Įkraunama...
Įkraunama...

Šeima pagal keturis elementus

Apie zodiako ženklus žino dauguma kaip ir apie jų suderinamumo svarba kuriant seima. Tačiau, kad šeima būtų tikrai harmoninga, kaip ir pasaulyje joje neturi trukti keturiu elementų, kuriuos apvienytų harmonija: žemės, oro, ugnies ir vandens. Sekmingiausios tos šeimos, kuriose tų elementų yra kuo daugiau, o kuriose visi - laikomos harmoningomis. Todėl planuojant turėkite mintyje (leisiu sau priminti) -

Ugnis: avinas, lūtas ir šaulys
Žemė - tauras, mergelė ir oziaragis
Oras - dvyniai, svarstyklės ir vandenis
Vanduo - vežys, skorpionas ir žuvys


seimos kuriose vyrauja tik vienas elementas paprastai būna arba labai nesutariancios arba labai nepraktiskos, bet dar ne viskas prarasta. Vaikams tai sunku padaryti, bet suaugusieji matydami vienoduma gali stengtis issiugdyti savyje trukstamo elemento zenklo sąvybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelės: 03 lapkričio 2006 - 23:02
Pas mus du orai, vanduo ir ugnis smile.gif Reiks palnuoti žemę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o man ugnies truksta g.gif ,pas mane du vandenai ,oras ir zeme bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GELALA: 04 lapkričio 2006 - 10:18
o mes: ugnis,zeme ir vanduo thumbup.gif oro uzteks ir taip biggrin.gif
Atsakyti
Na ką,reiks vėl užsiimt lelių darymų,nes kol kas tik žemė ir 2 ugnys blink.gif
Atsakyti
cia originali tema gimstamumui skatinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralita @ 2006 11 05, 17:01)
cia originali tema gimstamumui skatinti biggrin.gif


Tikrai, nes man tada dar dviejų vaikų reikia, nes esam trys ugnys ir dvi žemės smile.gif
Atsakyti
Tai jeigu pas mus namie yra visos keturios stichijos, tai jau fabrikas uždaromas. bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus du orai ir viena ugnis.
Atsakyti
Tai kad tos teorijos viena kitai prieštarauja. Kiti autoriai sako, kad geriausiai sutaria vienos stichijos ženklai - pvz. oro ženklai su kitais oriečiais ir t.t.
dabar pasirodo reikia įvairovės.
Pas mus šeimoje 3 oro ir vienas vandens.Pravalas visai... g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
keistai čia biški, vienur paskaitai vienaip, kitur kitais, apskritai pasakojo kad kinų horoskopus reikia pasiskaityti, na pvz apie vyrą ir žmoną, kad tiesa būna, tik kur tai surasti?
Atsakyti
Gerai kad netikiu horoskopais,tai man dzin tos stichijos,tai juk gryna nesamone!!!
Atsakyti