Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Ar gamindamos naudojat alyvuogiu alieju,kazkur skaiciau,kad geriau nenaudoti jokio kito aliejaus tik alyvuogiu,nes labai daug cholesterolio.
Atsakyti
Mano mama pastaruoju metu pradejo ji naudoti. Tipo sveikiau nei kiti.
Atsakyti
Aliejuj cholesterolio nera-nes jis augalines kilmes.
Atsakyti
Mano tevai naudoja alyvuogiu alieju. Mama po zarnyno vezio operacijos, tai jai gydytoja sake, kad sveikiau. As kai atvaziuoju pas tevus ir kepu su juo visokius blynelius, omletus ar siaip ka nors, tai vyras sako, kad skonis zymiai geresnis g.gif , bet man tai jis atrodo brangokas, o kai nesu ypatinga gurmane, tai tinka ir paprastas tongue.gif
Atsakyti
Alyvuogiu alieju naudoju daug kur, tik prie jo skonio reikia priprasti.Ipatingai tinka picai.
Atsakyti
Vat butent, reikia priprasti... Man tai jis nepatinka. Nusipirkau, nes leliui koses liepe maisyt ne su jokiu sviestu ar kitokiu kokiu aliejum, bet butent tik su alyvuogiu. Bet man tai jo skonis nepatinka, ir kvapas toks... As gal jau ne...
Atsakyti

As naudoju alyvuogiu alieju, o ypac salotoms ir man jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (sirduze @ 2004 10 10, 21:39)
Vat butent, reikia priprasti... Man tai jis nepatinka. Nusipirkau, nes leliui koses liepe maisyt ne su jokiu sviestu ar kitokiu kokiu aliejum, bet butent tik su alyvuogiu. Bet man tai jo skonis nepatinka, ir kvapas toks... As gal jau ne...

vat būtent-aš irgi pirkdavau, kai vaikam mažiukam košes virdavau-nu man jis kažkokio specifinio skonio ir kvapo doh.gif fe.. net vaiko košės likučių nevalgydavau, nes man atsiduodavo tuo aliejum... dry.gif
Atsakyti
o man į salotas jis labai tinka, paprastas tai iškart visą skonį sugadina.
Atsakyti
Naturalu, kad musu lietuviskiems skonio receptoriams skanesnis saulegrazu, taciau kas megsta vidurzemio juros virtuve, ja be alyvu aliejaus sunku isivaizduoti.
Atsakyti
Man neskanu tas alyvuogiu aliejus - kvapas nepatinka ir labai riebus atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
As pradejau jau senokai alyvuogiu alieju naudoti! Pradzioje pirkau Light ( kaip suprantu ne 100 proc. alyvu), o paskui pradejau pirkti Extra Virgin, tipo jis naturalesnis ir sveikesnis. Nu skonis skiriasi, bet jau pripratom ir skanu. tongue.gif Dedu i salotas! O kepti ant jo biski per brangu!
Atsakyti