Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikartojantys duomenys

Nu mane tai nervuoja....
Ar tai būtina ? Pas mane dažniausiai tai tas 30 sek. užtrunka kelias minutes, tai spėju ir pamiršti ką norėjau parašyti.... doh.gif
Ir šiaip norisi greičiau atsakyti/ paklausti / pakomentuoti ir ... gryžti prie darbo... smile.gif

Any comments ? rolleyes.gif
Atsakyti
Kai paskelbiate atsakymą mūsų forumo temose, 30 sekundžių sistema jums leidžia paredaguoti jį, jei pastebite, jog padarėte klaidų, arba sugalvojate papildyti. Taip sutaupomi forumo resursai.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 11 02, 12:46)
Kai paskelbiate atsakymą mūsų forumo temose, 30 sekundžių sistema jums leidžia paredaguoti jį, jei pastebite, jog padarėte klaidų, arba sugalvojate papildyti. Taip sutaupomi forumo resursai.

Ben pas mane, tai kelis kartus buvo kai paskelbiu atsakyma ir noriu kita posta pacituoti ar vel parasyti man meta tas nelemtas 30 s doh.gif Arba noriu paskelbusi atsakyma atversti kita puslapi, meta ir vel tas 30 s unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2006 10 31, 10:42)
Nu mane tai nervuoja....
Ar tai būtina ? Pas mane dažniausiai tai tas 30 sek. užtrunka kelias minutes, tai spėju ir pamiršti ką norėjau parašyti....  doh.gif
Ir šiaip norisi greičiau atsakyti/ paklausti / pakomentuoti ir ... gryžti prie darbo...  smile.gif

Any comments ?  rolleyes.gif

meta ir man ta lentele 30sek tik nezinau kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 11 02, 18:48)
Ben pas mane, tai kelis kartus buvo kai paskelbiu atsakyma ir noriu kita posta pacituoti ar vel parasyti man meta tas nelemtas 30 s  doh.gif

Tai taip paprastai daro, kai greit (pagal sistemą - per greit) vieną veiksmą po kito darai. O redaguot tai gerokai ilgiau leidžia.... arba aš nesuprantu apie ką kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 03 rugsėjo 2007 - 22:20
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 09 03, 23:19)
Tai taip paprastai daro, kai greit (pagal sistemą - per greit) vieną veiksmą po kito darai. O redaguot tai gerokai ilgiau leidžia.... arba aš nesuprantu apie ką kalba.



Būtent taip ir yra, kai per greitai rašai sekantį atsakymą, tai ir neleidžia nesulaukus 30 sek atsakyt smile.gif

Žinutes galima redaguoti:

Naujokams ir nariams (tie kurie turi iki 100 žinučių) - 10 min. nuo paskelbimo.
Dalyviams - 30 min. nuo paskelbimo
Senbuviams - 40 min. nuo paskelbimo.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 09 04, 10:25)


Būtent taip ir yra, kai per greitai rašai sekantį atsakymą, tai ir neleidžia nesulaukus 30 sek atsakyt smile.gif

Žinutes galima redaguoti:

Naujokams ir nariams (tie kurie turi iki 100 žinučių) - 10 min. nuo paskelbimo.
Dalyviams - 30 min. nuo paskelbimo
Senbuviams - 40 min. nuo paskelbimo.




O kodel taip?
Ta prasme, noriu suzinoti, kodel zinuciu redagavimo laikas priklauso nuo nario statuso?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 10 08, 14:57)
O kodel taip?
Ta prasme, noriu suzinoti, kodel zinuciu redagavimo laikas priklauso nuo nario statuso?


Todėl, kad senbūviais mes pasitikim labiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti