Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai ir alus, kt. svaigalai/kvaišalai

Klausykit merginos ir vyrukai. mačiau yra pnš. temų , bet gal galėtumėt man paaiškinti, kodėl vyrai "gėrė ir gers". ar jie taip savo emocijas skandina ar kas?
mane nervina maniškio:
1) beveik kasdienis alaus gėrimas
2) baliukai baliukai ir dar kartą baliukai(pati dalyvauju irgi, bet tikrai ne visuose, nes nėra nei noro, nei elementariai jėgų). Ir jei aš nepradedu zirsti eime namo, įšeinam su aušra doh.gif ypatingai įdomiai jaučiuosi, kadangi dažnai esame kviečiami į įv. atidarymus, etc., tai normalūs žmonės pradeda skirtsytis apie 12, na o mes išeinam su sakyčiau alkašėliais doh.gif man tai sevtima , o jam -pats tas....
3) labiausiai nervinantis- per išėjimus po barus būtinai iš kažkur tarsi burtų lazdele mostelėjus maniškis ištraukia žolės doh.gif blink.gif doh.gif

merginos, ar jums pažįstama ta būsena ir, jei taip, kaip elgiatės?manįšksi prižada keistis neva dėl mūsų meilės viską padarys, bet realiai nelabai kas keičiasi. gal aš per daug jam pavadėlį atrišau g.gif kai pamačiau kaip kartu buvusi mergikė "pastatė į vietą" saviškį ("tik pabandyk žolės patraukt"), taip pagalvojau...bet kita vertus jei drausi-tai paslapčia darys...

ką tik gavau jo meilą, kur prižada pasistengt, bet 2-as pažado punktas-tu priminsi mūsų susitarimą, jei aš jo nesilaikysiu doh.gif blink.gif kažkaip norėtųsi kad pats, sąmoningai tai darytų. juk nebe vaikai esam...
tokios tokelės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 13 lapkričio 2006 - 16:58
sveika smile.gif Maniskis irgi zoles patraukia, anksciau tai siaubelis.. kiekviena vakara blink.gif Esu ankciau ir pati labai audringai gyvenusi, bet kazkaip atsibodo, dabar jokiu svaigalu isskyrus alkoholi per baliukus. O siaip tai tiesiog susitarkit, kad pvz eisit i baliukus kas antra savaitgali, o jei jus taip kiekviena diena, tai tada pvz viena karta savaiteje. As saviskio ismaldavau, kad rukytu tik savaitgaliais , bet nepestu kiekviena diena smile.gif Taigi.. o rezultatas toks- jis pamirsta jau ir savaitgaliais, kad labai myli zolyte biggrin.gif nes tiesiog jis priprato jos nevartoti. Tai gal but ir su tais tampymais po vakarelius? Gal jei susitarsit mazinti vakareliu skaiciu ir daugiau busite dviese, jam tai prades patikti ir pamatys, kad pasilinksminti galima ne tik iseinant ,,kartu su alkasiukais" biggrin.gif Tik nesukauk ant jo, kad atsibodo, daryk taip ar anaip, nes neveiksminga tokiems ,,vakareliu liutams".. Pazystu viena, kuriam jokie panos sukavimai nepadejo, issiskyre, nes tiesiog ji nemokejo prie jo prieti taip, kad jis pats padarytu pagal ja, realiai to nesuvokiant smile.gif Juk vyriska ego pazeisi, jei jis supras, kad neva ,,po padu" paspaudei (nu cia as apie tipiskus vyrus kalbu, ne apie isimtis biggrin.gif ). Zodziu reikia labai daug kantrybes 4u.gif O is kitos puses tai nebutina jums ir kartu tampytis, paleisk ji viena, tegu siaucia iki ryto wink.gif O tu ilsekis smile.gif Imanoma viska suderinti tik va laiko ir kantrybes tai reikia smile.gif Sekmes! wink.gif
Atsakyti
Maniškis prieš susipažindamas irgi dažnai pabaliavodavo... smile.gif Nuo pat draugystės pradžios sakiau, kad man tai nepriimtina ir jeigu jis savo įpročių nekeis, tai nieko gero nebus. Tai kažkaip pamažu vis retėjo tie pabaliavojimai. Vis sakydavau: dėl ko geri? Dėl to, kad geria draugai? Ar kad pačiam gera prisigėrus? Ar tau patinka girti žmonės?
Džiaugiuos (tfu, tfu, tfu), kad dabar labai reti atvejai, kad 'prisibaliavotų'.
O šiaip vakarais kartais išgeriam ir dviese po kokį kokteilį, ar vyno taurę.. Ar alaus butelį ir nieko tame blogo nematau.
Visgi manau, kad reikia gražiai šnekėtis, kad pats suprastų ką negerai daro, o kartais ir girežtai pasakyti. Mes dar draugystės pradžioje lankėmės pirmą kart pas jo giminaitį ir jis pareiškė: "Mūsų giminėj dar nei vienam vyrui moteris nedraudė gert ir nevadovavo". Sakau: "Tai aš būsiu pirmoji" biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Dange-: 14 lapkričio 2006 - 01:31
ačiū už atsakymus 4u.gif
QUOTE(Zitlali @ 2006 11 13, 20:09)
Tik nesukauk ant jo, kad atsibodo, daryk taip ar anaip, nes neveiksminga tokiems ,,vakareliu liutams".. Pazystu viena, kuriam jokie panos sukavimai nepadejo, issiskyre, nes tiesiog ji nemokejo prie jo prieti taip, kad jis pats padarytu pagal ja, realiai to nesuvokiant smile.gif Juk vyriska ego pazeisi, jei jis supras, kad neva ,,po padu" paspaudei (nu cia as apie tipiskus vyrus kalbu, ne apie isimtis biggrin.gif ). Zodziu reikia labai daug kantrybes  :4u

