Įkraunama...
Įkraunama...

Herpesas (lyties organų)

Sveiki,
gal ką galėtumėt papasakoti apie šią ligą. Jau penkti metai kaip ji neduoda man ramybės sad.gif Nebežinau ko griebtis.....
Atsakyti
Kadangi tau niekas neatsakė, tai aš pasidalinsiu savo patirtimi. Pirmiausia tai klausimas, ar buvai pas gydytoją, ar gavai kokį nors gydymą? Jei taip, ar padėjo? Kaip yra su tavo imunintetu? Kaip suprantu, šita liga atsinaujina peršalus ar kitaip nusilpus imunitetui. Kai pirmą kartą ją gavau, buvo žiauru...Nei stovėt, nei gulėt, nei sėdėt doh.gif Dabar tik pajuntu kokius perštėjimus, iš karto tepu vaistukus. Herpesas tokia jau liga, kad ji tavyje gyvena nuolat (bent jau aš taip įsivaizduoju), taigi reikia su tuo susitaikyti ir labai save saugoti. Čia juk lygiai tas pats kaip herpesas ant veido lūpų, tik žymiai nemaloniau.
Atsakyti
Sirdingai dekoju, kad pasidalinai rupesciais... 4u.gif
Buvau as pas tuos daktarus ir ne ne pas viena. Vieni duoda gerus patarimus, kiti isvadina "invalide". Labai nugazdino, kad si liga gali pakenkti niestumui ir vaisingumui. Saugau save kaip ismanydama, bet kur tau. Si ligai kaip ir saiposi is manes, kartojasi labai daznai. Ir imuniteta stiprinu, geriu "Amway" papildus imunitetui stiprinti ir siaip vitaminus, gerasias bakterijas, na katik nedarau.... Geriau ir "valtrex", bet nepadeda man sis vaistas. Tai vienu zodziu teks vargti visa gyvenima. Tikiuosi, kad daktaru suvaziavimuosi greitu laiku isspres sia skaudzia problema unsure.gif
Geros dienos smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 11 24, 09:41-->
QUOTE(Siandien lyja smile.gif @ 2006 11 24, 09:41)
Sirdingai dekoju, kad pasidalinai rupesciais...  4u.gif
Buvau as pas tuos daktarus ir ne ne pas viena. Vieni duoda gerus patarimus, kiti isvadina "invalide". Labai nugazdino, kad si liga gali pakenkti niestumui ir vaisingumui. Saugau save kaip ismanydama, bet kur tau. Si ligai kaip ir saiposi is manes, kartojasi labai daznai. Ir imuniteta stiprinu, geriu "Amway" papildus imunitetui stiprinti ir siaip vitaminus, gerasias bakterijas, na katik nedarau.... Geriau ir "valtrex", bet nepadeda man sis vaistas. Tai vienu zodziu teks vargti visa gyvenima. Tikiuosi, kad daktaru suvaziavimuosi greitu laiku isspres sia skaudzia problema  unsure.gif
Geros dienos  smile.gif


