Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Vyturėlis"

sveikos mamytės, gal kas čia skaitot kurių vaikučiai lanko "Vyturėlio" darželį? Būtų malonu išgirsti atsiliepimus, nes renkamės kur lankyti nuo rudena. ačiū iš anksto kas atsiliepsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 11 14, 15:17)
sveikos mamytės, gal kas čia skaitot kurių vaikučiai lanko "Vyturėlio" darželį? Būtų malonu išgirsti atsiliepimus, nes renkamės kur lankyti nuo rudena. ačiū iš anksto kas atsiliepsit  4u.gif

Jeigu apie Klaipedos vytureli tai as jau neseniai pasakojau kazkuriame forume, kai mano abu vaikus per savaite pramete is to darzelio. Ten direktore nei su kuo nepasitarusi daro savo sprendimus net tevu neperspejusi. Mano vyresnelis turejo eiti siemet i priesmokykline klase o mazasis turejo pradeti eiti i ta pati darzeli. Taigi mazaji uzrasiau po nauju metu ir mane uztikrino kad viskas gerai, pasitikslinau pries vasaros atostogas kad dar kart isitikinti. O paskui kai atejau likus dviem savaitem iki rugsejo direktore savo grazia fizionomija pareiske kad mano vaiko nepriims, nes jis per mazas. Ir anksciau ji to nei neziurejo nes nemate reikalo doh.gif Is kitu darzeliu kur buvau uzsirasiusi atsisakiau, ir ner kur detis. Tai gerai kad Aitvarelio direktore kitokios kompetencijos mane suprato ir padejo. Didelis jai aciu, ir darzelio aukletojom.
Viskas tuo nesibaige, man rugpjucio 30 diena paskambina vyresniojo vaiko aukletoja ir sako kad mano vaikas rugsejo 1 turi eiti i mokykla nes jis bus sptynmetis metu gale. Tai as ta istatyma zinau ir kelis kartus su ta vedeja kalbejau, jin man sake kad mums tas negresia jis per mazas. Nu ir ka pasielge kaip su suniukais, nei atsiprasau neislemeno. Negavo is manes nieko tai ir vaikus pramete. O problemu su mano pirmokeliu galit isivaizduoti, vaikui trauma bet nieko kaip nors mirksiukas.gif
Kiekvieno reikalas bet cia vienintelis darzelis kuriame yra laisvu vietu, ko gero ne man vienai taip buvo. Viena buvusi darbuotoja daugiau man papasakojo apie visa valdymo sistema. Bet tegul jinai ten dirba tik tegul netraumuoja vaiku.
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2006 11 22, 17:32)
Jeigu apie Klaipedos vytureli tai as jau neseniai pasakojau kazkuriame forume, kai mano abu vaikus per savaite pramete is to darzelio. Ten direktore nei su kuo nepasitarusi daro savo sprendimus net tevu neperspejusi. Mano vyresnelis turejo eiti siemet i priesmokykline klase o mazasis turejo pradeti eiti i ta pati darzeli. Taigi mazaji uzrasiau po nauju metu ir mane uztikrino kad viskas gerai, pasitikslinau pries vasaros atostogas kad dar kart isitikinti. O paskui kai atejau likus dviem savaitem iki rugsejo direktore savo grazia fizionomija pareiske kad mano vaiko nepriims, nes jis per mazas. Ir anksciau ji to nei neziurejo nes nemate reikalo  doh.gif Is kitu darzeliu kur buvau uzsirasiusi atsisakiau, ir ner kur detis. Tai gerai kad Aitvarelio direktore kitokios kompetencijos mane suprato ir padejo. Didelis jai aciu, ir darzelio aukletojom.
Viskas tuo nesibaige, man rugpjucio 30 diena paskambina vyresniojo vaiko aukletoja ir sako kad mano vaikas rugsejo 1 turi eiti i mokykla nes jis bus sptynmetis metu gale. Tai as ta istatyma zinau ir kelis kartus su ta vedeja kalbejau, jin man sake kad mums tas negresia jis per mazas. Nu ir ka pasielge kaip su suniukais, nei atsiprasau neislemeno. Negavo is manes nieko tai ir vaikus pramete. O problemu su mano pirmokeliu galit isivaizduoti, vaikui trauma bet nieko kaip nors mirksiukas.gif
Kiekvieno reikalas bet cia vienintelis darzelis kuriame yra laisvu vietu, ko gero ne man vienai taip buvo. Viena buvusi darbuotoja daugiau man papasakojo apie visa valdymo sistema. Bet tegul jinai ten dirba tik tegul netraumuoja vaiku.

