Įkraunama...
Įkraunama...

Smurtas šeimoje

Apklausa: Jei vyras "užvožtų": (151 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE
Doti,2006 11 05, 15:08
ar kuris nors taip jau ima ir prisipažįsta - taip aš smurtautojas, turiu bėdą, man reikia pagalbos  schmoll.gif 

Iš tiesų, smurtautojai (ne tik vyrai, bet ir moterys) turi psichologinių problemų, jiems reikia pagalbos, tačiau, kaip ir alkoholikai, to nepripažįsta. Tylėti ir kentėti beprasmiška.
Bet kodėl visos griebtųsi keptuvės? Kad gražiai skamba? user posted image
Aš tai griebčiausi šakutės, vienas dūris - keturios skylutės! essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 11 21, 08:44)
Nakviša... tu smurtautoja? Va šito tai nesitikėjau... Ech, galvojau yra nors viena moteris pasaulyje, pasirodo - nifiga, visos jūs tokios  lotuliukas.gif

Mano ex'as tarp savo visų kitų "privalumų" dar ir kik-boksininkas buvęs... prismurtausi prieš tokį blush2.gif O gintis tai kažkaip reikia, nu kartais ir vazos po ranka kai atsiduria padeda blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabar galvoju,kad duociau atgal ,o kaip butu ne nezinau,jis gi stipresnis... g.gif
Atsakyti
Na jau tikrai netyleciau ir i kamputi isispraudusi tyliai neverkciau schmoll.gif Dar nezinau ka daryciau po tokio ivykio, taciau taip legvai nepraeitu jam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2006 11 08, 23:45)
Niu, aš su savo nuomone netelpu į apklausos klausimus: manau smurtas šeimoje yra lyčių nelygybės pasekmė: kai isterikuojanti moteris į vyrą paleidžia šlepetę ar dar ką čia "moteriškos sielos jautrumas", o jei vyras tą šlepetę meta atgal: ai-ai-ai, smurtas, gelbėkit,... Nekalbu apie alkoholikus ir asocialus, bet viditunėje šeimoje daugiau smurtauja moterys: jos greičiau įsikarsčioja, kilus ginčui bando trenkt, skelt antausį, paleist kokį daiktą,... bet čia smulkmena, o jei neiškentęs vyras bando sulaikyt jos ranką ar šlepteli per veidą isterikai nutraukt čia jau RIMTA priežastis aiškint visam pasauliuj kad esi mušama. O jau kaip psichologinį šantažą/ terorą moterys moka taikyti. Manau joks smugis nesuteiks tokio skausmo kaip moters "nekaltos" užuominos. Sorry.

Mano nuomonė būtų panaši į Mirėjos, nors žinoma smurtas smurtui nelygu - kraštutiniu atveju tikrai vienuose namuose su smurtautoju nepasilikčiau, bet taip jau ir skirtis, net nepamėginus išsiaiškinti (jei tai netikėta ir aiškintis dar yra ką) - na būtų ganėtinai naivu. Nekalbant apie psichines ligas ar alkoholio poveikį, bet kokiam veiksmui yra daugiau mažiau logiškas paaiškinimas (kartais jį gal tereikia nuosavoje galvoje atsikapstyti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 19 kovo 2007 - 18:36
QUOTE(*Drugelis @ 2006 11 04, 18:29)
Aš irgi tos pačios nuomonės - manau, kad griebčiau bet ką, kas po ranka, ir kovočiau. Paskui galima trenkti durimis, susėsti, aiškintis ir taip toliau. Bet - nepasiduoti.


o aš ne, bijočiau kažkaip, būna susimuša ir užmuša viens kitą doh.gif kam nusileist iki jo lygio?
Atsakyti
man atrodo, kad skirčiausi, jei manęs vyras nemyli, negerbia, kam reikia gyventi su juo toliau... schmoll.gif bet tikrai duočiau dar ir atgal blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JANIUKAS @ 2007 03 16, 21:27)
Dabar galvoju,kad duociau atgal ,o kaip butu ne nezinau,jis gi stipresnis... g.gif

O tu duok kada miega,as irgi taip daryciau...
Atsakyti
Pirmiausia pagalvojau, kad duočiau atgal. Bet realiau įsivaizdavus savo būseną, tai jaučiu būčiau šoke ir nieko negalėčiau daryti. Nes šiuo metu tai tikrai atrodo neįmanoma doh.gif
Skirtis iš karto nesiskirčiau, tačiau tą dieną tikrai nepasilikčiau namuose...
Atsakyti
Aš tai griebčiausi šakutės, vienas dūris - keturios skylutės!

va prisiminiau, čia ne į temą, bet...... kai aš broliui suvariau šakutę i ranką tikrai kraupus vaizdas kraujas teka iš keturių skylių smile.gif o suvariau dėl to, kad kad nedavė man ,,tušonkės" pavalgyt, o pats valgė apsiputrojęs smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 03 27, 06:13)
Aš tai griebčiausi šakutės, vienas dūris - keturios skylutės! 

va prisiminiau, čia ne į temą, bet...... kai aš broliui suvariau šakutę i ranką tikrai kraupus vaizdas kraujas teka iš keturių skylių smile.gif o suvariau dėl to, kad kad nedavė man ,,tušonkės" pavalgyt, o pats valgė apsiputrojęs smile.gif)

Gaila vyro....jei dar karšta moteris...o vyras pavargęs po darbų...4 skylutės+4 skylutės+4 ...ir kasdien....kur bintą,pleistrą perkat?....
Atsakyti
ČIA VISKAS PRIKLAUSO NUO SITUACIJOS... viena karta gali atsikirsti, o kita karta tik nutyli - paverki viena - ...ir... praeina...toliau gyvenimas tęsiasi. Bet niekada nebuvau mušta, buvo man stipriai sugriebta už rankos...pakratyta - bet ir tai aš vadinu smurtu.
Atsakyti