Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie yra logopedo privačių paslaugų įkainiai?

Neturiu žalio supratimo. Gal kas žinot? Ačiū
Atsakyti
Mokyklos logopedė dar papildomai dirbo su mano sūnum namie, imdavo 10lt už akademinę valandą. Nežinau, mažai tai ar daug g.gif
Atsakyti
Su mumis dirbo apie valanda ir mokejom 15 litu,bet irgi nezinau cia daug ar mazai g.gif
Atsakyti
As imdavau 10lt uz valanda. Mazdaug tiek visur ir kainuoja.
Atsakyti
Vilniuje privaciu logopedu ikainiai yra nuo 10 iki 30lt
Atsakyti
Pati esu logopede. Pries 4-5 metus ir as pati, ir mano koleges uz akademine valanda (45 min) imdavom po 15 lt. Siuo metu privaciai su vaikais nebedirbu, bet kiek is kolegiu zinau, kainos dar pakilo. O uz 10 lt is vis man neteko girdeti kad kas dirbtu sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Nome @ 2004 10 10, 15:35)
Pati esu logopede. Pries 4-5 metus ir as pati, ir mano koleges uz akademine valanda (45 min) imdavom po 15 lt. Siuo metu privaciai su vaikais nebedirbu, bet kiek is kolegiu zinau, kainos dar pakilo. O uz 10 lt is vis man neteko girdeti kad kas dirbtu sad.gif

As gyvenu ne didmiestyje, todel ir kainos tokios. Dideliuose miestuose ir ikainiai kiti...
Atsakyti
QUOTE (rasyte31 @ 2004 10 10, 15:53)
As gyvenu ne didmiestyje, todel ir kainos tokios. Dideliuose miestuose ir ikainiai kiti...

Tai prasom keltis gyventi i didmiesti biggrin.gif , nes darbas tas pats, o uzmokestis didesnis clap.gif (juokauju, aisku) clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Nome @ 2004 10 10, 16:28)
Tai prasom keltis gyventi i didmiesti biggrin.gif , nes darbas tas pats, o uzmokestis didesnis clap.gif (juokauju, aisku) clap.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, daugmaz zinosiu.
Atsakyti
Raidos centre logopedo paslaugos kainuoja apie 20 lt
Atsakyti
O tai kas zinot logopeda kaune, kuri butu galima samdyt privaciai? Labai reikia. O i namus vaziuoja?
Atsakyti