o - "vakarėlių liūtas" - labai taiklus apibūdinimas biggrin.gif ačiū kad parašei ir apie žolę, nes dauguma apie tai nekalba, nors tikrai žinau kad tokia problema ne reta, ypač miestuose cool.gif
o veiną leisti-taip dažnai ir darau, bet mes turim šeimą, o pati supranti, kad grįžus 6 ryte, kokie ten šeimyniški savaitgaliai doh.gif tai dabar nors apie 12 išsiropščia, anksčiau tai nebandyk trukdyt pusę dienos doh.gif
QUOTE(-Dange- @ 2006 11 14, 01:28)
Visgi manau, kad reikia gražiai šnekėtis, kad pats suprastų ką negerai daro, o kartais ir girežtai pasakyti. Mes dar draugystės pradžioje lankėmės pirmą kart pas jo giminaitį ir jis pareiškė: "Mūsų giminėj dar nei vienam vyrui moteris nedraudė gert ir nevadovavo". Sakau: "Tai aš būsiu pirmojibiggrin.gif .

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
tai vat kaip reik rasti tą ribą kai dar ne "po padu", bet jau "vadovauji" g.gif čia turbūt kiekvienos vidinis balsas turėtų pakuždėti mirksiukas.gif nu aš pažiūrėsiu kaip seksis, vakar parašiau, kad man netinka, jis pažadėjo retint baliuškas. bet paisliko išlygą -neburbėt, jei bus nepiktnaudžiaujama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai čia toooks platus apibrėžimas-kiekvienas nepiktnaudžaivimą savaip suprantam biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 14 lapkričio 2006 - 09:32
Uoj, del miegojimo tai irgi nervina.. miega sestadieni ir sekmadieni iki kokiu keturiu valandu dienos! blink.gif As atsikeliu jau kokia 9ta, speju sutvarkyti namus, sunis isvesti kelis kartus, i miesta su draugem nulekti, gryztu-parpia biggrin.gif Uoj.. nu bet tegu miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 11 14, 11:22)
Uoj, del miegojimo tai irgi nervina.. miega sestadieni ir sekmadieni iki kokiu keturiu valandu dienos!  :blink