yra dvi amino rugstys - lizinas ir argininas. Sergant hepres reiktu vengti arginino padidejimo, nes tai provokuoja arba pastiprina liga. Arginino labai daug yra fermentiniame suryje, riesutuose ir pan. Jo labai daug buna ir ivairuose vitaminuose, todel renkantis reiktu atidziai paziuret, ar jos ten neideta (kai kuriuose net buna padidintas kiekis arginino). O lizinas - "gerasis draugas" - jis atvirksciai - stiprina organizma ir padeda kovot su hepres thumbup.gif . Lizino papildo atskirai Lietuvoj pirkt deja ner, as uzsisakinejau is JAV doh.gif
Atsakyti
Dekoju uz naudingus patarimus smile.gif
Dabar kaip tik nete narsau ir ieskau info apie sias amino rugstis....
Atsakyti
O as dabar Vokietijoje ir man pirma karta tas herpesas atsirado ten ir nezinau nei pas koki gydytoja reik eiti ar kokiu vaistu nusipirkti. Vaikstau kaip invalide, su dzinsais negaliu eiti, nes liecia zaizdeles. Va dabar sedziu prie kompo, o griauzia nerealiai.
Klausimas: pas koki gydytoja reik eiti ar pas dermatologa ar pas ginekologa? Gal zinote kokiu vaistu nusipirkti?
Atsakyti
Jo, gerai zinau ka tai reiskia sad.gif
Siaip galeciau patarti tau is isores teptis Aciclovir arba Zovirax tepaliukais. O gerti Valtrex (stipersnio poveikio, tik jie pas mus LT kainuoja apie 100 Lt), arba Aciclovir tabletes (jos pigesnes). Zinoma jei tai pirmas kartas, tai geriausia nueiti pas daktara, kad nustatytu kokio tipo Herpes virusas. Ir manau tada skirs tau efektyvu gydima. O eiti reikia pas ginekologa. Bent jau as einu pas ji... arba dermovenerologa. Tai va ka galiu papasakoti... prodromo dienomis geriau netureti lytiniu santykiu, nes didele tikimybe perduoti virusa partneriui. Tarp kitko, pati sita virusa gavau "dovanu" nuo draugo. Tada dar apie sia liga nieko nezinojau, galvojau, kad cia siaip greit praeis... bet kur tau, jau va 5 metai negaliu nuraminti jos. Matai, ji "gyvena"stuburo nervuose. Jos neispjausi, neuzsaldysi, tik gali "uzmigdyti" (jei pasiduodi vaistu gydimui). Cia informacija is daktaru.
Laikykis ir gydikis smile.gif Ka daugiau galiu pasakyti 4u.gif
Atsakyti
O as sergu lupu pusleline....geriu valtrex jau 3 men....kai girdejau is savo gydytojos tai valtrex reikia gerti 4metus, kad ta lytiniu organu pusleline praeitu....as geriu del lupu puslelines jau 3 men, kai tik nustoju gerti, jau ta pacia savaite ir vel isberia....
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2006 11 24, 20:41)
O as sergu lupu pusleline....geriu valtrex jau 3 men....kai girdejau is savo gydytojos tai valtrex reikia gerti 4metus, kad ta lytiniu organu pusleline praeitu....as geriu del lupu puslelines jau 3 men, kai tik nustoju gerti, jau ta pacia savaite ir vel isberia....


man atrodo negalima taip daznai get, nes herpesas igyja atsparuma, o paskui jau vaistai negelbes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2006 11 24, 11:52)
yra dvi amino rugstys - lizinas ir argininas. Sergant hepres reiktu vengti arginino padidejimo, nes tai provokuoja arba pastiprina liga. Arginino labai daug yra fermentiniame suryje, riesutuose ir pan. Jo labai daug buna ir ivairuose vitaminuose, todel renkantis reiktu atidziai paziuret, ar jos ten neideta (kai kuriuose net buna padidintas kiekis arginino). O lizinas - "gerasis draugas" - jis atvirksciai - stiprina organizma ir padeda kovot su hepres thumbup.gif . Lizino papildo atskirai Lietuvoj pirkt deja ner, as uzsisakinejau is JAV doh.gif


O is kur uzsisakineji ta lizino papilda? Internetu? unsure.gif
Atsakyti
smile.gif
Na mane daktare informavo, kad Valtrexo reikia gerti 8 kursus (8 pakuotes). Ir tada liga turetu "uzmigti" 5 metams. Na cia jau turbut daktarai taip yra nustate g.gif Bet vaistus reikia pradeti gerti tik tada kai prasideda ligos pozymiai. Nes kitu atveju Herpes virusas igyja imuniteta siems vaistams. O del Lizino, tai pasiteiravau pas tam tikrus zmones kurie platina papildus is Amerikos, laukiu atsakymo ax.gif Gal bus kokiu ziniu!!!

cool.gif
Atsakyti
As ir lauksiu ziniu del lizino 4u.gif o del to valtrex tai kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, as ka geriau 3 men varasa, tai sako gydytoja galima iki 5 metu gerti...o siaip dabar geriu imuniteta stiprinti tokius vaistukus, tai cia prie visokiu pusleliniu ir prie visu ligu pries ziema visom tiktu tai - isoprinosine, tik kad kaina tai ir nelabai pigus...apie 75lt kainuoja
Atsakyti