Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos pajamos

Apklausa: Šeimos pajamos (1094 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
parūpo skaičiuot pinigus biggrin.gif
Atsakyti
Puiku! Labai idomu, kurioj vietoj mes isipaisom biggrin.gif Kaip matau, labai neblogai wink.gif
Atsakyti
Man tai sunku atsakyt, bet bandau spėt..savo algą žinau, žinau kiek man vyras dudoa mėnesiui pragyvenimui ir kiek dar duoda mokesčiams..Susumavau ir sudalyvavau apklausoje. Bet tai nėra tikras šeimos pajamų skaičius. Aš nežinau kiek uždirba mano vyras, niekada to neklausiau ir jo atlyginimo neprašau..Stengiuosi kuo mažiau kištis į jo piniginius reikalus..
Atsakyti
Mes visada savo algas sudedame i kruva ir po to skirstome kas paskoloms, lizingams, draudimams ir pan. Tik kad tas 1000 lt skirtumas tarp apklausos variantu man toks didelis pasirode.. Pvz, jei gauni 5100 lt - tai vistiek buciau linkusi zymeti tarp 4ir 5, o ne tarp 5 ir 6. wink.gif

Bet prabalsavau pagal savo supratima...
Atsakyti
Prabalsavau ir aš, bet galiu pasakyti tik maždaug, nes vyro alga nėra pastovi unsure.gif Bet jau ėmiau mažiausią sumą unsure.gif
Atsakyti
geras AŠOS pastebėjimas, reiktų ir tokios apklausos;
bet man tiesiog rūpėjo kiek uždirba šeimos maitintojai wink.gif
Atsakyti
Na nelabai tiksli ta jūsų apklausa. jei atmesti paskolas ir pan., įsipareigojimus liktų ne kažinkas, o dar neaišku keliems šeimos nariams dalinti.
Atsakyti
na pas mus ir atmetus paskolas ir kita tai lieka visai ne kas. O seip mes ir metame i kruva savo pajamas. Kazkaip turejom abu skauzias savo tevu pamokas, kai pinigai buvo atskiri arba ten neduoda vienas ar kitas bendrom reikmem...o jei ko reikia visuomet perkam ir nepriekaistaujam vienas kitam, o del didesniu pirkiniu taremes ir skaicuojam..g.gif nesam jau labai geroje padetyje, bet gyvenam..tikuos ir toliau draugiskai dalinsimes pinigeliais...seip esam seima ir dalinames viskuo kuo galim... nam tai svetima ta logika, kad moteris turi uzdirbti maistui ir pirkti visokias namam smulkmenas, o vyras uzdirba savo malonumui ir na kartais paremontuot ar kartais nupirkti didesni daikta..
Na gal nemoku gerai papasakot, bet turiu skaudu draugu seimos pvz. kaip vyras sako zmonai su tavim nera ka kalbeti, kol tu negausi bent jau 1000lt i men. o kaip jai gauti, jei ..na ten au ju reikalas, bet nesamone, jei pinigai sitaip smarkiai reguliuoja bendravima...sad.gif mad.gif
Atsakyti
ash balsavau kiek pati gaunu wink.gif
Atsakyti
kai paimu gautus visus pinigus, tai atrodo tokia suma tenkina, bet kai atskaiciuoju lizingus, paskolas - tada jau dirziukus reikia paverzti... sad.gif
gerai, kad nebe daug laiko beliko ismoketi paskolas ir lizingus thumbup.gif
Atsakyti
As balsavau kiek musu kartu su vyru siekia atlyginimai, bet neiskaiciavau kiek gaunasi kai vyras padaro papildomu darbeliu, bet tai nebuna kiekviena menesi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vituly: 21 spalio 2004 - 11:31
hm, idomi statistika thumbup.gif
pasirodo Lietuva puikiai gyvena wink.gif tiek daug turtuoliu g.gif
Atsakyti