Įkraunama...
Įkraunama...

logopedas

Gal galėtumėte rekomenduoti gerą logopedą Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(day @ 2004 10 13, 12:13)
Gal galėtumėte rekomenduoti gerą logopedą Vilniuje?

As galiu rekomenduoti logopede, kuri dirba Antakalnio poliklinikoje.
Mano brolio vaikas lanke logopedines pratybas daugiau negu metus darzelyje po du kartus per savaite kaip ir priklauso, ir dar pas ta pacia logopede privaciai po viena karta per savaite lanke, bet rezultato beveik jokio. Isitikinom, kad jaunos tik pacios mokosi ir eksperimentuoja ant musu vaiku, o rezultato padaryti nemoka.
Paskui pazistama, kurios vaikas lanke Antakalnio poliklinikoje parekomendavo savo logopede. Apibudino kaip labai taktiska, svelnia, mokancia bendrauti ir labai gera specialiste. Nelabai tikejom, kad tokiu esama... bet pabandem. ..
Dabar vaikas kalba taisyklingai. Esam dekingi logopedei Laimai. Jei ne jos pasiaukojamas darbas, vaikas ir i mokykla butu nuejes su didziulem kalbos problemom.
Atsakyti
Musu dickiui jau 4 m su trupuciu, kalba nemazai, bet aplinikiniams kartais nevisai suprantamai. Gavom siuntima pas logopeda. Gal galetumete rekomenduoti gera specialista Kaune?
Atsakyti
Fifi, o gal gali pasakyti pavarde? Mes kaip tik uzsirasem pas logopede Antakalnio poliklinikoj, tik ten dvi dirba, nezinau, pas kuria papuolem
Atsakyti
[quote=day,2004 10 13, 12:12]
Gal galėtumėte rekomenduoti gerą logopedą Vilniuje?
[/quote
Mano vaikas turi rimtų problemų: ir psichologinių, ir kalbinių, ir neurologinių. Lankėmės Vaiko raidos centre, Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, tačiau visur tik daug maž ištirdavo ir liepdavo "juodai" dirbti su logopede darželyje. O darželyje logopedė šaukia, kad jai priklauso dirbti tik su priešmokykliniais, ir mažesnių neima. O čia dar sunkus vaikas...
Viena mama iš darželio, išgirdusi mano problemą, rekomendavo ir mes vaikštome pas logopedę Antakalnio poliklinikoje. Tam, kad pakliūtume pas ją, laukėme 4mėnesius, bet nesigailime. Dirba tikrai "nuo dūšios". Kurso ( 20 seansų) dar nebaigėme, bet rezultatas akivaizdus. Logopedė taip moka vaiką "apie pirštą apvynioti", kad tas neduoda ramybės vis klausdamas, kada eisime pas logopedę.
Namuose net pats paprašo pasimokyti. Mums net nesitiki...
Logopedė davė pačios parengtus pratybų sąsiuvinukus išmoktiems garsams įtvirtinti. Poliklinikoje kartais panaudoja kompiuterines programėles, turi pagaminusi vaizdinių priemonių, kuriomis sudomina ir įtraukia į vaiką darbą.
Mūsų vaikas tikrai sunkus. Ne visada mamai pavyksta susitvarkyti, o ką kalbėti apie auklėtoją.
O logopedė poliklinikoje nei karto blogai neatsiliepė apie mūsų atžalą. Vis pagiria, parodo, kad ir menkiausią jo pasiekimą. Ir vaikas "kaip ant mielių" pradėjo kilti.
Esame sužavėti logopedės Laimos Daublienės atsidavimu darbui. Ir galime visiem ją rekomenduoti.


Atsakyti
Paolo, kaip matau vaikas turi problemu ir yra panasaus amziaus kaip maniskis. Gal galetum pasakyti, kaip skamba Jusu vaiko diagnoze del kalbos?
Mes buvome pas logopede Antakalnio poliklinikoje, bet ji mus nusiunte i Vaiko psichologines ir pedagogines pagalbos tarnyba, sakydama, kad jam kalbos neisivystimas ir greiciausiai reiks logopedinio darzelio. Laukiu, ka pasakys ta tarnyba, bet darzelio keisti nenoriu, nes pagaliau vaikas jauciasi normaliai darzelyje, susirado draugu ir aplinka tikrai gera. Sakau, gal uztektu tada pabandyti pakliuti pas sia gera logopedes ir pas ja vedzioti vaika, kad jis iki mokyklos imtu kalbeti normaliai?
jei nenori rasyti viesai vaiko problemu lauksiu az
Atsakyti
Noreciau paklausti ar logopede Laima Dasubliene dirba privaciai su vaikais?
Atsakyti
Ot, atrodo neteisingai pavarde parasiau, pasitaisau L. Daubliene.
Atsakyti
ieskau logopedes kuri galetu dirbti privaciai su vaiku klaipedoje
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ieškau geros logopedės Klaipėdoje, kuri dirbtų privačiai, konsultacijai ax.gif
Atsakyti

Sveiki, gal kas zino privatu logopeda kuris padirbetu su pirmoku Klaipeda

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 12 vasario 2018 - 18:49