Įkraunama...
Įkraunama...

iš ko pragyvena jūsų šeima?

Apklausa: iš ko pragyvena jūsų šeima? (1096 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
įdomu
Atsakyti
Mes gyvenam iš algų wink.gif
Atsakyti
Mes gyvenam iš atlyginimų ir artimųjų paramos, tiksliau tėvų paramos..mano tėveliai gyvena nuosavame name, tai turi daržą, vyro mamytė irgi rūpinasi daržais, sodu, tai jau "remia" mus daržo, sodo gėrybėmis rolleyes.gif Proga prie progos man mama bevaikščiodama po parduotuves dar vis susigundo man nupirkt kokį drabužį, tai jau parama juk irgi wub.gif Tėvų jau nieko nebeprašau, bet tėvai yra tėvai..vis pasiteirauja kaip mums materialiai sekasi, vis ką nors padovanoja be progos..net nejauku...
Jei labai trūksta pinigų, tai skolinuosi iš mamos, bet po to visada jai juos atiduodu, net jei ji sako "nereikia". Stengiamės gyventi savo jėgomis, bet kadangi nesu labai racionali materialiuose dalykuose, o dar plius kiek išdalinu visokioms pagalboms, tai ištikus bėdai niekada neturiu jokių santaupų..Jau kiek reikėjo dėl sveikatos problemų, tiek skolindavausi.
Atsakyti
Is savo verslo ir dar tevams padedam , o kazkada senai is algu gyvenom sad.gif tik nezinau ar dabar pavyktu taip isgyvent jei tektu sugrizt prie to pacio g.gif
Kaip liaudies ismintis sako : neissizadek ubago terbos ir lazdos .
Bet geriau taip negalvot huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 14 spalio 2004 - 10:52
mes gyvenam iš atlyginimų, pašalpų, artimųjų paramos, alimentų ir papildomų darbelių-mano -už straipsnius, vyro-už papildomus baldų surinkimus.Bet vis tiek mažai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 14 spalio 2004 - 13:07
Is atlyginimo wacko.gif
Atsakyti
Algos, stipendijos, alimentai.
Atsakyti
Is atlyginimu, mano ir vyro. Ir asiku, noretusi didesniu wink.gif Bent dvigubai laugh.gif
Atsakyti
jau dabar ir man idomu, o koks tikslas tu visu apklausu? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
tikslo-jokiio , tiesiog įdomu pasidarė, gal dėl to, kad bandau sužinot, kas iš ko ir kaip pragyvena, nes patiems yra dabar labai sunku finansiškai, tiesiog viskas varo į neviltį, vaikas sunkiai susirgo-nežinia ar kompensuos ligonių kasos sanatorinį gydymą, dar visokių finansinių sunkumų prieš tai turėjom, kad sėdim galima sakyt tušti.......iš to turbūt ir kilo mintis paskelbti šią apklausą bei apklausą šeimos pajamos, tiesiog norėjosi sužinoti, kaip kitos šeimos gyvena...... wink.gif
Atsakyti
Mes, tai gyvenam is savo verslo. Kitaip sakant viskas musu teciui ant peciu smile.gif Geras tas musu tetis thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Mes gyvenam iš atlyginimu, nu dar mano tevai apdovanoja mus daržo gėrybėmis, kai bent 1 karta į mėnesį pas juos nuvažiuojam, nes jie gyvena už 130 km. nuo mūsų. rolleyes.gif
Atsakyti