Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų toiterjeras

Atsiprasau, jei neteisingai parasiau pavadinima, bet labai jau jis man sudetingas:geda

Su vyru labai uzsinorejom tokio suniuko. Tik nezinom, kur isigyt. Gal kas is jusu augina? Bet dabar jau tikriausiai nelaikas, reikia laukti pavasario? Ir kokios ju kainos?
Atsakyti
Sveika. Įsigyti šį šuniuką gali Šiauliuose, kadangi ten daug kas užsiima jų veisimu.
Šiauliuose be dokumentų toks šuo kainuoja apie 500 Lt, su kilmės dokumentais gali tekti mokėti, kiek girdėjau, 1200 (kai kas mokėjo ir 2000 Lt). Tiesiog pasek reklaminių laikraščių skelbimus, o tada- įsigysi tokį nedidelį, mielą šuniuką.
Aš pati laikau rusų ilgaplaukį toiterjerą, kuris labai panašus į anglų (sveria iki 2kg), tik ,kad pats plaukas ilgesnis ir švelnesnis. Šie šuniukai labai mieli, prieraišūs- dažniausiai prie vieno šeimininko, tai toks šuo, kurį mielai galite rinktis gyvendami bute, kadangi jam nereikia daug vietos. Tiesa, Vilniuje pirkti neapsimoka, kadangi prie šių kainų reikėtų pridėti bent po 200-300 Lt
Šuo toiterjeras wink.gif
Atsakyti
Tuo ir vilioja tas suniukas, kad bute gali auginti. Nuo jo nebutu nei kvapo ir jam vietos pakaktu.
Bet girdejau, kad ju ziema negalima i lauka vest, atseit susals. Bet tai kaip jam tada savo reikaliukus atlikt? o gal juos galima ismokyti kaip katinus, i deze?

P.S. Dekui uz tikslu pavadinima. smile.gif
Atsakyti
Va, as irgi noriu toiterjero. Man tie mazi spingalietai labai patinka, kai guli, tai kaip suaugusi ziurkyte atrodo. lotuliukas.gif thumbup.gif Skaiciau skelbimus, tai be dokumentu kainos nuo 300Lt (Kaune). O del vedziojimo ziema i lauka - tokiam sunyciui per viena vakara galima vasiuku nunerti kombinzoniuka liuksova thumbup.gif - maciau per TV - ant nugarytes uzsideda, kojytes isimauna ir per pilvuka "lipucka" uzsiklijuoja smile.gif Lieka tik galvyte su didelem akytem, leteneles, uodegyte ir tos reikiamos vieteles atidengtos smile.gif Ir jokiu problemu smile.gif Ir dar - jei toks 1 kg sveriantis suniukas koki karta "pridarys" namie, tai itariu - nelabai ir matysis lotuliukas.gif

Arba dar kinu plikio-kuoduotojo noriu. Cia jau didesnis suniukas, bet man labai grazus. thumbup.gif Gal zinot, kas be dokumentu LT juos parduoda? g.gif
Atsakyti
Niu va turiu as ta toiterjera, ir niekam nepatarciau jo isigyti rolleyes.gif Na pliusu aisku jis turi, tai suo -vaikas, nuolat ant ranku, moka praktiskai sneketi, reikalauja labai daug demesio na siaip meiles duoda labai daug, bet .. be galo daug loja, jei kas is kart tokia isterika, tai tiesiog neimanoma, tai supranti tik kai turi ta suniuka, puola visus is eiles gatvej, pastoviai loja, na bobulkom gal ir patinka, kad ju suo toks "drasus " ir t.t. bet man tai ne, be to tie staigiai prasidedantys lojimai truputi duoda per nervu sistema biggrin.gif dabar leliu turesim ,tai neisivaizduoju kaip salia tokio suns vaikas gales uzmigti. Be to pas mus patinelis- zymi teritorija, nors ir kastruotas, nors ir baudziamas, vis apsisioja koki kampa, kiek snekejau pas visus taip kas turi patinelius, nepasiduoda dresurai, zodziu visiskas balaganas biggrin.gif dabar tikrai imciau cichuachua jie ramesni, geresni.
Atsakyti
Aha, turejau as viena panasu maza, plika... Ziema kai i lauka iseidavo, tai tik susisukdavo i kamuoliuka ir drebedavo. O kai "tualetinius" reikalu atlikinedavo, sau nosi apsisiusiodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
nu kaip tik ta tema uzvedet ir as ja labai laiku pastebejau.
noriu arba to cichuachua arba maskvos toiterjero arba paprasta rusu toiterjera. bet isgirdus tokius atsiliepimus ape toki maza sumiuka, tiesiog suglumau blink.gif mazas - bet duoda apie save zinoti lotuliukas.gif jei bus kaip spirgas, tai daugiau bedos nei naudos g.gif nu man svarbu kad butu trumpaplaukis, nors tie maskvos labai graziai su ausytem plaukuotom atrodo wub.gif ir man suvalgytu tik puses desreles per diena lotuliukas.gif labai gerai thumbup.gif is esmes laikausi nuomones kad sunims - suniskas maistas ir net kai lieka musu maisto ne uz ka neduodu nuo stalo likuciu rolleyes.gif man mama liepe pirkti sviesios spalvos cichuachua, bet is kur toki gauti? ir kiek be dokumentu toks kainuotu? g.gif

