Įkraunama...
Įkraunama...

Northway medicinos centras

Lankausi valstybinėj poliklinikoj priežiūrai, tačiau nesu patenkinta nei ten vyraujančiu požiūriu į besilaukiančias, nei suteikiama informacija. schmoll.gif

Svarstau pereiti į privačią priežiūrą. Galvoju apie "Northway" medicinos centrą. Gal kas nors iš jūsų lankėtės nėštumo metu, tai pasidalinkute patirtimi.

Sužinojau, kad vieno vizito kaina yra 93lt + tyrimai, echoskopija ir t.t. Žodžiu, vienam kartui skaičiuoju iki 150lt. Kol einu kartą per mėnesį, nebrangu, bet kai reikės vaikščioti kas dvi savaites, susimąstau g.gif
Bet kita vertus, būtų ramu, jei aš ir vyras turėtumėm gydytojo telefoną esant reikalui, be to, ten niekada nėra eilių, nes užsiregistravus ir atėjus tavęs ten jau laukia. Ir galbūt nereikėtų sukti galvos dėl kyšių, nes už paslaugas susimoki. Ir gal konsultacija geresnė-daugiau info nėštukei.

Pasidalinkit patirtimi ir rekomendacijomis smile.gif
Atsakyti
Aš ten lankausi nuo pat nėštumo pradžios...Kadangi buvau visiškai nepatenkinta savo ginekologės poliklinikoj konsultacijomis, elgesiu ir darbu, užsirašiau į Northway...
Žodžiu taip, iki šiol nenusivyliau, nes gydytoja labai faina, jauna moteris, atsako į visus mano klausimus, viską aiškina ir ramina. Aplinka taip pat man patinka, čia ne poliklinika su atgyvenusiais baldais ir nutrupėjusiomis sienomis...o aptarnaujantis personalas malonus, klientą gerbia, visur lydi, padeda...Kadangi turėjau nesėkmių lankydamasi poliklinikoje, kur su žmogum elgiasi kaip su eilniu daiktu, buvau pasiilgusi malonaus priėmimo, bendravimo, ir tai gaunu northway.

Apie kainas...Pirmas kartas kainuoja daug daugiau nei 150 lt...Nes konsultacija 93 + echoskopija apie 57 + daro visus bendrus tyrimus, kurių vienas kainuoja apie 20, o daro gal kokius 7...Tai aš per pirmą vizitą sumokėjau beveik 400 lt...Dabar lankausi kartą per mėnesį, tai sumoku apie 130-140 už kartą...

Tai tiek, jei kas dar domina, klausk...
Atsakyti
Ačiū labai už info! smile.gif
O kaip išsirinkai pas kurį gydytoją eiti? Ar jau prieš eidama turėjai kokių rekomendacijų?
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 06, 08:15)
Ačiū labai už info!  smile.gif
O kaip išsirinkai pas kurį gydytoją eiti? Ar jau prieš eidama turėjai kokių rekomendacijų?



Nieko nežinojau apie ten dirbančius gydytojus, todėl galvojau pas kurią užregistruos, pas tą ir eisiu, jei patiks, lankysiuos toliau, jei ne, tai ne...Tai paskambinus į registratūrą, pradžioj siūlė konsultaciją pas vyrą ginekologą, man atsisakius, užregistravo pas dabartinę mano ginekologę, ir nesigailiu iki šiol...
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2006 11 03, 13:07)
Aš ten lankausi nuo pat nėštumo pradžios...Kadangi buvau visiškai nepatenkinta savo ginekologės poliklinikoj konsultacijomis, elgesiu ir darbu, užsirašiau į Northway...
Žodžiu taip, iki šiol nenusivyliau, nes gydytoja labai faina, jauna moteris, atsako į visus mano klausimus, viską aiškina ir ramina. Aplinka taip pat man patinka, čia ne poliklinika su atgyvenusiais baldais ir nutrupėjusiomis sienomis...o aptarnaujantis personalas malonus, klientą gerbia, visur lydi, padeda...Kadangi turėjau nesėkmių lankydamasi poliklinikoje, kur su žmogum elgiasi kaip su eilniu daiktu, buvau pasiilgusi malonaus priėmimo, bendravimo, ir tai gaunu northway.

Apie kainas...Pirmas kartas kainuoja daug daugiau nei 150 lt...Nes konsultacija 93 + echoskopija apie 57 + daro visus bendrus tyrimus, kurių vienas kainuoja apie 20, o daro gal kokius 7...Tai aš per pirmą vizitą sumokėjau beveik 400 lt...Dabar lankausi kartą per mėnesį, tai sumoku apie 130-140 už kartą...

Tai tiek, jei kas dar domina, klausk...



Viskam pritariu, turbūt mes ir pas tą pačią gydytoją lankomės ax.gif tik pirmą kartą,kai dėl nėštumo kreipiausi, tikrai tiek daug nemokėjau. Tuomet nemokėjau už gydytojo konsultaciją, nes, kaip prisiregistravusiai tame centre, priklauso vienas kartas per metus nemokamai ginekologinės apžiūros, ir nėštumo metu, berods, dar viena ar dvi konsultacijos nekainuoja. Bet jei ir pridėti 87 Lt (tiek kainuoja ginekologo konsultacija nėštumo metu, 93 Lt- paprasta konsultacija), vis tiek su visais tyrimais tiek nesigauna, na, nebent, dėl to, kad neregistruotas pacientas, tai ir paprastas kraujo, ir šlapimo tyrimas kainuoja, gal kažkaip ir susidėjo tokia suma. Aš mokėjau iki 200 lt.

