Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasipiršt merginai ?

blink.gif nriu paklaust kaip tai daroma nes net neisivizduoju no ko pradet kaip suprantu galim pirma susizadet pagyvent kuri laika ir tada i zaksa .kaip jums atroda ar reik su jos tevais apie tai pasineke ar jie pritaria paklaust ar nieko neklausus unsure.gif kaip is vi tai vyksta zinau kad klausimas kvailas bet patirties neturiu o noriu kad viskas graziai butu blush2.gif
Atsakyti
Mūsų forume galioja tam tikros naujų temų skelbimo taisyklės, kurios visda būna matomos atidarant temą:


 i 
TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.


Atsakyti
aciu uz info tik kad as negaliu rasyt lietuviskom reidem nes nera pas mane tokiu
doh.gif
Atsakyti
a tai mažu filmų kokių romantiškų pažiūrėk, jei būtent to nori mirksiukas.gif nus o jei kas nors pirmiausia sugalvotų pas mano tėvus nueit ir nuomonės atsiklaust, tai jėj bogu galvą nukąsčiau doh.gif
Atsakyti
sugalvok kazka romantisko, papuosk kambari zvakemis, paruosk vakariene, padek dvi sampano taures, i viena - is kurios gers ji - imesk suzadetuviu ziedeli, kai isgers sampana - pamatys ziedeli ir paklausk ar sutinki buti mano zmona

kitas variantas: nupirk roze su dezute (jos parduodamos juvelyrineje) i ja idek ziedeli, nusivesk prie juros ir ten padovanok ta rozyte. jei pati neusiprotes jos atodaryti - padaryk tai tu, ir velgi paklausk ar bus tavo zmona...

kas liecia tevus... maniskis jau man buvo pasipirses ir po kokiu poros sav paklause mano tevu ar sutinka atiduoti mane i jo rankas, pries tai pasakes, kad labai mane myli, neisivaizduoja savo gyvenimo be manes ir t.t. tevai liko maloniai nustebinti... blush2.gif

kai pasipirsi - parasyk kaip sekesi mirksiukas.gif
sekmes ir stiprybes tau, zengiant viena svarbiausiu zingsniu gyvenime 4u.gif

Atsakyti
Nu tai tep: nusiprausi, nusiskuti užsidedi kosciumų i šlipsų. Dabar bernai laksta ty su džinsais i tris dienas nesiskutį i mislyja, kad tep mergom patinka. Ing vakaruškų tep ait mažna, ale pirštis - jokiais būdais. Ba, pirma bernas su kosciumu i šlipsu jau neatroda bernas laidokas, a atroda kap rimtas tikras atsakingas vyras, katras i sava moteriška i vaikais būsimais pasirūpys. Antra, visas mergas alpsta, kai bernas a diedas tep dėl jųjų pasipuošia.

Toliau. Nuaini i nuperki kvietkų. Ale gražių. Jai rožių, apžiūrėk galus - a nepajuodį, ba senas bus i anų galvas grait nulinks. I ne tris nupirk, daugiau, kokias penkias. I an ilgų kotų, ba tos i laikas geriau i mergom labai patinka.

Apie tai, kad žiedelia išmierų senų seniausiai turi žinot i būt nupirkįs, tai čia i arkliui aišku. Ale klausimas, kap įteikt...Sugalvok kažką tokių, kad tava pana būt ne vidur puodų bliūdų užklupta a kokiaj gražioj romantiškaj vietaj. Ba mergoms romantika labai patinka. Gali aną įspėt iš anksta, kad pasipuoštų...nu, pvz. į kanciertą gal aisit, ar į restaraną...merga turi jaustis graži, kai anai piršies, a ne mymra kokia tai su neplauta galva i kasdieniniais undarokais. Net jai ji tau pati gražiausia su tuo kasdieniniu undaroku, žinok, anai kitep tatai atroda.

