Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno lopšelis-darželis ,,Klumpelė"

Sveikos mamytės,norėčiau sužinot jūsų nuomonę apie šį darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Mano mazajai tik 2,5 metuko,jau lanko lopseli Sargenuose,labai bijojau leisti i lopseli bet aplinkybes priverte verysad.gif Taciau dabar labai dziaugiuosi kad leidau,puikios aukletojos,labai myli ir priziuri vaikus,ir pats vaikas pasikeites,savarankiskas,bendraujantis.

Atsakyti
Mano dukra ten lankė baigiamąją grupę, pas auklėtojas Laimą ir Ritą. Aš labai patenkinta auklėtojomis, darželio direktore ir pačia aplinka. Tik auklytė labai nepatiko, bet patriukšmavau kartą, tai ta apsiramino...
Mes anksčiau lankėm kitą darželį, tai kai pervedžiau į Klumpelę, tiesiog atsipūčiau. Tikrai žinojau kad rasiu vaiką gyvą, sveiką ir prižiūrėtą.
Vienu žodžiu, labai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif)
Mes taip pat noretumem saviski uzrasyti i si darzeli. Kazin eiles ten dideles ?
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2007 04 12, 10:16)
Sveikos smile.gif)
Mes taip pat noretumem saviski uzrasyti i si darzeli. Kazin eiles ten dideles ?

Aš saviški užrašiau sausio mėnesi, tai eis nuo kitų metų rugsėjo, bet dar liepė ateiti birželio mėnesi kai darys sarašus. O nuo kada tu nori leisti vaikuti?
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 04 13, 11:53)
Aš saviški užrašiau sausio mėnesi, tai eis nuo kitų metų rugsėjo, bet dar liepė ateiti birželio mėnesi kai darys sarašus. O nuo kada tu nori leisti vaikuti?

Tai manau, kad ir nuo rugsejo butu neblogai
Atsakyti
Aš saviškę irgi leidžiu į šį darželį smile.gif Tikrai, tikrai, apie direktorę, aplinką, priežiūrą, auklėtojas ir auklytes galiu tik gerai atsiliept wub.gif
Pradėjom lankyt beveik 3 metų -gegužės mėn. (užrašiau rugsėjį, direktorė labai geranoriška, jokio kyšio nešti nereikėjo). Pradžioj (iki 3 m.) palankė lopšelį, auklėtoja Alma, tai ją maniškė buvo stipriai įsimylėjus, galvojau bus problemų, kaip pasikeis daržely auklėtoja, bet labai puikiai priprato ir prie kitų auklėtojų wub.gif
Tikrai tikrai nuoširdžiai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Maniske ir dabar pas Alma eina,puikus zmogus ir gera aukletoja,ji dirba tik su maziukais,dar yra Edita,ji is naujasniu,bet ir gera aukletoja.PS.siaip kiek zinau norinciu i si darzeli yra daug,kuo greiciau parasysit pareiskima tuo greiciau pateksit,as rasiau turbut kaip puse metu dukrai buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bertasiene: 03 liepos 2007 - 18:47
Edita mano dukrytės dabar auklėtoja smile.gif labai ir jai, ir man patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 04 13, 10:53)
Aš saviški užrašiau sausio mėnesi, tai eis nuo kitų metų rugsėjo, bet dar liepė ateiti birželio mėnesi kai darys sarašus. O nuo kada tu nori leisti vaikuti?

aš irgi savo mažiuka užrašiau tai nuo kito rugsėjo jau eis ten.,pažiurėsim kaip jam seksis.,gal i viena grupe papuls........ g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien nuvaziavau su savo pupuliukais juos uzrasyti i Klumpele, direktores nebuvo, o buvo kazkokia kita, gal pavaduotoja, na pasirode nemaloni moteriske, bet vis tiek uzrasiau ir isvaziavau su skaudancia sirdim sad.gif
Atsakyti