Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasitikite ligoninėmis ir medikais?

Apklausa: Ar pasitikit aplamai visais medikais? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ar nebijot vaikų vežt į ligonines, pas daktarus? Kiek tenka girdėt kad tik pakenkė vaikučiui.
Mano mėnesio mažyliui ligoninėj vos nepradėjo leist antibiotikų nė neištyrę, nė nenustatę ligos. Jei nebūtume užprotestavę tai būtų antibiotikus leidę 5dienas, kai jų kaip paskui išsiaškinom visiškai nereikėjo. Taigi kaip būtų pakenkę dar tokiam silpnučiui mažyliui, net baisu pagalvot.
Tačiau esant reikalui vistiek vežu į ligoninę ir viliuos, kad padės, o ne pakenks.
Atsakyti
mano puputė ir sirgo maža, bronchitu. Tačiau į ligoninę negulėm. Ir dabar sergam. Vėmė ir aukšta temperatūra buvo. Truko mums skysčių, bet ir vėl išsiprašiau namuose gydytis. Tikiuosi kad sėkmingai sveikstam. Daug geriam, laukiam pirmadienio......
Atsakyti
Labai gera yra rusų patarlė "doveriaj, no proveriaj" thumbup.gif Visiškai negali nepastitikėti medikais, nes patekęs ligoninėn išeitum iš proto dėl savo vaikelio, visus daktaro veiksmus paranojiškai įtarinėtum ir pan. O kai kažko labai bijai, tai būtinai kas nors ima ir atsitinka.
Taigi gerais medikais reikia pasitikėti, bet ir pačioms mamytėms būti labai apdairioms, stengtis "išpešti" iš gydytojų, interneto kuo daugiau info apie ligą, jos kilmę, eigą, pasekmes, galimas komplikacijas, alternatyvas ir t.t. Nes net ir geriausi gydytojai būna pavargę, kažką pražiopso, pamiršta, padaro klaidų.
Manau, mamų žinojimas ir informuotumas kartais gali užkirsti kelią skaudžioms komplikacijoms. Būkit visos ir visi SVEIKI 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas dažnai serga,man daug tieko mediku nuomoniu išklausit.Išmokau patikrint gerklia,atskirt koks kosulis.
Kad ir šiandien patiekom pas budinti daktara,kuris išraše padvigubintas dozes.Šita aš išsiaiškinau toj pat,nuejau pas kita gidytoja.Kuri patvirtino kad dozes neatitinka vaiko amžiaus.Tad reikia atidžiai perskaitit info.lapeli viska išsiaiškint tik tada dirdit vaika vaistais.
Atsakyti
Labai gera yra rusų patarlė "doveriaj, no proveriaj" Visiškai negali nepastitikėti medikais, nes patekęs ligoninėn išeitum iš proto dėl savo vaikelio, visus daktaro veiksmus paranojiškai įtarinėtum ir pan. O kai kažko labai bijai, tai būtinai kas nors ima ir atsitinka. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš ir kaip toj minėtoj patarlėj- atidžiai klausaus ką sako gydytoja, paskui dar tikrinuosi savais kanalais biggrin.gif
tik kad labiausia siutina- kiek daktarų tiek nuomonių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolančiukas: 09 gruodžio 2006 - 21:25
Ir as manau, mediko nuomone reikia isklausyti, bet ne aklai ja vadovautis. Cia kaip ir bet kurioje srityje - kiekvienas ju dirba pagal savo metodus ir teorija...
Atsakyti
motinos nuojauta turi pakuzdeti kas negerai vaikeliui,nuo ko galejo susirgti.as nepasitikiu daktarais nes maza kas is karto gruda antibiotikus,savo dukra ir uzauginau su jais.dabar homeopatinius vaistus siulo,vienas vizitas pas gydytoja ir nera 50lt.maziausiai.o sie retai kada padeda,ir vel kitu reikia. doh.gif labiausiai ir bijau ligu o dar kiek prisiklausius is pazystamu apie daktarus doh.gif
Atsakyti
Kuo jau ne kuo, bet savo vaikų daktare pasitikiu. kitaip man pačiai būtų labai blogai. Susirgus vaikui ir taip jau prisigalvoji visko, o jei dar pradėčiau abejoti gydytojos sprendimais, būtų ragas. Turėjau pradžioj vieną daktarę, kuri tikrai nekėlė pasitikėjimo. Tada pakeičiau į kitą ir dabar tikrai nesigailiu. Kažkaip sutampa mūsų požiūriai. O jei tektų gultis į ligoninę(tfu, tfu, tfu), nežinau kaip ten būtų.
Atsakyti
vaiko gydytoja pasitikiu thumbup.gif
Atsakyti
Kol kas dar asitkiukiu gydytoja, pas kurią lankomės, nė karto neapvylė thumbup.gif
Atsakyti
Pasitikiu iš dalies. Kai kurie tie medikai visai nnerūpestingi ir nesupranta savo darbo atsakomybės... Kuo toliau, tuo labiau sunku jais pasitikėti. Vien per tv matome kokie jie yra iš tikrųjų. Kiek per jų netsakingumą miršta mažų žmogučių. verysad.gif Na apie visus taip negaliu sakyti. Yra ir šaunių gydytojų. biggrin.gif
Atsakyti