sveika, ačiū kad atsiliepei? jooo istorija tai tikrai doh.gif dar ir taip būna aggressive.gif na tikrai perėjo noras eiti ten užrašyti vaiką. o tuo labiau, kad kalbėjau su viena auklėtoja pažystama,kuri ten dirba, tai irgi lygiai taip pat šneka, ne nebus per mažas,nors mano vaikinukui rudeni tik 2,4 bus. o "aitvarėlis" čia gale gatvės,ane? ir kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 11 23, 00:01)
sveika, ačiū kad atsiliepei? jooo istorija tai tikrai  doh.gif  dar ir taip būna  aggressive.gif na tikrai perėjo noras eiti ten užrašyti vaiką. o tuo labiau, kad kalbėjau su viena auklėtoja pažystama,kuri ten dirba, tai irgi lygiai taip pat šneka, ne nebus per mažas,nors mano vaikinukui rudeni tik 2,4 bus. o "aitvarėlis" čia gale gatvės,ane? ir kaip?  4u.gif

jo paciam gale. Kol kas esu patenkinta bigsmile.gif , bijau dziaugtis kad tik butu viskas gerai. Mano lopselinukas tai eina savo noru rytais. Zinai kai vaikui gerai tai ir mamai smagu. Aukletojos ir auklyte thumbup.gif . Ir direktore maloni, tik ziurek darzeli kuo greciau nes vietu tai tikrai nera. Visuose darzeliuose trukumas iskyrus Vytureli. Linkiu neapsigauti ir papulti i geras rankas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2006 12 04, 16:54)
jo paciam gale. Kol kas esu patenkinta  bigsmile.gif , bijau dziaugtis kad tik butu viskas gerai. Mano lopselinukas tai eina savo noru rytais. Zinai kai vaikui gerai tai ir mamai smagu. Aukletojos ir auklyte  thumbup.gif . Ir direktore maloni, tik ziurek darzeli kuo greciau nes vietu tai tikrai nera. Visuose darzeliuose trukumas iskyrus Vytureli. Linkiu neapsigauti ir papulti i geras rankas  4u.gif

sveika, labai ačiū už patarimus smile.gif jau šią savaitelę tikrai susiimsiu ir prisiruošiu nueiti. galvoju arba į "Aitvarėlį" nors ten va man labai aplinka nepatinka, tokia jau skurdi lauke. arba dar apie "Linelį" galvoju. sėkmės ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 12 04, 17:39)
sveika, labai ačiū už patarimus  smile.gif  jau šią savaitelę tikrai susiimsiu ir prisiruošiu nueiti. galvoju arba į "Aitvarėlį" nors ten va man labai aplinka nepatinka, tokia jau skurdi lauke. arba dar apie "Linelį" galvoju. sėkmės ir jums  4u.gif

Buvom mes Linelyje, man aplinka patiko labai grazu. Bet.......... kiti dalykai nepatiko. Kazkaip aitvareli man pasirode paprastesnis kolektyvas, nieko nesakau blogo apie Linelio tiesiog toks pirmas ispudis susidare. Aplinka tikrai niuri bet ka darysi. Tokiais orais nelabai jau jei i ta lauka ir iseina. Bet del viso pikto uzsirasyk i kelis, o paskui jau pasirinksi.
O kodel dabar nevedi juk jau pilnai gali eiti vaikiukas tavo, sakei 2.4 metu ar ka nors maisau. Mano pradejo eiti 1,9 metu blink.gif . Zodziu susirask kad patiktu.
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2006 12 05, 11:35)
Buvom mes Linelyje, man aplinka patiko labai grazu. Bet.......... kiti dalykai nepatiko. Kazkaip aitvareli man pasirode paprastesnis kolektyvas, nieko nesakau blogo apie Linelio tiesiog toks pirmas ispudis susidare. Aplinka tikrai niuri bet ka darysi. Tokiais orais nelabai jau jei i ta lauka ir iseina. Bet del viso pikto uzsirasyk i kelis, o paskui jau pasirinksi.
O kodel dabar nevedi juk jau pilnai gali eiti vaikiukas tavo, sakei 2.4 metu ar ka nors maisau. Mano pradejo eiti 1,9 metu  blink.gif . Zodziu susirask kad patiktu.

