Įkraunama...
Įkraunama...

Interjero dizaino kursai

Laba visoms 4u.gif ..

vat kazkaip nuo seno mane trauke kuribine veikla, su amziumi viskas sukrito i nora kurti interjerus.. pirmas bandymas buvo sukurti savo namus.. ax.gif .. na pasiklausius draugu ir kt sveciu atsiliepimus, ir atsizvelgus i dazna sveciu lankymasi pas mus, namai isejo jaukus, mieli, ir grazus ( blush2.gif blush2.gif )..
dabar esu skatinama vyro ieksotis interjero dizaino kursu ir si savo pamegi tobulinti ir paversti mano darbine veikla...
taigi noreciau visu paslaugos, jei kuri lankete tokius kursus, sakykite ar jie naudingi.. sakykite kur lankete, ka rekomenduotumete...ir t.t. viena bedele yra ta kad as klaipediete, taigi man butu svarbiau surasti tokius kursus Klaipedoje...
nors labai domina ir kitu nuomone.

dekui uz info blush2.gif
Atsakyti
Aha, mane taip pat domintų tokie kursai Kaune 4u.gif
Atsakyti
Radau bet Vilniuje

kursai
Atsakyti
jo vilniuje ir as radau jau seniai, bet klaipedoje nea verysad.gif .. o kaune siulyciau perziureti tecnologiniame universitete, ten kazkas panasaus turetu buti .. g.gif ..
na nejaugi nei viena negali nieko pasidalinti is sios srities ?
nejaugi nera pas mus interjero dizaineriu g.gif blink.gif
Atsakyti
Mane irgi domina ši sritis. Pradėjau nuo savo namų interjero, o dabar negaliu pamiršti. Kursų nelankiau, bet norėčiau. Internete buvau radusi, kad Vilniuje "Domus galerijoje" tokie kursai vyko.
Atsakyti
na va dziugu kad dar viena bendraminte yra biggrin.gif biggrin.gif .. man musu namu kurimas buvo didziausia svente biggrin.gif jau pusantru metu gyvename jame ir man jau norisi kazka vel kurti, noriu naujo namo biggrin.gif ...

vilniuje ir as radau domus galerijoje ax.gif ir dar dailes akademijoje.. o klp nera verysad.gif ...
vyras vis sako bandyk eiti kitiems daryti, bet tai kaip eisi jei neturi patirties jei nesi niekaip susidurusi su tuo tik savo reikmems.. net neismanau ka daryti
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2006 11 06, 15:18)
na va dziugu  kad dar viena bendraminte yra  biggrin.gif  biggrin.gif .. man musu  namu  kurimas buvo  didziausia svente  biggrin.gif  jau  pusantru  metu  gyvename jame ir man jau  norisi kazka vel  kurti,  noriu  naujo  namo  biggrin.gif ...

vilniuje ir as radau  domus galerijoje  ax.gif  ir dar dailes akademijoje.. o klp  nera  verysad.gif ...
vyras vis sako  bandyk  eiti  kitiems daryti,  bet tai kaip  eisi  jei  neturi  patirties jei  nesi  niekaip  susidurusi  su tuo tik  savo  reikmems.. net neismanau ka daryti
verysad.gif


Sveikutes busimos dizaineres,buvau ir as pasisovus mokytis,bet kai paskaiciau ko ten reikalaujama doh.gif tiesa as ne apie kursus galvojau,o apie studijas dailes akademijoj ax.gif
Ir as savo namus "sukuriau" ir man negana, rolleyes.gif Na mes galetume seip pasidalinti su kitomis savo patirtim,taip siek tiek save realizuotume.Tik ar atsiras tokiu?
As tai noreciau suzinot ar susiduret su kokia slenkancias sistemas gaminancia imone,gal zinot kur pigiau,man reikia pertvaros 2,10x2m.Uztverciau gala koridoriaus ir iseitu kaip tamsus kambarelis.Seip jau visa isplanavima buto pakeitem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2006 11 06, 14:18)
na va dziugu  kad dar viena bendraminte yra  biggrin.gif  biggrin.gif .. man musu  namu  kurimas buvo  didziausia svente  biggrin.gif  jau  pusantru  metu  gyvename jame ir man jau  norisi kazka vel  kurti,  noriu  naujo  namo  biggrin.gif ...

vyras vis sako  bandyk  eiti  kitiems daryti,  bet tai kaip  eisi  jei  neturi  patirties jei  nesi  niekaip  susidurusi  su tuo tik  savo  reikmems.. net neismanau ka daryti
verysad.gif


Mes taip pat jau antrus metus gyvename. Labai patinka man mano butelis ir kas liečia interjerą, jame nieko nenorėčiau keisti (nors mintyse visokių variantų turiu). Noriu naujo buto, kuriame galėčiau pasireikšti smile.gif
Man tai irgi minčių kilę dėl darymo kitiems, bet kaip savamokslė, bijau blush2.gif . Norėčiau pirma kursus palankyt, kad kitiems galėčiau kurti.