Nu va, kai sugalvosi kur i kada, liks tik pasipiršt - nu tai, aš mislyju, kad tu turėtum pasakyt anai viskų ką apie anų mislyki - kad ana yr pati geriausia gražiausia i kad nori su ana gyvenimų rozų nugyvent...nu gražių žodžių nemokysiu, pats sumislyk, kų pasakyt wink.gif

Nu, tai kap saka, su Dieva pagalba, a paskui mumi papasakok, kap ty tau sekės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2006 11 09, 12:46)
Nu tai tep: nusiprausi, nusiskuti užsidedi kosciumų i šlipsų. Dabar bernai laksta ty su džinsais i tris dienas nesiskutį i mislyja, kad tep mergom patinka. Ing vakaruškų tep ait mažna, ale pirštis - jokiais būdais. Ba, pirma bernas su kosciumu i šlipsu jau neatroda bernas laidokas, a atroda kap rimtas tikras atsakingas vyras, katras i sava moteriška i vaikais būsimais pasirūpys. Antra, visas mergas alpsta, kai bernas a diedas tep dėl jųjų pasipuošia.

Toliau. Nuaini i nuperki kvietkų. Ale gražių. Jai rožių, apžiūrėk galus - a nepajuodį, ba senas bus i anų galvas grait nulinks. I ne tris nupirk, daugiau, kokias penkias. I an ilgų kotų, ba tos i laikas geriau i mergom labai patinka.

Apie tai, kad žiedelia išmierų senų seniausiai turi žinot i būt nupirkįs, tai čia i arkliui aišku. Ale klausimas, kap įteikt...Sugalvok kažką tokių, kad tava pana būt ne vidur puodų bliūdų užklupta a kokiaj gražioj romantiškaj vietaj. Ba mergoms romantika labai patinka. Gali aną įspėt iš anksta, kad pasipuoštų...nu, pvz. į kanciertą gal aisit, ar į restaraną...merga turi jaustis graži, kai anai piršies, a ne mymra kokia tai su neplauta galva i kasdieniniais undarokais. Net jai ji tau pati gražiausia su tuo kasdieniniu undaroku, žinok, anai kitep tatai atroda.

Nu va, kai sugalvosi kur i kada, liks tik pasipiršt - nu tai, aš mislyju, kad tu turėtum pasakyt anai viskų ką apie anų mislyki - kad ana yr pati geriausia gražiausia i kad nori su ana gyvenimų rozų nugyvent...nu gražių žodžių nemokysiu, pats sumislyk, kų pasakyt wink.gif

Nu, tai kap saka, su Dieva pagalba, a paskui mumi papasakok, kap ty tau sekės smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Toks jausmas, kad temos autorius is neturejimo ka veikti sukure tokia tema, arba jam metu 12. kitu variantu neturiu, kad tokie klasuimai kyla, ar su tevais suspazint ir t.t. doh.gif
Atsakyti
As asmeniskai tikrai labai dziaugiuosi, kad yra tokiu vyru, kurie domisi kaip padaryti geirau smile.gif o ne kapodamas vistos kulsi ,,tarp kitko" pasipersa biggrin.gif
As asmeniskai noreciau, kad man pasipirstu vietoje, kuri mums abiems brangi.. Tarkim : ten kur susipazinote, ten kur nutiko koks abiems svarbus ivykis, kur abu jauciates gerai.. ax.gif Nenoreciau sampo tauriu ir roziu.. Tarkim is mano situacijos : mes susipazinome stovykloje, per fuxu krikstynas, ten Daaaaaaaaaug visko patyreme labai labai gedingo ir ziauriai juokingo, prisiminus tai net juokas pro asaras.. noreciau, kad mane ten nusiveztu nors ir per pugas uzristom akim.. noreciau, kad atristu akis, ten vienam is namuku padares romantiska aplinka biggrin.gif Prideges zvakiu, nusivestu prie ezero, su kalvadoso taure, tada jau galetu kalbeti beleka, nes realiai jau ir taip skrajociau padebesiais biggrin.gif Taigi. .siulau pasikapstyti po atsiminimus ir pagalvoti kuri diena, ivykis, vieta jai buvo super, ko ji pamirsti negali, aplinkos ir t.t. kur ji noretu nuvykti ar ka aplankyti.. Gal but kazkokia daina yra jusu, tuomet ja ir ,,suveik".. gal but kazkokie kvapai, gal maudynes.. zodziu cia jau jusu istorija... ispildyk ta vakara jos svajones ir tas vakaras bus jai idealus 4u.gif Isigilink i ja ir suzinosi visus atsakymus.. nes paprastai moterys ir per smulkmenas issako viska, tik ,deja vyrai nelabai moka i jas isiklausyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 12 lapkričio 2006 - 01:06
Tacvo merginos vietoj , noreciau kad pasipirstum kazkaip neiprastai .. juk tai gi gali buti ir pirmas kartas .. o ne siaip i zaksa ir t.t. man taip butulabai banalu ... g.gif improvizuok .. kad butu viskas kazkaip ipatingai .. o beje pas tevelius mano manymu yra butina nueiti.... 4u.gif
Atsakyti
Ne visos merginos eina iš proto dėl žvakių, šampano ir rožių…Turi pats ją pažinti, kad galėtumei nuspręsti, kaip tai padaryti geriau… Jei draugystės metu nebuvo tos romantikos, gal geriau dirbtinai neišpūsti situacijos tokiu atsakingu momentu… tongue.gif

