Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas neturi ką veikti?

Mano vaikas nežaidžia su žaislais turi ju daug,bet prie ju net nesiliecia.mano vaikas yra hiper aktyvus visur jo daug :oh duodasi kaip tik gali ,sakau tuoj sienom prades lipti,nieko nemato nieko negirdi ,savo kambarį taip sujaukia .kad nera kur kojos pastatyti,neklauso nieko ,visai nebežinau ką daryti ,nemoku as aukleti visai, tetis nepadeda o pati nežinau kaip tai reikia daryti.žaisla kaip nuperkam nauja ,jis pažaidžia porą valandu ir tuom baigiasi.poto prasideda ardimai.Nežinau kokiu jam žaislu reikia ,kad neatsibostu ,ir kaip jam išaiskinti ,kad negalima žaislu ardyti.Padekite jei galite
Atsakyti
Esi gera mama ir tikrai zinai kaip aukleti savo vaika!!!
pati parasei, kad jis hiper aktyvus! Jaukia kambarius, ardo zaislus!!!
Tai reiskia kad jam laaaabai idomu!!!
Belieka nupirkti ardomus zaislus biggrin.gif Arba susilaukti broliuko ar sesutes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(muxxe @ 2006 11 04, 14:11)
Esi gera mama ir tikrai zinai kaip aukleti savo vaika!!!
pati parasei, kad jis hiper aktyvus! Jaukia kambarius, ardo zaislus!!!
Tai reiskia kad jam laaaabai idomu!!!
Belieka nupirkti ardomus zaislus  biggrin.gif Arba susilaukti broliuko ar sesutes  tongue.gif



arba daugiau uzsiimti su vaiku,duoti jam darbelio,veiklos,itraukti i savo veikla pagaliau..nukreipti hiperaktyvuma naudinga linkme..zaislai lieka zaislais..nuo ju gausybes vaikas nelaveja schmoll.gif
Atsakyti
manau,kad ne zaisluose cia problemos.paprasciausiai vaikui reik demesio,veiklos,bendravimo.kaip matau tavo vyrukas jau nebemazas tai nepagalvoji apie darzeli,juk ten bendrautu su vaikais, o ir aukletojos prigalvoja visokiu uzsiemimu.tai vaikiukas butu uzsiemes ir nekiltu noras lauzyt ir ardyt zaislus
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 11 04, 16:39)
manau,kad ne zaisluose cia problemos.paprasciausiai vaikui reik demesio,veiklos,bendravimo.kaip matau tavo vyrukas jau nebemazas tai nepagalvoji apie darzeli,juk ten bendrautu su vaikais, o ir aukletojos prigalvoja visokiu uzsiemimu.tai vaikiukas butu uzsiemes ir nekiltu noras lauzyt ir ardyt zaislus

Visiskai sutinku su gintaryte1. Jem reikia veiklos.
Atsakyti
QUOTE(muxxe @ 2006 11 04, 14:11)
  Arba susilaukti broliuko ar sesutes 

ot turėtų ką ardyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2006 11 04, 09:44)
nelabai dar moku naudotis tik neseniai prisijungiau,bet visvien dekui kita karta žinosiu ačiu



Kaip gera rasti panašią sielą. Aš prisijungiau tik šiandien tai dar nelabai gaudausi kas ir kur. Tai jau nebe viena rašysiu ne į temą :-)
Papildyta:
Maniškė vyresnėlė tai pat hyperaktyvi. Ėjo ir į darželį, dabar eina į mokyklą, ir pas psichologę ėjo, bet su žaislais problemų vistiek turim. Gera pasakyti užsiimk su vaiku, o jei grįžti vakarais? Tai užsiimti kada? O be to ne visi vaikai ir nori su mamom užsiimti. Kad jūs žinotumėt kiek daiktų namie ji yra sugadinusi verysad.gif ir apsakyti sunku. Labai tikiuosi ir laukiu kada išaugs nes berods išbandėm viską.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 04 lapkričio 2006 - 18:16
QUOTE(Niurzga @ 2006 11 04, 20:13)
Kaip gera rasti panašią sielą. Aš prisijungiau tik šiandien tai dar nelabai gaudausi kas ir kur. Tai jau nebe viena rašysiu ne į temą :-)
Papildyta:
Maniškė vyresnėlė tai pat hyperaktyvi. Ėjo ir į darželį, dabar eina į mokyklą, ir pas psichologę ėjo, bet su žaislais problemų vistiek turim. Gera pasakyti užsiimk su vaiku, o jei grįžti vakarais? Tai užsiimti kada? O be to ne visi vaikai ir nori su mamom užsiimti. Kad jūs žinotumėt kiek daiktų namie ji yra sugadinusi verysad.gif  ir apsakyti sunku. Labai tikiuosi ir laukiu kada išaugs nes berods išbandėm viską.


