Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Rumšiškėse yra viešbutis-restoranas" Rumšiškės". Ten nebrangiai galima išsinuomuoti salę su viskuo( miegamieji, baseinas,biliardas....)
Atsakyti
O aplink Kauna gal kas zinot neblogu vieteliu? Sesuo savo vestuves svente Rumsiskiu viesbutyje, tai tikrai labai nuostabiai viskas vyko-ir aplinka thumbup.gif ir maistas, ir aptarnavimas. Bet kazkaip savo toje pacioje vietoje rengti kazkaip neidomu, norisi kazko naujo, sviezio biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nutariau vesti savo mergiotę. Tik va didžiausias klausimas - vieta. Paskaičiau čia tuos visus Jūsų sąrašiukus (ten suknelė yra, žiedai yra ir t.t.) ir turiu pasakyti, kad iš to sąrašiuko mes dar nieko nesusiorganizavom. O nutarėm su mergina, kad viskas dzin, svarbiausia vieta (visa kita susitvarkys).

Todėl gal galite parekomenduoti Kaune kokį restoraną. Kad būtų aukštesnio lygio. Jauki aplinka. Tipo pompėjos, čarlstonai, tik gal kiek pigesni (bet tokio lygio.. išauklėti padavėjai, nepriekaištinga aplinka ir pan.).

Čia gal labai neapibrėžtai parašiau, bet gal kokių minčių. Išsirinksiu. Kažkoks žinau Kaune yra viešbutis ar tai Hermis ar tai koks. Ten neva gera aplinka.

Na padėkit.. gal iš diskusijų išsivystis kokia nuomonė.
Dėkui.
Atsakyti
as buvau vienose vestuvese, tai labai patiko ta kavinuke ir papuosta ir visokiu pribombasu sutikimam turi, Taikos prospekte, tarp ziedu (kovo 11 ir pramones)
tik va pavadinimo neatsimenu, bet ten labai jau faina wink.gif
Atsakyti
Savo vestuves svenciau Medziotoju uzeigoj, prie Rotuses a. Labai jau graziai sutvarkytas restoranas, galima uzsisakyti atskira salyte su didziuliu zidiniu, nu vienzo siulau butinai apziureti smile.gif
Atsakyti
Kaimiskas stilius Berneliu uzeigos nepatinka?
Atsakyti
Sveikas,
Taip. Medžiotojų užeiga yra tikrai svarstytinas variantas. Tik gal kiek... na gal kiek ant gatvės. T.y. ta salikė turbūt yra ta kur įėjus iš karto po dešine?
O kur ten medžiotojuose yra banketinė salė, kurioje tilptų 30 žmonių? Iš karto po kaire? Ar kaip?

Na apžiūrėsim. Vienas yra.
Va čia kavinukę paminėjo. Bet aš gal nenoriu kavinukės. Noriu kažko prabangaus (aišku pagal kišenę).

Gal medžiotojai yra ne itin geras variantas, kad prie pat zakso smile.gif Ne ne.
Gal dar variantų?

Atsakyti
Nu jei tamsta pageidauja gero lygio a la Pompeja.... tai siulyciau "Perkuno namus".. prie Kauno Hales..... Komentaru manau nereikia.... aukstas lygis, aplinka, barmenai.... ir maistas skanus.... Tik aisku kainuoja.... Bet kokie vaizdai nuo slaito.....

Nzn kodel tamstai Carlstonas atrodo labai auksto lygio g.gif

Ziurint kiek bus zmoniu.... ar tai kamerines vestuves... ar reikia kai ko kitko....
Nes daug kas uzsisako "Unija".... nors man tai nelabai nelabai....
Atsakyti
QUOTE (Agnytė @ 2004 04 24, 11:44)
Kaimiskas stilius Berneliu uzeigos nepatinka?

Gal nea. Norisi kažko klasikinio. Tikrai ne kaimiško. Va draugas šventė kaimiško stiliaus restorane. Gal visai ir linksma. 50 žmonių ir pan.
Bet va man norisi klasikinio stiliaus. Merginai taip pat. Todėl ir ieškome kažko prabangaus.

Beje.. čia vieną gimtadienį didelį Deivinoje (Kaune ant kelio į Vilnių; tik išvarius į Vilnių).
Tai ten visai lyg ir jauku (salė užlipus po dešine). Nėra super aukštas lygis, tačiau visai nieko. 30 žmonių kaip tik telpa. O kita salikė - šokių. Bet va.. tas 'ant autostrados' nežinau ar traukia.
Atsakyti
Beje.... gal kas ir priestaraus.. sulau nesusigundyti "Sfinksu".... aplinka gal ir islauzta neblogai... bet jau maistas maistelis blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pipone: 24 balandžio 2004 - 11:51
QUOTE (Pipone @ 2004 04 24, 11:47)
Nu jei tamsta pageidauja gero lygio a la Pompeja.... tai siulyciau "Perkuno namus".. prie Kauno Hales..... Komentaru manau nereikia.... aukstas lygis, aplinka, barmenai.... ir maistas skanus.... Tik aisku kainuoja.... Bet kokie vaizdai nuo slaito.....

Nzn kodel tamstai Carlstonas atrodo labai auksto lygio g.gif

Ziurint kiek bus zmoniu.... ar tai kamerines vestuves... ar reikia kai ko kitko....
Nes daug kas uzsisako "Unija".... nors man tai nelabai nelabai....

Labas Pipone,

(nemaniau, kad tas forumas toks aktyvus; šaunu)

Perkūno namus žinau. Ten būtų super (nesu buvęs, bet nuotraukas mačiau). Deja dar neįsivaizduojam kainų. Kiek kainuotų 30 žmonių maitinimas nuo 18:00 iki kokių 03:00 (nemanau, kad ilgiau bus). Manau, gal reiktų kainas pasiklausti.

Beje.. Visada maniau, kad čarlstonas prabangi vieta. Bent jau kainos. Ghmmm..

Tai manau dabar yra variantai:
- Perkūno namai (brangi vieta)
- Medžiotojų užeiga (kažkas realaus, nes nemanau, kad perdėtai brangu)
Atsakyti
Nu nezinau, man tai ta Deivina g.gif , su vyru kazkada buvau nulekus, tai nekaip man ten. Pats sakei, kad ant gatves nenoretum, o Deivina prie pat autostrados dry.gif
Unija visai nieko, vaizdas pro langus labai grazus ir vietos daug
Atsakyti