dar papildau kad net su kombinezonais suniukams kojtes traukia nuo salcio. musu prancuziukui prie -10 tai slubuodavo, reikedavo ant ranku namo nest, nes laiptais nepaeidavo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 29 rugsėjo 2008 - 14:33
QUOTE(vobla @ 2004 10 08, 15:05)
O kodėl musgaudis?  g.gif m

Kazkada maciau toki suneli, tai tas labai muses gaude biggrin.gif kazkaip ir uzstrigo, kad musgaudis. Vyras kartais dar tarakongaudziu pavadina biggrin.gif

Pasiskaiciau cia jusu pasakojimus, tai kazkaip pasimeciau. Jeigu jis toks triuksmadarys, tai kaip mano vaikiukas reguos i ji? g.gif paskui vienas los, o kitas reks blink.gif
Gal visgi tada sfinksa pirkti. g.gif m As cia niekaip neapsisprendziu, ko man labiau reik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2004 10 08, 14:23)
Niu va turiu as ta toiterjera, ir niekam nepatarciau jo isigyti.

Tokie šuniukai, kurie loja ant viso pasaulio, tikrai nėra veislės pavyzdys. Tikriausiai kokia bobutė užsiėmė veisimu, nieko apie tai neišmanydama, o pasekmės va kokios biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif prisijuokiau beskaitydama.
Siaip kalbant apie toiterjerus (tojterjierus) tai galiu pasakyti, kad linksmesnio suniuko nemaciau ir turbut nelabai pamatysiu. Na tikras gyvas dziaugsmas. As vienu tokiu dziaugiuosi ir atsidziaugti negaliu. Na, paamsi truputi, bet tikrai ne tada kai nera reikalo. Amsi ant kaimynu, kurie laiptineje prie musu duru parukyti iseina ar vaiku kurie zaidzia su kamuosiu, lyg kaip ir visi normalus suniukai, kurie gina savo teritorija.
Beje, maziau pajegia sugraiuzti tavo daiktu, juk jie labai mazi, tai maziau ir nuostoliu.
Del vedimo i lauka, tai kadangi jie mazi tai ir ju talpyklos mazesnes, tad daznaiu vesti i lauka ir serti reikia.
O ziema as nevedu, nes net kambaryje sugeba drebeti ir lysti kur silciau, tai ir nekankinu, tad ziema laikau ne suniuka o kaciuka, nes turi savo dezute, taip kad universalus suo, tiems kurie nenusprendzia ka pirkti, ar kate, ar suni thumbup.gif
Atsakyti
As irgi turiu Toyterjeryte, 4 metų, tai ziemą į lauką vesti tingiu, bet kai išvedu, tai nepasakyčiau kad dreba. Bet ko man eiti į drėgną ir šaltą lauką,jei ji į dėžutę visus reikaliukus padaro ir man jokio rūpesčio. Vasarą tai prašosi į lauką reikalų atlikti ir šiaip einam ant žolės padūkti, bet kai visai dienai išeinu į darbą, ar kai dviem dienom kur nors išvažiuoju, tai irgi į dėžutę daro. Mano dukrytė tai vasarą vedžiojasi ją po kiemą su draugėm, princesiškai lėlių drabužėliais aprengia.

Tuo šitie kišeninukai ir faini, kad jei nori įsimeti į užantį ir vežiesi kur reikia, o nori palieki namie kad ir 3 dienom ir vėlgi jokių rūpesčių. Maniškė tai labai stabilių nervų. Tik kai vaikučių turi, tada svetimų neprisileidžia. Dar man patinka kad jokio šuniško kvapo neturi ir nesišeria- plaukų nemėto. Ir dar tokia švelnutė... Ir akys protingos, didelės...
Ir labas duoda, ir kamuoliuką atneša...
O vyras tai ją mobilia signalizacija vadina, nes kad nuo priešų apgins sunku patikėti, bet apie blogus žmones tai praneša.
Ir maistelio 1 kilogramo 2 mėnesius pakanka, nes pati šunytė dviejų kilogramų nesveria.

Atsakyti
O gal kas nors turi gražų ir švelnų toiterjiera berniuka?
Mano kalytė-gražuolytė-švelnuolytė labai nori turėti vaikučių, bet kavalieriaus noriu tikrai gražaus ir ramaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara T: 05 vasario 2005 - 18:28