QUOTE(jurgita... @ 2006 11 10, 00:24)
Sveikutes busimos dizaineres,buvau ir as pasisovus mokytis,bet kai paskaiciau ko ten reikalaujama doh.gif tiesa as ne apie kursus galvojau,o apie studijas dailes akademijoj ax.gif
Ir as savo namus "sukuriau" ir man negana, rolleyes.gif Na mes galetume seip pasidalinti su kitomis savo patirtim,taip siek tiek save realizuotume.Tik ar atsiras tokiu?
As tai noreciau suzinot ar susiduret su kokia slenkancias sistemas gaminancia imone,gal zinot kur pigiau,man reikia pertvaros 2,10x2m.Uztverciau gala koridoriaus ir iseitu kaip tamsus kambarelis.Seip jau visa isplanavima buto pakeitem rolleyes.gif


Mes tai taip darėm: maniškis išmatavo ir užsakė kažkokioj firmoj Šiaurės miestelyje. Jie padarė duris, o maniškis pats ten jas įstatė. Taip padarė ir paprastesnes spinteles: užsako, kad išpjautų lentas, užlaminuotų, kur reikia, o pats viską susuka.
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2006 11 13, 00:33)
Mes taip pat jau antrus metus gyvename. Labai patinka man mano butelis ir kas liečia interjerą, jame nieko nenorėčiau keisti (nors mintyse visokių variantų turiu). Noriu naujo buto, kuriame galėčiau pasireikšti smile.gif
Man tai irgi minčių kilę dėl darymo kitiems, bet  kaip savamokslė, bijau blush2.gif . Norėčiau pirma kursus palankyt, kad kitiems galėčiau kurti.
Mes tai taip darėm: maniškis išmatavo ir užsakė kažkokioj firmoj Šiaurės miestelyje. Jie padarė duris, o maniškis pats ten jas įstatė. Taip padarė ir paprastesnes spinteles: užsako, kad išpjautų lentas, užlaminuotų, kur reikia, o pats viską susuka.


Reiks paieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2006 11 06, 14:18)
na va dziugu  kad dar viena bendraminte yra  biggrin.gif  biggrin.gif .. man musu  namu  kurimas buvo  didziausia svente  biggrin.gif  jau  pusantru  metu  gyvename jame ir man jau  norisi kazka vel  kurti,  noriu  naujo  namo  biggrin.gif ...

vilniuje ir as radau  domus galerijoje  ax.gif  ir dar dailes akademijoje.. o klp  nera  verysad.gif ...
vyras vis sako  bandyk  eiti  kitiems daryti,  bet tai kaip  eisi  jei  neturi  patirties jei  nesi  niekaip  susidurusi  su tuo tik  savo  reikmems.. net neismanau ka daryti
verysad.gif

Labas,
mane irgi domina tokie kursai. O domus galerijoj ar dailes akademijoje, kada jie vyksta, kiek kainuoja ir t. t., kur galima rasti daugiau informacijos? 4u.gif
Atsakyti
laba,

visa info radau google.lt biggrin.gif
senia i ieskojau jau nebepamenu kaip vadinosi saitai .. mane domina Klaipedos krastas..jums vilniuje gerai, ten visokio biezo yra o pas mus nea verysad.gif
Atsakyti
As pradejau lankyti kursus nuo vakar Vilniaus Dizaino mokymo centre... ar stiprus sie kursai kol kas negaliu pasakyti mirksiukas.gif bet man mano pirmas uzsiemimas patiko... nors kolkas tik teorija...
Jei kam bus idomu veliau galesiu parasyti placiau...
o cia info apie tuos kursus:
Interjero ir baldu dizaino kursai skirti tiek dirbantiems sioje srityje, tiek ir megejams, norintiems igyti ziniu apie dizaina aplamai , jo istorija, siuolaikini interjera, baldus, taip pat norintiems ismokti susiplanuoti savo busta, sukurti jaukuma savo namuose. I siu kursu programa ieina: 1. dizaino istorijos apzvalga, ivairiu epochu interjeru ir baldu stiliu studijavimas, pradedant antikos laikotarpiu, ju panaudojimas projektuojant siuolaikini interjera ir baldus;2. spalvotyros pagrindai, kur nagrinejamos spalvos optines savybes, jos poveikis zmogaus emocinei buklei, spalvu derinimas, reiksme interjere; 3. interjero projektavimas - ivairios paskirties objektu (visuomeniniu, buitiniu) interjerai, planavimas, erdves skirstymas zonomis (poilsio, darbo, vaiku…), spalviniai interjero sprendimai, apsvietimas, interjero apdailos medziagos; interjero detales ir interjero dekoravimas, kur kalbama apie ivairius interjero elementus,tokius kaip sviestuvai, uzuolaidos, ivairus papuosimai, paveikslai, augalai ir t.t.;4. baldu projektavimas - tai siuolaikiniai baldai, ju dizaino rysys su istorija, baldu modifikacijos, ju pritaikymas, ergonomikos normos, isdestymas ir t.t.. Kursu metu daug praktiniu darbu, kuriu metu patys kursantai projektuoja interjerus. Gale kursu vyksta sukurtu projektu perziura, vertinimas ir pazymejimu iteikimas. Sis pazymejimas liudija, kad Jus isklausete kursa, bet tai nera dizainerio kvalifikacijos pazymejimas. Si grupe mokysis treciadieniais ir ketvirtadieniais nuoo 18 val.
Kaina 400Lt/menesiui.
Siaip labai malonus zmones ten dirba.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgeete: 26 sausio 2007 - 15:40