bye1.gif sveika, mano mažajam balandžio gale bus 2 metukai, tai aš ir nenusprendžiu ar pavasary leisit ar dar palaukti blush2.gif na žinai vis atidėlioju, vis mažas, baisu, o ir namiškiai nelabai skubina, bet aš jau pagal vaiką matau, turėtų patikti darže, nes labai mėgsta bendrauti. o kaip tavo, šauniai, sakai pats nori eiti? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 12 05, 12:20)
bye1.gif  sveika,  mano mažajam balandžio gale bus 2 metukai, tai aš ir nenusprendžiu ar pavasary leisit ar dar palaukti  blush2.gif na žinai vis atidėlioju, vis mažas, baisu, o ir namiškiai nelabai skubina, bet aš jau pagal vaiką matau, turėtų patikti darže, nes labai mėgsta bendrauti. o kaip tavo, šauniai, sakai pats nori eiti?  thumbup.gif

Jo patenkintas maniskis. Bet uzsirasyti tai nepaveluok kad ir kada leisi g.gif
Atsakyti
Tai gal susitiksim visos Aitvarėly rudenį ax.gif Aš vis dar svarstau pervesti savo pupą ten g.gif nors ir dabar gerai tupim "dviejuose gaideliuose" ax.gif
Atsakyti
as siandien turejau "problema" vyturely. Mano vaika pamirso tualete. Atejo vyras paiimti...ziuri visi vaikai lauke. Aukletoja apsiziurejus nerado musiskio, sako gal nuejo i grupe (mano vaikui 3...truputi buvau apsalus nuo tokio paprasto paaiskinimo). Kai vyras nuejo i grupe, ten auklyte pareiske, kad visi vaikai lauke ir kad grupej nieko nera. Vyrui grizus atgal i lauka aukletoja pareiske, kad musu vaikas grupej kakoja. Vuras grizo atgal i grupe, o ten auklyte jau renge musu vaika. Kai tik mazius pamate teti iskart prasidejo isterinis verksmas kuris nesiliove dar ir grizus namo. Aukletoja islemeno: "atsiprasom".
Taip ir likau nesupratus: mano vaika pamirso tualete? kaip nei viena nezinojo kur vaikas? jei pamirso kakojanti tai turejo jau prisimint kai vyras pradejo jo ieskot. kodel vaikui prasidejo isterinis verksmas pamacius teti?
Rytoj vaiko i darzeli nevesiu, bet eisiu issiaiskinti kas ten is tikruju buvo. net neisivazduoju ko tureciau paklausti. Man netelpa i gfalva, kaip darzely gali nezinot kur vaikas paliktas ju globai. Dar esu soke blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2004: 27 kovo 2007 - 21:34
QUOTE(mama2004 @ 2007 03 27, 22:34)
as siandien turejau "problema" vyturely. Mano vaika pamirso tualete. Atejo vyras paiimti...ziuri visi vaikai lauke. Aukletoja apsiziurejus nerado musiskio, sako gal nuejo i grupe (mano vaikui 3...truputi buvau apsalus nuo tokio paprasto paaiskinimo). Kai vyras nuejo i grupe, ten auklyte pareiske, kad visi vaikai lauke ir kad grupej nieko nera. Vyrui grizus atgal i lauka aukletoja pareiske, kad musu vaikas grupej kakoja. Vuras grizo atgal i grupe, o ten auklyte jau renge musu vaika. Kai tik mazius pamate teti iskart prasidejo isterinis verksmas kuris nesiliove dar ir grizus namo. Aukletoja islemeno: "atsiprasom".
Taip ir likau nesupratus: mano vaika pamirso tualete? kaip nei viena nezinojo kur vaikas? jei pamirso kakojanti tai turejo jau prisimint kai vyras pradejo jo ieskot. kodel vaikui prasidejo isterinis verksmas pamacius teti?
Rytoj vaiko i darzeli nevesiu, bet eisiu issiaiskinti kas ten is tikruju buvo. net neisivazduoju ko tureciau paklausti. Man netelpa i gfalva, kaip darzely gali nezinot kur vaikas paliktas ju globai. Dar esu soke  blink.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nu siaubas, visai isproteti galima, vaikui sokas turbut. o sakykit kaip siaip darzelis jums? nuo kada pradejo lankyti, ar priieme mazesni nei 3 metu? 4u.gif
Atsakyti
Nemaloni situacija blink.gif Ir kaip po to gali palikti vaika ir jaustis, kad jis ten saugus schmoll.gif
Atsakyti