o 4 jau tamsu, tai kas belieka-vėl į barą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
hmm, o taviškis ne šaulys kartais-nes šito ženklo taip lengvai nepabalnosi cool.gif niekad ir nedariau to, nu bet karts nuo karto užknisa. aš vėžiukas-šeimyninė, man namai svarbiausia blush2.gif na dar kokia 1 kita draugė ir man gerai thumbup.gif drinks_cheers.gif būna žinoma ir man poreikis išeit kur nors pasitusint, bet tai būna kartą per 1-2 mėnesius. o jam doh.gif blink.gif tada atrodo padebesiuose skraido lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jau meilės žodžių kiek prigieda lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 14 lapkričio 2006 - 11:37
Cia zinai, kaip musu situacija kai tik pradejom kartu gyventi, dabar tai jis seslesnis pasidare, daugiau namie laiko praleidzia smile.gif Ir tie baliukai tokie jau labai mini buna, paprastai tik dviese/keturiese/sesiese, tokie rimtesni tai gal karta i menesi ar du smile.gif Bet pradzioje tai man norejosi kuo daugiau laiko kartu praleisti, neva megautis kiekviena akimirka, sedeti namie ant sofkes ir tv spoksoti ar siaip tik kartu buti biggrin.gif Juokinga dabar biggrin.gif O tam tik fiestos galvoj budavo biggrin.gif
Ne, maniskis mergele, o as dvinys lotuliukas.gif Kazkaip neiseina suderinti savo poreikiu tusam smile.gif Jei as noriu-jis pavarges, arba atvirksciai.. Bet zinai, dabar jau paslapciom pradedu galvoti, kad galetu jis kur dazniau iseiti biggrin.gif Pabuciau sau ramiai su suniukais namuose, pasitvarkyciau, neklausyciau tos jo muzikos visa vakara, jau viska mintinai moku blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Nu maniskis gal ne "vakareliu liutas" (aciu D), bet alu siurbia kiekviena miela diena. Pikciausia kad as alaus kvapo net nepernesu ir alkoholio beveik nevartoju. Kartais pavadinu ji alkoholiku (pasiau juokais) tai sako, "as gi tik alu geriu". Kai susituokem ir pradejom kartu gyvent tai susitarem, kad kasdien gales po darbo isgert 2 butelius alaus, nu o per vakarelius ir baliukus jau kaip D duos. Laikesi susitarimo, kol vaikas negime, po to as aisku jam demesi ne tiek skiriau, pajuto laisve, atsipalaidavo. O maniskis dar toks katinas is pasakos, pats sau, jam bastytis kur nors, ir daugiau nieko nereikia.
Pradzioj bandziau aiskint kazka, pyktis, bet jis kaip tycia dar daugiau, pazada padaryt ka nors, o vakare ateina, jau prisilupes. Bet jam kaip zvirbliui reikia, 3 bonkes alaus ir jau uz sienos laikos blink.gif
Kantrybe baiges galiausiai, numojau ranka, sakau "daryk ka nori, as su vaiku pasedesiu namuos metus, pakentesiu, o po to taip mane ir matysi" bye1.gif Ir fsio koks grizta, nieko nesakau, jei dar namuos alaus isgeria, irgi apsisuku ir i kita kambari, tai nezinau, gal suveike, bet jau koki menesi normaliai elgesi, grizta namo, vakarieniauja, alaus isgeria, kartais visai negeria g.gif
Idomiausia, kad jeias jam pasiulau kada vakare vyno isgert ar brendzio, tai nenori, sako as geriau alucio nubegsiu, kas cia per priklausomybe tokia?
Atsakyti
QUOTE(elenida @ 2006 11 14, 15:23)
Idomiausia, kad jeias  jam pasiulau kada vakare vyno isgert ar brendzio, tai nenori, sako as geriau alucio nubegsiu, kas cia per priklausomybe tokia?


TAIP TAIP, ir pas mus pnš., o man tas alus smirda, neįsivaizduoju, kaip jį gert galima schmoll.gif einam į PC, tai būtinai porą buteliukų įsimes doh.gif
mano tėvas irgi taip pat-stiprių retai vartoja, o jei alaus nepadaro, tai piktas kaip šernas g.gif
Atsakyti
Negirdejau dar tokios priklausomybes nuo alaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 11 14, 15:40)
Negirdejau dar tokios priklausomybes nuo alaus smile.gif

niu paklausiu saviškio kodėl būtent alus-nors žinau atsakymą-SMAGU lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
galėtų koks vyrukas užklysti į temą-gal atsakytų mums į tą klausimą 4u.gif
Atsakyti
Nu, maniskis man aiskina kad po sunkios darbo dienos isgeres alaus atsipalaidoja, pailsi, o islenkus taurele is kart miegucio norisi, nejaucia tokio malonumo, kaip nuo alaus g.gif Jis ir per didelius balius visad alu renkasi, retai kada stipresni ka nors. O del zoles tai D arsaugojo, nesakau, kartais su tokiu draugeliu patraukia, bet maniskis kadais su narkomanais dirbo, tai to gerio prisiziurejo su kaupu, pats sako nenori toks but.
Atsakyti