Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visoms mažiukus padėjo ant pilvo?

Skaitau gimdymo istorijas ir toks pavydas ima (nepiktas, zinoma rolleyes.gif ), perskaicius, kokia euforija suėmė,gydytojui padėjus kūdikėlį ant pilvo. Man to patirti neteko, jauciuos lyg ir praradus kažką. Teks laukt sekančio gimdymo tongue.gif
Nors gimdymas nebuvo sunkus (neturiu su kuom lygint, bet taip atrodo), jokių plyšimų, vaikiukas gavo 9-10 balų. Taip kad atrodo viskas normalu. Jam gimus gydytoja tik užpakaliuką parodė, tipo, berniukas, lyg aš pati to nebūčiau žinojus tongue.gif Kai paklausiau kodel jis iskart neverkia, tai gydytoja atrėžė, negi vos išlindęs rėkt turi? Taip nuo gimdymo stalo ir bandžiau įžiūrėt, ką ten mano stebuklui ant kito stalo daro ohmy.gif
Sūnų iškart su manim nuvežė į pogimdyvinę palata ir man atidavė, taip kad, spėju, ir jo savijauta buvo gera.
TAi vat, kame reikalas, negi prieš pagimdant, reikia prašyt gydytojo, kad vaikiuka vos gimusi paliest duotų? Nieko nesuprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 11 spalio 2004 - 10:07
Kai as pagimdziau, tai gydytojai apsluoste ir apdenge mazyle is virsaus palute, ir iskart padejo man ant pilvo minutelei:wub: Jausmas, buvo tikrai nuostabus thumbup.gif , kai taip ilgai lauktas vaikelis jau salia... heart.gif heart.gif heart.gif Tik labai greit prabego tas laikas, kai leido taip vaikuti laikyt, mat jam yra labai salta, tai gydytojai ir skuba greiciau ji siltai suvystyt....Nors as norejau ilgiau palaikyt wub.gif ....
Atsakyti
sveika

Na tikrai idomu kodel tau 2.gif neuzdejo?
Maniske tai uzdejo tikrai jausmas begalo geras,malonu jausti buvo ja ant pilvelio.Ir begalo nustebau jos tokius didelius zandelius 2.gif heart.gif (nes sake kad gims iki 3.100 o gyme vos ne 4 thumbup.gif
bet nepergyvenk,juk dabar turi savo maziuka ,ir lauk kito gimdymo wink.gif
Atsakyti
Man ir neuždėjo, nes prieš tai tą pilvą reikėjo užsiūti tongue.gif
Atsakyti
o man uždėjo rolleyes.gif ir mažė iš kart pradėjo kažko ieškoti ohmy.gif (įdomu iš kur tie lialiukai žino) taip ir teko maitint nuo pirmos minutės, dar ir dabar sunkiai atitraukiu o jau laikas košes valgyt wink.gif
Atsakyti
Prisimenu tą žodžiais sunkiai nusakomą jausmą, kai jauti savo tik gimusį kūdikėlį ant pilvo, bet per džiaugsmo ašaras nesugebi gerai jo įžiūrėti.
Atsakyti
Na ir bjaurybe pasitaike tau akusere,gal ji pati vaiku neturi,kad mamai po tokiu dideliu darbu , tokios dzaugsmo akimirkos nesuteike. mad.gif
As kai prisimenu savo mazaja kai uzdejo ant pilvo tai tokie silti prisiminimai uzlieja,na,bet tu nesikrimsk,kai kito 2.gif susilauksi,pradek rekt ,jei vel pasikartos ta pati situacija,duokit man vaika! biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Heta @ 2004 10 11, 14:42)
kai kito 2.gif susilauksi,pradek rekt ,jei vel pasikartos ta pati situacija,duokit man vaika! biggrin.gif wink.gif

Taip ir padarysiu. Pirma karta vis tik gimdziau. Kazkaip tikejau, kad taip ir turi but, bet, kad visu skaitytu gimdymo istoriju pabaiga kitokia nei mano, tai ir suabejojau, kur cia suo pakastas mad.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 10 11, 12:03)
Man ir neuždėjo, nes prieš tai tą pilvą reikėjo užsiūti tongue.gif

Man irgi neuzdejo, nes cezari dare. Bet as kita syki butinai ieskosiu tokio gydytojo ir tokios ligonines, kurie sutiks net po cezario ant krutines vaikiuka padeti. Nes dabar tai tikrai jauciuos kazka labai daug praradusi sad.gif
Beje, man grda prisipazint, bet as net neatsimenu, ar vaikiukas reke, ar nereke, kai ji man tik istraukta is pilvo rode blink.gif
Atsakyti
Man irgi neuzdeji sad.gif nes mazius gime priduses.zinoma liudna, bet...svarbu, kad sveikas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaunute: 11 spalio 2004 - 18:31
O man kai gime iskart prinese prie veido liepe paliesti as labai nedrasei ji paglosciau tai akusere man jo galvute priliete prie lupu liktai kad buciuociau. ir padejo ant krutines kad zistu kruti. ir tai man paliko nepamirstamus ispudzius biggrin.gif
Atsakyti
ech wub.gif wub.gif
Atsakyti