Įkraunama...
Įkraunama...

Eveline

Radau internete www.eveline.com.pl tinklapi. Kiek suprantu cia Lenkiska kosmetika. Idomu ar Lietuvoje kas nors ja platina ir kokios kainos? O gal kas jau naudojot sia kosmetika? Kokie jusu atsiliepimai butu?
Atsakyti
Tai kad man rodos prekiauja net maximose ja....jei nemaisau kazko g.gif
Atsakyti
Pilnas Drogas, Maximos, Rimi, Norfos ir dar turgus.
Atsakyti
Tai reiskia nieko gero sad.gif
Atsakyti
smile.gif
Man visai nieko, patiko, ir nebrangu. thumbup.gif
As turejau tonika ir pieneli, negaliu nieko blogo pasakyti wink.gif
Atsakyti
Pilna visur-bet nepasakyciau, kad nieko gero wink.gif
Esu pirkus sveitikli kunui su Q10 uz 4 Lt. - nu visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Tai tokios nedideles kainos g.gif Galima pabandyti g.gif
Atsakyti
tai viena is pigiausiu kosmetiku wink.gif
kokiam uzpakaliui bei kojoms tepti gal ir nieko, bet veidui norisi ko nors geresnio wink.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 10 08, 18:31)
tai viena is pigiausiu kosmetiku wink.gif
kokiam uzpakaliui bei kojoms tepti gal ir nieko, bet veidui norisi ko nors geresnio wink.gif

Tai pradesiu nuo uzpakalio laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
nusipirkau ranku krema su zaliaja arbata, laaaaaaaaaaaaaabai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nesulyginama su kaikuriais brangesniais ranku kremais. drauge kremus naudoja, sake ir labai geri, nors pati nesu bandzius
Atsakyti
QUOTE (shpika @ 2004 10 08, 20:44)
nusipirkau ranku krema su zaliaja arbata, laaaaaaaaaaaaaabai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nesulyginama su kaikuriais brangesniais ranku kremais. drauge kremus naudoja, sake ir labai geri, nors pati nesu bandzius

Na va. O man kaip tik reikia ranku kremuko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 10 08, 18:31)
tai viena is pigiausiu kosmetiku wink.gif
kokiam uzpakaliui bei kojoms tepti gal ir nieko, bet veidui norisi ko nors geresnio wink.gif

smile.gif
Taigi taigi, ale ta vietele ipatingai reiketu puoseleti, o si kosmetika nekuo blogesne uz ta kosmetika, kurios reklama kainuoja tiek, kiek pinigeliu ne tik kosmetikai uztektu wink.gif
Gal daugeli atbaido tai, kad ji lenkiska, bet pabandziau as lietuviska krema veidui "rasa" berods, tai pats kremas gal ir nieko, bet kai indelis visas subyrejo (tos uzsukimo rieves ), tai ka as zinau, vis tik 11lt. su centais...
Atsakyti