Įkraunama...
Įkraunama...

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos

ar šventėte savo vestuves ir savo vaikelio krikštynas kartu? kaip pavyko suderinti?
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2006 11 12, 14:17)
ar šventėte savo vestuves ir savo vaikelio krikštynas kartu? kaip pavyko suderinti?

manau, ziurint, ka pasirinksi prioritetu - vaiko krikstynas ar vestuves. kuri ceremonija bus anksciau - santuokos sakramentas ar krikstas? mano pusbrolis krikstijo vaika ir tuo paciu susituoke. bet jie pasirinko krikstynas kaip pagrindini ivyki. tai nebuvo baltos sukneles, kazkoks paprastas spalvotas kostiumelis, tai is pradziu kunigas juos sutuoke, paskui pakrikstijo vaika. be jokios pertraukos. tai visas efektas buvo pabaigoj, kai visi puole sveikint vaikiuko, kad jau pakrikstytas, na ir jaunavedziu... bet ju svente jau nublanko, ir nebuvo jokio efekto. gal del to, kad nebuvo baltos sukneles, nuometo, geliu ir tt... na, man tai nepatiko tos vestuves - krikstynos...
as tai labai gerai pagalvociau ar daryti vienu metu dvi sventes. daug reiketu mastyti, kaip ka daryti... as turbut apsispresciau krikstynas daryti veliau... kad ir kaip kvailai nuskambetu, ta diena nenoreciau tureti jokios konkurencijos blush2.gif as - nuotaka, taigi, graziausia, visu demesio centre... o jei ir krikstynos kartu, tai jau visi demesi dalina i dvi dalis - i jaunavedziu ir i vaikiuko. blush2.gif manau, pasidaryciau dvi sventes. o galbut krikstynas galima daryti per sugraztus - menesi po vestuviu. tuomet vel galima susirinkti, nueiti i baznycia, pakrikstyti vaikiuka ir vaziuot svest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 11 12, 15:01)
manau, ziurint, ka pasirinksi prioritetu - vaiko krikstynas ar vestuves. kuri ceremonija bus anksciau - santuokos sakramentas ar krikstas? mano pusbrolis krikstijo vaika ir tuo paciu susituoke. bet jie pasirinko krikstynas kaip pagrindini ivyki. tai nebuvo baltos sukneles, kazkoks paprastas spalvotas kostiumelis, tai is pradziu kunigas juos sutuoke, paskui pakrikstijo vaika. be jokios pertraukos. tai visas efektas buvo pabaigoj, kai visi puole sveikint vaikiuko, kad jau pakrikstytas, na ir jaunavedziu... bet ju svente jau nublanko, ir nebuvo jokio efekto.  gal del to, kad nebuvo baltos sukneles, nuometo, geliu ir tt... na, man tai nepatiko tos vestuves - krikstynos...
as tai labai gerai pagalvociau ar daryti vienu metu dvi sventes. daug reiketu mastyti, kaip ka daryti... as turbut apsispresciau krikstynas daryti veliau... kad ir kaip kvailai nuskambetu, ta diena nenoreciau tureti jokios konkurencijos  blush2.gif as - nuotaka, taigi, graziausia, visu demesio centre... o jei ir krikstynos kartu, tai jau visi demesi dalina i dvi dalis - i jaunavedziu ir i vaikiuko.  blush2.gif manau, pasidaryciau dvi sventes. o galbut krikstynas galima daryti per sugraztus - menesi po vestuviu. tuomet vel galima susirinkti, nueiti i baznycia, pakrikstyti vaikiuka ir vaziuot svest  biggrin.gif

mano antra pusė irgi nori taip daryti-vestuves ir krikštynas vienu metu. o aš niekaip negaliu su šita mintim susitaikyti. vestuvės yra vestuvės, o krikštynos, krikštynos. na nebent čia man būtų nepirma santuoka, tai gal tada taip nesukčiau galvos...ir kaip jį perkalbėt? g.gif
Atsakyti
Na mes buvom panasioj situacijoj 4u.gif . Nenorejau teketi budama nescia, tai planavom menesi po vaikelio gimimo susituokti ir vaika pakrikstyti. Man terminas buvo rugpjucio pradzioj, bet dukrele niekaip nenorejo gimti schmoll.gif tai uztruko dvi savaites, gime 08 18. O mes sveciu nekvietem kol ne gime. Vienu zodziu vestuves atidejom metams. O vaika pakrikstijom per Kaledas.
Bet is tikruju, as manau, kad galima suderinti dvi sventes. Juk daznai vestuves svenciamos dvi dienas, tai pvz. sestadieni galima teveliams susituokti (su suknele, kostiumu ir tt.), o jau kita diena, sekmadieni - krikstyti vaikeli.
Tokiu atveju nereikia kviesti sveciu du kartus, o svarbiausia, kad nei vestuves neuzgos krikstynu, nei krikstynos - vestuviu. smile.gif Nu cia tokia mano nuomone, nes mes taip ir planavom daryti, tik mums laiko pritruko.
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2006 11 15, 10:26)
mano antra pusė irgi nori taip daryti-vestuves ir krikštynas vienu metu. o aš niekaip negaliu su šita mintim susitaikyti. vestuvės yra vestuvės, o krikštynos, krikštynos. na nebent čia man būtų nepirma santuoka, tai gal tada taip nesukčiau galvos...ir kaip jį perkalbėt? g.gif

pasakyk, kad nori ta diena vienintele buti pricese, kad visi i tave ziuretu ir sakytu, kokia tu grazi... o jei krikstysit ir vaikeli, tai visi sakys, kad oi kokia tu grazi, o vaikelis dar grazesnis... nu mamoms tai as turbut atrodau visai bum bum lotuliukas.gif nu bet vyrams gal tiktu tokie pamastymai... lotuliukas.gif