Aš ir dar nelabai gaudausi,bet jau kažkas gaunasi doh.gif .Mano vaikis irgi ejo pas psishologą bet kaip jis man pasakė,mama kodėl mane vedi pas jį, ką aš durnelis koksai,jį yra nenormali klausinėją visokiu nesamonių,kodėl aš jai turiu pasakoti apie savo gyvenimą{bet jau tonas vaiko buvo patikėk}......daugiau aš pas ją vaiko nevedžiau, lotuliukas.gif nes pravaikščiojom 3mėn. o naudos jokios.Man irgi pridyrbes buvo nemažai ,bet daugiau juokingu dalyku, negu rimtu.pvz.išplovė toletą su mano toniku kur aš malkiažą valau, ir pripilė vandens,šunį ištepliojo su lupdažiu visa snukį žiauru buvo ,sako mama Naida {šuo} eina pas bernus duok jai savo ilgus batus užsidėti biggrin.gif kaip pamačiai ačštą sunį vaizdelis buvo ne koks blink.gif jug suprantu kad vaikui viskas įdomu visko jam reikia ir visko jis nori juk greitai užaugs ir vargai baigsis drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(gintaryte1 @ 2006 11 04, 19:39)
manau,kad ne zaisluose cia problemos.paprasciausiai vaikui reik demesio,veiklos,bendravimo.kaip matau tavo vyrukas jau nebemazas tai nepagalvoji apie darzeli,juk ten bendrautu su vaikais, o ir aukletojos prigalvoja visokiu uzsiemimu.tai vaikiukas butu uzsiemes ir nekiltu noras lauzyt ir ardyt zaislus




Mano vaikis ėjo į darželį puse metu, savaite budavo darželi, o dvi savaites sirgo,bet kaip pasigavo plaučiu uždegima sakiau viskas jokiu darželių,mečiau darbą ir nuo to laiko namie sedžiu man vaiko sveikata brangesnė už viską, kas geriau prižiurės jei ne mama thumbup.gif ir daugiau nesergam ,nu buna kartais, kad pakosėją pasloguoją, bet rimtesniu ligu jokiu mirksiukas.gif As iš vis prieš darželius esu ,darželiai reikalingi tik tiems kas dirbą,kas karjieros siekią ir t.t rolleyes.gif
Atsakyti
o as manau,kad darzelis vaikui yra gerai.juk ten su vaikais bendrauja,aukletojos prigalvoja visokiu uzsiemimu,visokiausiu darbeliu.vaikiukai lipdo,daro,piesia,dainuoja nu ir t.t. taigi vaikui juk visa tai i nauda.
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2006 11 05, 12:52)
Aš ir dar nelabai gaudausi,bet jau kažkas gaunasi doh.gif .Mano vaikis irgi ejo pas psishologą bet kaip jis man pasakė,mama kodėl mane vedi pas jį, ką aš durnelis koksai,jį yra nenormali klausinėją visokiu nesamonių,kodėl aš jai turiu pasakoti apie savo gyvenimą{bet jau tonas vaiko buvo patikėk}......
Mano vaikis ėjo į darželį puse metu, savaite budavo darželi, o dvi savaites sirgo,bet kaip pasigavo plaučiu uždegima sakiau viskas jokiu darželių,mečiau darbą ir nuo to laiko namie sedžiu man vaiko sveikata brangesnė už viską, kas geriau prižiurės jei ne mama thumbup.gif ir daugiau nesergam ,nu buna kartais, kad pakosėją pasloguoją, bet rimtesniu ligu jokiu mirksiukas.gif As iš vis prieš darželius esu ,darželiai reikalingi tik tiems kas dirbą,kas karjieros siekią ir t.t  rolleyes.gif

Apie psichologa tai kazkuris is artimuju pasnekejo, o tokie vaikai bezdzioniukai ir labai gerai moka pasinaudoti kazkur girdetom mintim. Ir einant pas psichologus (kaip ir pas visus gydytojus) reikia vaikui paaiskinti kas prie ko, o ne "bandyti".
Skaitant kilo mintis, kad leisk puse dienos i darzeli, bet kai darzeliai reikalingi tik karjeristam doh.gif . Tai bent kokius burelius lankot? Negi sportas nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(voveriukas36 @ 2006 11 04, 20:04)
ot turėtų ką ardyti  lotuliukas.gif

prasom cia nesijuokti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano mergaiciukei dabar 9men.zaislu taipat dabar turi begale.Dabar jau pradejau pirkti tokius,kurie yra lavinami,daug migtuku,garsu ir t.t.bet ir tai jos niekas nedomina!O lenda tiktai ten kur negalima!
Atsakyti