Gal juos tik vandeny reikia augint g.gif
Atsakyti
O gal kuri zino kodel geltonuoja bambuko lapai, ir kaip nuo to ji gelbeti? Gal padetu kambariniu geliu trasos? O gal jam netinka jo laikoma vieta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 12 05, 06:10)
As laiminga bambuka laikau kaip ir pirkau - vandenyje. Visi pazistami taip laiko jau virs metu ir gerai auga, i zeme nesodinau rolleyes.gif

As bambuka pirkau pernai priesh Kaledas. Laikau vandeny. Shaknu ihleido, lapelius kelis irgi...bet kazkaip nepasakyciau kad jis laaabai sparciai pas mane augtu. Gal jam netinka kas? g.gif
Atsakyti
Labutis!
Mes gavom laiminga bambuka dovanu kai pagimdziau- jis buvo ikomponuotas i puokste. Koki menesi stovejo jis vandeny, neiskomponavau (orchideja puokstej ilgai zydejo), po menesio pasodinom i zeme, nemaza vazona ir pastaciau virtuvej ant stalo, prie lango. Nu greitai jau metai bambukui, tai tuoj lubas pasieks blink.gif Teks nukelti ant zemes (vaikui bus dziaugsmo), bet va kai vel lubas pasieks, tai jau kieme matyt teks sodint biggrin.gif
Beje, is koto isleido viena vaikuti, kuris irgi sekmingai ir greitai leidzia lapelius, tai ka man daryt su juo??? Taip ir palikt ar bandyt atskirt? g.gif mirksiukas.gif
Gaila neturiu nuotraukytes. Gal siandien pasiimsiu fotika is darbo, nufotkinsiu.
Atsakyti
Na va pagaliau iamzintas mano LuckyBamboo.
Jam greitai bus metai. Stai koks uzaugo:
Atsakyti