Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

Labux newyear.gif

gal galit man padeti. Kaip ir kiekvienais metais, ir siais man galvos skausmas ka padovanoti mylimiems teveliams blink.gif (jau kaip ir amziuje) Namai jau viskuom perkrauti, visokiom smulkmenom ir ne tik. Tai noretusi gal kazka originelasnio, gal su jumoru, gal valgomo ko nors...
Tik nesiulykit jau nuotrauku iremintu, portretu, zurnalu ir laikrasciu prenumeratos, visokiu puodu, puodeliu, stikliniu, tauriu, didele papuosta sompano bonke, kvepalu, kremu na ir pan. VISKAS JAU PRAEITA PAS MUS doh.gif

Please HELP cry.gif

aciuks.gif is anksto
Atsakyti
Labai tave suprantu, nes panašią problemą turiu su uošviais, nes daug ką, ką jiems dovanojam taupo, deda į sekciją ir nenaudoja.
Nežinau ar išbandytas reikalas g.gif , bet gali pabandyti vitaminų, kokių geresnių.
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 11 06, 16:26)
Labux  newyear.gif

gal galit man padeti. Kaip ir kiekvienais metais, ir siais man galvos skausmas ka padovanoti mylimiems teveliams  blink.gif (jau kaip ir amziuje) Namai jau viskuom perkrauti, visokiom smulkmenom ir ne tik. Tai noretusi gal kazka originelasnio, gal su jumoru, gal valgomo ko nors...
Tik nesiulykit jau nuotrauku iremintu, portretu, zurnalu ir laikrasciu prenumeratos, visokiu puodu, puodeliu, stikliniu, tauriu, didele papuosta sompano bonke, kvepalu, kremu na ir pan. VISKAS JAU PRAEITA PAS MUS  doh.gif

Please HELP cry.gif

aciuks.gif is anksto



kelionė prie jūros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ni1 @ 2006 11 06, 16:17)
Labai tave suprantu, nes panašią problemą turiu su uošviais, nes daug ką, ką jiems dovanojam taupo, deda į sekciją ir nenaudoja.
Nežinau ar išbandytas reikalas  g.gif , bet gali pabandyti vitaminų, kokių geresnių.


irnesakyk.gif jau ismegintas reikalas, be to jie patys nemazai pirkelioja,pasinese ant ju
QUOTE(Sfinxute @ 2006 11 06, 16:21)
kelionė prie jūros  g.gif


blink.gif tu gal juokauji lotuliukas.gif neturiu tike pinigu verysad.gif ,nors ideja butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 11 06, 16:26)
Please HELP cry.gif

Bilietus į teatrą arba koncertą, arba kino teatrą. Tik repertuarą pažiūrėti, kad tiktų vyresnio amžiaus žmonėms mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ruošiuosi pas giminaičius į kitą šalį, tai sugalvojau nupirkti Rūpintojėlio statulėlę (medinę) ir nuvežti. Pamaniau, kad tiks žmonėms, kurie gali beveik viską nusipirkti. Gal ir tėvams tokia dovana nebloga būtų. 4u.gif
Atsakyti
Aš pernai savo tėveliams padovanojau bilietus į koncertą, o šiemet tėčiui galvoju knygyno čekį (nes mokytojas, ir šiaip knygas mėgstantis žmogus), o mamai jau nupirkau veltinių papuošalų komplektą thumbup.gif
Tik bėda ką uošviams dovanoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 06, 17:37)
Bilietus į teatrą arba koncertą, arba kino teatrą. Tik repertuarą pažiūrėti, kad tiktų vyresnio amžiaus žmonėms mirksiukas.gif .


Aciu uz pasiulyma, bet kokie ten gali buti teatrai,koncertai ir kinai, tokiam kaip s....Visagine doh.gif , o i Vilniu jie tikrai nevaziuos, jiem cia skaitosi didele ir tolima kelione. Nu vnz...

Knygos ju nedomina, jie tik telika moka spoksoti blink.gif

Statuleliu irgi jau pilna sekcija, lentynos pristatytos...atpuola verysad.gif
Atsakyti
Ir mes tokią problemą turim doh.gif
Užpernai uošviai keitė svetainės baldus, tai dovanojom prie naujojo interjero tinkančia žvakidę 4u.gif Mano tėvams dovanojom tokį komplektą odinių batų / gaminių priežiūrai. Ten kažkaip berods su baterijomis veikia, tokie šepetukai sukasi unsure.gif Tai tėvams labai patiko striukes atnaujinti thumbup.gif
Pernai mamai ir anytai dovanojau po mirkopluošto pirštinę- kad namų ruoša lengvesnė būtų, ką tėčiams pirkom- nepamenu doh.gif
Apie šias Kalėdas jau kone metus galvoju- minčių vis dar nėra verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
na tada tik belieka viena iseitis-zmones jau metuose visko turi,visa gyvenima taupe-tai uzsakyk jiems padorioje kavineje vakara,su maistu,geriausia kur gyva muzika,tada ir jiems dainele sugros,.Ir vakara gerai praleis,is namu iseis ir vienas su kitu pabendraus,pragyventus metus perzvelgs thumbup.gif
Atsakyti
O man didžiausias galvos skausmas - išrinkti dovaną tėčiui... doh.gif Mamai visuomet kažką išrenku jau iš anksto, o va tėčiui - jau dovanoti įrankiai, parfumerija, žurnalo prenumerata, piniginė... Knygų nemėgsta, vitaminus kažin ar gers... O ką jūs dovanojate tėčiams?
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 11 06, 16:26)
Labux  newyear.gif

gal galit man padeti. Kaip ir kiekvienais metais, ir siais man galvos skausmas ka padovanoti mylimiems teveliams  blink.gif (jau kaip ir amziuje) Namai jau viskuom perkrauti, visokiom smulkmenom ir ne tik. Tai noretusi gal kazka originelasnio, gal su jumoru, gal valgomo ko nors...
Tik nesiulykit jau nuotrauku iremintu, portretu, zurnalu ir laikrasciu prenumeratos, visokiu puodu, puodeliu, stikliniu, tauriu, didele papuosta sompano bonke, kvepalu, kremu na ir pan. VISKAS JAU PRAEITA PAS MUS  doh.gif

Please HELP cry.gif

aciuks.gif is anksto



Tada nieko nedovanok jei jiems nieks neidomu ir nieko nereikia lotuliukas.gif
Na o siaip as zmonems kuriems nezinau ka dovanot, tai nuperku is Presto ar Sokolodo parduotuves, kavos keliu rusiu ar arbatu keliu rusiu (priklausomai ka megsta) ir dezute saldainiu is Sokolodo parduotuves, kurie ten sveriami yra. Ir viskas:)
Dar kartais zmonems padovanoju vitaminu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wow: 08 lapkričio 2006 - 11:34