Įkraunama...
Įkraunama...

Nemėgstamiausios grožio procedūros

Kokios jums nemegstamiausios grozio proceduros, kuriu nenoretumete daryti, bet zinote, kad reikia?
Pirma vieta atiduociau antakiu pesiojimui, nes vis tiek nepriprantu, amzinai asaroju, bet zinau kad reikia. Paciai graziai neiseina, tenka eit pas kosmetologe. Antroj vietoj turbut butu depiliacija vasku, bet dabar pasirinkau kremus, nes turejau Kaune gera kosmetologe, kuri stengdavosi greitai viska padaryt, gal ir ne taip skaudedavo, o Vilniuj dabar prisibijau "atradineti". Trecioj - veido valymas. Ketvirtoj, salyginai sportas. Bet is patirties zinau, kad jei be pertrauku bent tris menesius pavaikstai, paskui jau kazko truksta. Tik paskutiniu metu neiseina be pertrauku vaiksciot, tai reikia  prisiversti po pertraukeles nueit. Tas pats ir su apsiliejimu saltu vandeniu, bet kai reguliariai darai, pripranti prie to. Kai maza buvau, tai isvis negaledavau klausyt dildinamu nagu garso, tuo paciu ir dildint nagus, siurpas eidavo. Na su laiku apsiprantama, bet vis tiek ir dabar ta procedura man nera maloni, geriau jau graziai apkirpt nagus, negu su dilde tvarkyti.
Atsakyti
Didziausia kancia - kosmetologiniame vasku depiliuotis pazastis [smiley=000064.gif] [smiley=000136.gif] Daugiau gyvenime to nesidarysiu...
Dar su siaubu prisimenu "senovini" veido valyma: veidas virs verdancio vandens, po to spaudinejimai su "marliuku" [smiley=000064.gif] [smiley=1_5.gif]
Kai kitas zmogus pesioja antakius, todel pati ta procedura darau [smiley=lady.gif]
Atsakyti
As labiausiai bijau pedikiuro... Mat man vienas vienos kojos vieno nago kampas siek tiek iauges, tai labai skauda:( O depiliacijos tai man visai nieko.

Oi, kazin, ar dantistus galima skirt prie grozio proceduru? Tai jeigu galima, tai va jie pirmoj vietoj, dar pries pedikiura  :)
Atsakyti
A, jo, dantistai irgi nelabai megstami. Bet man dabar daugiau is ipratimo baisu eit, bet kai nueini - viskas ok, nebaisu. Seniau budavo jau pries savaite bijai, o dabar vaziuoju kaip pas eilini gydytoja. Tik va kai akmenis valo, baisiai nemalonu.
Atsakyti
vardinu:
1) plaukų dažymas kirpykloje (kiek veltui gaištama laiko ir kaip baisiai visada išteplioja odą..be skrupulų..aišku negaila, juk ne savo teplioja..)Niekada nedažau plaukų kirpykloje, tepu kaip moku namie  ;D
2) veido "valymas" (nesąmonė vaikščiot su mėlynu veidu, kai dabar jau yra ir geresnių būdų ...) Atsisakiau to malonumo..mažiau žvelgiu į save savikritiškai ir "nepastebiu" jog gal ir reiktų  ;D
3) soliariumas (sunku be tikslo net 10 min. pagulėti, ir labai tingisi nusirengti ir vėl apsirengti...bet ką darysi, kenčiu...) ;D
Atsakyti
Jei geras stomatologas, tai visai nebaisu ;D ypac jei zinai, kad rezultate tau maziausiai 3 - 5 metus tie sutvarkyti dantukai problemu nekels wink.gif
Nemaloni procedura stomatologiniame - dantu balinimas su zele.. Reikia po 8 valandas kasdien laikyti sukandus dantu plokstele su zele. Ir taip 10 dienu berods. Tada tavo dantys lyg porcelianinio baltumo gaunasi.. :smile.gif :smile.gif
Atsakyti
Dani, tai gal nakciai cia taip? Nes kaip visa diena isbuti sukandus ta plokstele?
Atsakyti
Jo, nakčiai ta plokštelė. Gal ir nieko porcelianiniai dantys..bet va  šiaip tai reikia pirma balint, po to taisyt, nes nuo balinimo plombos keičia savo spalvą ir atrodo tamsesnės už išbalintus dantis.  ;D
Atsakyti
Man baisiausia kankyne -tunoti kirpykloje kelias valandas, atrodo, kad visa amzinybe ten praleidziu. O jei dar dazo keliomis spalvomis, su visokiais "prikolais"  ohmy.gif, bet ka darysi, tenka kenteti,nes pati dazytis nedristu,turbut po to vistiek tektu begti pas savo kirpeja  ;D. Dar viena labai nemaloni procedura-antakiu pesiojimas, nes kiekviena karta apsiverkiu, bet ka darysi, tenka. Seniau labai nemegdavau ir veido valymo, to, senoviskais metodais. Dabar turiu nuostabia kosmetologe, tad buvimas pas ja neprailgsta.Ji ir antakius ispesioja kazkaip neskaudziai, bet jei pesiojuosi kirpykloje, dazydamasi plaukus (vis neveltui praleistas laikas ;D), tada tikras siaubas  ohmy.gif.
Atsakyti
Lankytis pas burnos higienista ir man nelabai patinka >:(, bet rezultatas uztat gaunasi neblogas. manau, verta ;D
Atsakyti
O man jau geriau, kai antakius kosmetologe pesioja. Nes paciai man saves labai gaila, ispesu plaukeli ir stoviu apsiverkus. O kosmetologe tik cikst-cikst , dar papasakoja ka nors smagaus, pora minuciu-ir viskas  :D Todel antakius tvarkausi kas dvi-tris savaites, kad nereiketu ilgai egzekucija kesti wink.gif
O veido valymas senais metodais-brrrr, iki siol nupurto... Bet siemet vale labai fainai. Su masazais, su malonia muzika-tikras kaifas  :D
Man nemaloniausias muset irgi pedikiuras, labai daug laiko atima
Atsakyti
man didziausias siaubas epiliatorius.kai tik ateina laikas epiliuotis,tai tiesiog su siuabu akyse tai atlieku.kartais pagalvoju,kad gal geriau epiliuotis po gero baliaus,kai visa silta dar,gal netaip skaudetu  :smile.gif
Atsakyti