O gal visai nesvarbu, kaip ji atrodo... Gal geriau, kai viskas tikra, liejasi iš širdies? Įsivaizduok: ji ką tik po dušo, natūrali, o gal ryte apsimiegojus, o gal visa karšta po nuostabaus sekso... Tu apkabini ją, pasakai, kad myli, pradedi karštai bučiuoti ir tuo metu įspraudi jai į delną žieduką... Pasakai žiūrėdamas į akis, kad ji tau gražiausia iš visų, ir kad tu nori su ja tuoktis nors rytoj, nors šiandien, kad tu renkiesi ją savo gyvenimo moterimi... O gal tas momentas, kai tai liesis tau iš širdies ateis netikėtai ir tu neturi žiedelio čia... Taip ir pasakai, žieduką turiu jau, jis stalčiuj, ar priimsi??? Na nežinau, man tai yra tikra, kai jaučiasi, kad daroma iš širdies, tikrai susilydyčiau sulaukusi to iš mylimo žmogaus... blush2.gif

Sėkmės 4u.gif

Papildyta:
Noriu papildyt, kad reikia pirma pasipirst, jei ji sutiks, informuoti tevus apie judvieju sprendima...

Ju atsiklaust nereikia, abu galite nuspresti, kaip tai padaryti. Galima ir suvaidint, kad klausi ju, jei jiems taip maloniau. Bet sprendimas yra visu pirma jusu, jei esate pakankamai suauge.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2006 11 09, 11:46)
Nu tai tep: nusiprausi, nusiskuti užsidedi kosciumų i šlipsų. Dabar bernai laksta ty su džinsais i tris dienas nesiskutį i mislyja, kad tep mergom patinka. Ing vakaruškų tep ait mažna, ale pirštis - jokiais būdais. Ba, pirma bernas su kosciumu i šlipsu jau neatroda bernas laidokas, a atroda kap rimtas tikras atsakingas vyras, katras i sava moteriška i vaikais būsimais pasirūpys. Antra, visas mergas alpsta, kai bernas a diedas tep dėl jųjų pasipuošia.

Toliau. Nuaini i nuperki kvietkų. Ale gražių. Jai rožių, apžiūrėk galus - a nepajuodį, ba senas bus i anų galvas grait nulinks. I ne tris nupirk, daugiau, kokias penkias. I an ilgų kotų, ba tos i laikas geriau i mergom labai patinka.

Apie tai, kad žiedelia išmierų senų seniausiai turi žinot i būt nupirkįs, tai čia i arkliui aišku. Ale klausimas, kap įteikt...Sugalvok kažką tokių, kad tava pana būt ne vidur puodų bliūdų užklupta a kokiaj gražioj romantiškaj vietaj. Ba mergoms romantika labai patinka. Gali aną įspėt iš anksta, kad pasipuoštų...nu, pvz. į kanciertą gal aisit, ar į restaraną...merga turi jaustis graži, kai anai piršies, a ne mymra kokia tai su neplauta galva i kasdieniniais undarokais. Net jai ji tau pati gražiausia su tuo kasdieniniu undaroku, žinok, anai kitep tatai atroda.




Nu va, kai sugalvosi kur i kada, liks tik pasipiršt - nu tai, aš mislyju, kad tu turėtum pasakyt anai viskų ką apie anų mislyki - kad ana yr pati geriausia gražiausia i kad nori su ana gyvenimų rozų nugyvent...nu gražių žodžių nemokysiu, pats sumislyk, kų pasakyt wink.gif

Nu, tai kap saka, su Dieva pagalba, a paskui mumi papasakok, kap ty tau sekės smile.gif






nu cia tai geras juokiausi, kad vos zandai neplyso lotuliukas.gif visi Peliauckų Jadzės pasisakymai thumbup.gif
Atsakyti