Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

4u.gif ,

Jau kuris laikas neleidžia atsidaryti temos (Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas > Mokyklėlės ir būreliai; Saviraiskos studija) paskutinių žinučių (su pirmosiosmis viskas tvarkoje).
Rašo : Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta.
Ir taip jau kelinta savaitė. Matau, kad yra parašytų naujų žinučių, bet deja jų perskaityti negaliu sad.gif. Kame gali būti problemėlė ?

Atsakyti
Šitą problema ir aš turiu ir nežinau ką daryti. verysad.gif Ir kai atsidarai tema būna parašyta ''Psts in this topic'' .Man buvo geriau kaip seniau kai gali vartyti puslapius. ax.gif
Atsakyti
ir pas mane tas pats jau kelinta diena schmoll.gif Tik kitose temose.
Ka daryti????
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2006 11 02, 14:08)
Šitą problema ir aš turiu ir nežinau ką daryti. verysad.gif Ir kai atsidarai tema būna parašyta ''Psts in this topic'' .Man buvo geriau kaip seniau kai gali vartyti puslapius. ax.gif


Čia ne forumo klaida.
Temoje virš "Įtraukti/Pašalinti Favorites" paspausk "STANDARTINIS"


Papildyta:
QUOTE(mamoolka @ 2006 10 31, 11:27)
4u.gif ,

Jau kuris laikas neleidžia atsidaryti temos (Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas > Mokyklėlės ir būreliai; Saviraiskos studija) paskutinių žinučių (su pirmosiosmis viskas tvarkoje).
Rašo : Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta.
Ir taip jau kelinta savaitė. Matau, kad yra parašytų naujų žinučių, bet deja jų perskaityti negaliu sad.gif. Kame gali būti problemėlė ?



Papasakok kaip bandai tą temą atidaryti?
Jei gavai pranešimą apie naujas žinutes toje temoje, visai gali būti, kad kol nuėjai perskaityti, jos jau buvo pašalintos moderatorių, kadangi forume kaip tik vykdoma didesnė spamo kontrolė.
Atsakyti
Ačiū už pagalbą SuperMama 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dabar viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū.... ir pas mane viskas ok smile.gif
Atsakyti
ačiuks, viskas ok 4u.gif
Atsakyti
Man jau antra diena žiauriai lėtas forumas, kitose svetainėse normaliai,o čia tai blogiau nebūna cray.gif ir į daug kur neįleidžia nesuprantu kas čia yra? Gal remontas forumo?
Atsakyti
Ne, šiomis dienomis, jokie darbai nevykdomi (dėl techninės forumo dalies)
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl man "Posts in this topic" vis išmeta ir neina normaliai temos perskaityti? Ar čia vėl forumas "grybauja" ar aš per savo žioplumą ką nors nusistačiau g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 11 08, 08:55)
Nesuprantu, kodėl man "Posts in this topic" vis išmeta ir neina normaliai temos perskaityti? Ar čia vėl forumas "grybauja" ar aš per savo žioplumą ką nors nusistačiau  g.gif ?



taigi pažiūrėk keliom žinutėm aukščiau mirksiukas.gif jau buvo atsakyta smile.gif va atsakymas:

QUOTE(SuperMama @ 2006 11 02, 14:26)
Čia ne forumo klaida.
Temoje virš "Įtraukti/Pašalinti Favorites" paspausk "STANDARTINIS"
Atsakyti
QUOTE(berrry @ 2006 11 08, 10:52)
taigi pažiūrėk keliom žinutėm aukščiau  mirksiukas.gif  jau buvo atsakyta  smile.gif va atsakymas:

Ačiū, susitvarkiau jau, ne taip lengva buvo ir kelias žinutes aukščiau perskaityti, nes jos pasidarė žemiau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 08 lapkričio 2006 - 10:14