QUOTE(lucja @ 2006 11 15, 14:08)
Na mes buvom panasioj situacijoj 4u.gif . Nenorejau teketi budama nescia, tai planavom menesi po vaikelio gimimo susituokti ir vaika pakrikstyti. Man terminas buvo rugpjucio pradzioj, bet dukrele niekaip nenorejo gimti  schmoll.gif tai uztruko dvi savaites, gime 08 18. O mes sveciu nekvietem kol ne gime. Vienu zodziu vestuves atidejom metams. O vaika pakrikstijom per Kaledas.
Bet is tikruju, as manau, kad galima suderinti dvi sventes. Juk daznai vestuves svenciamos dvi dienas, tai pvz. sestadieni galima teveliams susituokti (su suknele, kostiumu ir tt.), o jau kita diena, sekmadieni - krikstyti vaikeli.
Tokiu atveju nereikia kviesti sveciu du kartus, o svarbiausia, kad nei vestuves neuzgos krikstynu, nei krikstynos - vestuviu. smile.gif  Nu cia tokia mano nuomone, nes mes taip ir planavom daryti, tik mums laiko pritruko.

visai nebloga mintis! susituokt sestadieni, o sekancia diena nuvaziuoti vel i baznycia ryte, pakrikstyti, ir vel grizti i sventimo vieta ir svesti toliau thumbup.gif
Atsakyti
Niekada nesugrūsčiau dviejų švenčių į vieną... schmoll.gif
Čia kaip šampūnas ir kondicionierius 2 in 1: nei geras šampūnas, nei kondicionierius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 23, 09:53)
Niekada nesugrūsčiau dviejų švenčių į vieną... schmoll.gif
Čia kaip šampūnas ir kondicionierius 2 in 1: nei geras šampūnas, nei kondicionierius  mirksiukas.gif


Pritariu. Niekada taip irgi nedaryčiau, nes tokiu atveju kažkuri šventė vis tiek nublanks, jei ne abi, nes dėmesys bus dalinamas perpus. O be to, nematau tikslo nei skubos tokias dvi dideles šventes sugrūsti į vieną. mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif o as butent taip ir planuoju daryti. bus ir balta suknele ir baznycia ir metrikacijos biuras... ir dukryte bus su balta suknele... Man tai si ideja super thumbup.gif Dviguba svente. Na o to demseio uzteks manau visiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes būtent taip ir darysim. Nesinorėjo su pilvuku visur skubėti, o ir nebuvo reikalo, juk jei yra meilė, ji neišgaruoja. Šventė vyks vieną dieną, pirmiausiai tėveliai priims santuokos sakramentą, o po to krikštynos. Pagrindinis akcentas vedyboms. Jokio CMB, nes mums jo nereikia. ir jokių baltų suknelių - kažkaip, kai jau vaikas yra, man juokingai atrodo baltos suknelės ir rūtų vainikėliais. Visada norėjau raudonos suknelės, tokia ir bus. Nedarom baliaus, vaišės vyks furšeto metu. Daromės šventę sau, o ne kitiems.
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2007 04 20, 12:38)
4u.gif o as butent taip ir planuoju daryti. bus ir balta suknele ir baznycia ir metrikacijos biuras... ir dukryte bus su balta suknele... Man tai si ideja super thumbup.gif  Dviguba svente. Na o to demseio uzteks manau visiems mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mes irgi taip galvojam daryti ir nematau cia nieko blogo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 04 20, 15:29)
Mes būtent taip ir darysim. Nesinorėjo su pilvuku visur skubėti, o ir nebuvo reikalo, juk jei yra meilė, ji neišgaruoja. Šventė vyks vieną dieną, pirmiausiai tėveliai priims santuokos sakramentą, o po to krikštynos. Pagrindinis akcentas vedyboms. Jokio CMB, nes mums jo nereikia. ir jokių baltų suknelių - kažkaip, kai jau  vaikas yra, man juokingai atrodo baltos suknelės ir rūtų vainikėliais. Visada norėjau raudonos suknelės, tokia ir bus. Nedarom baliaus, vaišės vyks furšeto metu. Daromės šventę sau, o ne kitiems.


Na rutu vainikelis tai tikrai kvailai atrodytu... as jo taip pat nesisegsiu. Bet baltos sukneles norisi. Nevilkesiu jokios pustos, o tiesiog progine balta. man ji tokia grazi. Mes taip pat nedarysim jokiu tradiciniu vestuviu. Tos pacios nuomones, kad baliu daromes sau. Bus irgi paprasciausias fursetas uzakytose kavines patalpose ir tiek. 4u.gif
Atsakyti


Mes irgi darom vestuves ir krikstynas kartu, jau svajoju kaip mes eisim prie altoriaus o musu dukryte ateis su krikstateviais, man kazkaip grazu. Ir desiuos balta suknele, nu ne balta sampanine bet vistiek vestuvine, nes gal daugiau niekada jau neuzsidesiu. Tikiuos viskas pavyks sklandziai
Atsakyti