Be to, echo kiekvieną kartą tikrai nereikalinga daryti, tad ir vieno apsilankymo kaina mažesnė turėtų būti, nei skaičiuota čia buvo.
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2006 11 06, 16:19)
Viskam pritariu, turbūt mes ir pas tą pačią gydytoją lankomės ax.gif tik pirmą kartą,kai dėl nėštumo kreipiausi, tikrai tiek daug nemokėjau. Tuomet nemokėjau už gydytojo konsultaciją, nes, kaip prisiregistravusiai tame centre, priklauso vienas kartas per metus nemokamai ginekologinės apžiūros, ir nėštumo metu, berods, dar viena ar dvi konsultacijos nekainuoja. Bet jei ir pridėti 87 Lt (tiek kainuoja ginekologo konsultacija nėštumo metu, 93 Lt- paprasta konsultacija), vis tiek su visais tyrimais tiek nesigauna, na, nebent, dėl to, kad neregistruotas pacientas, tai ir paprastas kraujo, ir šlapimo tyrimas kainuoja, gal kažkaip ir susidėjo tokia suma. Aš mokėjau iki 200 lt.

Be to, echo kiekvieną kartą tikrai nereikalinga daryti, tad ir vieno apsilankymo kaina mažesnė turėtų būti, nei skaičiuota čia buvo.


Aš neužsiregistravus tam centre, todėl tenka mokėti už viską...
O kadangi turėjau vieną nesėkmingą nėštumą, tai dabar echoskopiją darausi kaskart, nes būtina sekti, ar viskas gerai... Duokdie... wub.gif Ir tyrimus darė visus dėl infekcijų, todėl suma didelė...
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2006 11 06, 18:55)
Aš neužsiregistravus tam centre, todėl tenka mokėti už viską...
O kadangi turėjau vieną nesėkmingą nėštumą, tai dabar echoskopiją darausi kaskart, nes būtina sekti, ar viskas gerai... Duokdie...  wub.gif  Ir tyrimus darė visus dėl infekcijų, todėl suma didelė...



Supratau ax.gif Linkiu laimingai sulaukti sveiko vaikelio 4u.gif
Atsakyti
O pas kokią gydytoją lankotės? Ir ar suteikia normaliai informacijos apie nėštumo eigą, ar reikia pačioms klausinėti visko? unsure.gif

Beje, gimdyti teks pas kažką kitą ir kitur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 07, 10:49)
O pas kokią gydytoją lankotės? Ir ar suteikia normaliai informacijos apie nėštumo eigą, ar reikia pačioms klausinėti visko?  unsure.gif

Beje, gimdyti teks pas kažką kitą ir kitur?  g.gif



Aš lankausi pas gyd. Stanslovaitytę. Ar reikia klausinėti, tai nežinau g.gif Aš visada paklausiu, kas man įdomu, gydytoja gali gal ir nepagalvoti, kad kažkas konkrečiai tau neaišku ar pan. Dar žiūrint ką tu turi omeny "nėštumo eigą" - apie pojūčius, tyrimus vaikelį tikrai viską papasakoja ir paaiškina. Gimdymų kol kas ji nepriiminėja, gal nuo naujų metų.

Dar ten pat dirba Ramašauskaitė, aš lankiausi vieną kartą, man ir ji patiko. Tik ji dirba vieną kartą per savaitę ten, tai nelabai patogu, jeigu ekstra atvejis, pati pajutau, kai reikėjo, nes mano gydytoja porą kartų per savaitę dirba, ir daugiau niekur kitur. Ramašauskaitą tai gali dar Antakalnio klinikose rasti, ji ten ir vaisingumo klinikoje gimdymus priiminėja.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As lankausi (esu prisiregistravusi) siame centre jau pora metu. Kadangi valdisku polikliniku bijau kaip velnio doh.gif , tai jei gali sau leisti pasirinkti privacia gydymo istaiga, kodel gi ne smile.gif
Norejau paklausti besilankanciuju ten - pas kokia terapeute vaikstote?
O del kainu ir t.t paziurekite ju puslapi internete, ten yra spec nestuke.gif programa su visomis kainomis.
Sekmes Jums ir Jusu pilveliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2006 11 08, 18:53)
Aš lankausi pas gyd. Stanslovaitytę. Ar reikia klausinėti, tai nežinau g.gif  Aš visada paklausiu, kas man įdomu, gydytoja gali gal ir nepagalvoti, kad kažkas konkrečiai tau neaišku ar pan. Dar žiūrint ką tu turi omeny "nėštumo eigą" - apie pojūčius, tyrimus vaikelį tikrai viską papasakoja ir paaiškina. Gimdymų kol kas ji nepriiminėja, gal nuo naujų metų.




Aš irgi pas tą pačią... thumbup.gif
Pritariu tau dėl tų gydytojos pasakojimų...Papasakoja apie tyrimų rezultatus, darant echoskopiją viską detaliai parodo, papasakoja....O ką jinai daugiau gali pasakoti?

Mst, aš į Northway vaikštau tik pas ginekologę, pas terapeutę nesu buvus.
Atsakyti
QUOTE(mst @ 2006 11 09, 08:51)
Sveikos 4u.gif
As lankausi (esu prisiregistravusi) siame centre jau pora metu. Kadangi valdisku polikliniku bijau kaip velnio doh.gif , tai jei gali sau leisti pasirinkti privacia gydymo istaiga, kodel gi ne smile.gif
Norejau paklausti besilankanciuju ten - pas kokia terapeute vaikstote?
O del kainu ir t.t paziurekite ju puslapi internete, ten yra spec  nestuke.gif programa su visomis kainomis.
Sekmes Jums ir Jusu pilveliams 4u.gif



Aš pas Serapinienę. Nieko blogo, bet nieko ir labai gero negaliu pasakyti, nes tik keletą kartų buvau ax.gif
Atsakyti