Įkraunama...
Įkraunama...

Ozonoterapija

Sveiki, gal kas isbandet ozonoterapijos proceduras? Jei taip, labai idomu suzinoti jusu atsiliepimus apie sia procedura, salutini poveiki. Ar rekomenduotumet sia procedura kitiems, ar cia tik pinigu plovimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRuta @ 2006 11 01, 18:43)
Sveiki, gal kas isbandet ozonoterapijos proceduras? Jei taip, labai idomu suzinoti jusu atsiliepimus apie sia procedura, salutini poveiki. Ar rekomenduotumet sia procedura kitiems, ar cia tik pinigu plovimas? smile.gif

Ozonoterapija tai cia svitinimas tam tikromis lempomis??? Galiu kartais klysti ax.gif Jei taip tai tikrai padeda. Mano brolis labai elergiskas ir be to turi astma. Jo oda buvo visa isberta tai po keliu proceduru berimas tikrai sumazejo. Kiek zinau tos lempos "uzmusa" bakterija. Mes tomis lempomis pasvitindavome ir kambary tai jame oras tapdavo grynesnis, svaresnis tai del jo dusuliu priepoliu ir padejo
Atsakyti
Dekui uz atsakyma, bet ozonoterapija - tai ne svitinimas lempomis smile.gif Ten i vena leidzia fiziologini skysti, prisotinta deguonimi, ir atseit, organizmas labai palankiai reaguoja i ta deguoni, padaugeja jegu, dingsta nuovargis, pagereja visu organu veikla, jie geriau aprupinami deguonimi smile.gif Tik isbandyti pati nesiryztu, nes mane domina salutinis tu proceduru poveikis, ir butu idomu suzinoti, ar kas nors isbande tas proceduras, kokie atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Na sio dalyko tikrai nesu bandziusi tai apie ji nieko negaliu pasakyti. Mes bandem isorine ozonoterapija gydymo tikslam biggrin.gif daktarai patare tai tikrai padejo
Atsakyti
Ash irgi susidomejus ozonoterapija.... Del migrenos, sako padeda, gal kas bandet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2006 11 01, 19:19)
Ozonoterapija tai cia svitinimas tam tikromis lempomis??? Galiu kartais klysti ax.gif  Jei taip tai tikrai padeda. Mano brolis labai elergiskas ir be to turi astma. Jo oda buvo visa isberta tai po keliu proceduru berimas tikrai sumazejo. Kiek zinau tos lempos "uzmusa" bakterija. Mes tomis lempomis pasvitindavome ir kambary tai jame oras tapdavo grynesnis, svaresnis tai del jo dusuliu priepoliu ir padejo


Cia tai tikrai ne ozonoterapija ax.gif Man atrodo, kad tu sneki apie Bioptron lempa ax.gif

O apie ozonoterapija galima pasiskaityti www.ozonoterapija.lt, kiek zinau ja uzsiima "Mirameda", bet paciai neteko isbandyti jos, taigi atsiliepimu negaliu pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leo11: 12 vasario 2007 - 11:08
Tai va, ka ten rasho yra reklama ir ne visada teisinga... Noretusi zmoniu ishbandziusiu tai savo kailiu nuomone ishgirst smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Baisa, sutinku pilnai su tavim drinks_cheers.gif Natūralu, kad jie patys savo tinklalapyje blogų atsiliepmų neįdės... Man taip pat įdomu išgirst jau tai patyrusių žmonių nuomonę, nes ir aš visai norėčiau pabandyt tą ozonoterapiją mirksiukas.gif
Atsakyti
AŠ LABAI SUSIDOMEJAU OZONOTERAPIJĄ,daug perskaičiau visokių straipsnių ir galvoju išbandyti g.gif
Atsakyti
as aip pat labai susidomejau ozono terapija, tik kazkin kokios ten kainos? gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(Etaila @ 2008 09 30, 11:40)
as aip pat labai susidomejau ozono terapija, tik kazkin kokios ten kainos? gal kas zinote?


Aš užsirašiau spalio mėnesiui kainuoja 40lt reikia padaryti 6 seansus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2008 09 30, 14:53)
Aš užsirašiau spalio mėnesiui kainuoja 40lt reikia padaryti 6 seansus 4u.gif



sveikos merginos,pries savaite as susileidau paskutine doze (10taja) azono.susilasinau ju 10.siaip del savo siokiu tokiu problemyciu norejau isbandyti.cia del galvos skausmo...tfu tfu tfu jos man nebeskauda,tikrai nzn kuriam cia laikui.daktare sake kad azonas kune gyvuos 1meta.kaina vienos laselines 140lt.brangu labai
Atsakyti