Įkraunama...
Įkraunama...

Kur palikti gyvūną, kai tenka išvykti?

Gal as truputi ne i tema, gal reikejo nauja atidaryt rolleyes.gif bet paklausiu cia:
o merginos ka darot su savo gyvuneliais kai reikia isvykti ilgesniam laikui?
Viena gyvuna suprantu galima kazkam palikt pasaugot, o ka daryti su tokiom gausiom seimynom? blink.gif

Aziza, labai graziai atrodo tavo pelytes ant palanges biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 13 lapkričio 2006 - 20:52
QUOTE(gitulia @ 2006 11 13, 20:51)
Gal as truputi ne i tema, gal reikejo nauja atidaryt  rolleyes.gif  bet paklausiu cia:
o merginos ka darot su savo gyvuneliais kai reikia isvykti ilgesniam laikui?
Viena gyvuna suprantu galima kazkam palikt pasaugot, o ka daryti su tokiom gausiom seimynom?  blink.gif

Aziza, labai graziai atrodo tavo pelytes ant palanges  biggrin.gif

na jei kas matosi tongue.gif realybej atrodo dar graziau thumbup.gif o as asmeniskai visus savo augintinius palieku namuose, na daugiau nei ant 3 dienu isvaziuot niekad dar neteko unsure.gif aisku sunys vaziuoja kartu, anksciau ir seska vezdavomes, bet paskui pamatem kad tik bereikalingas gyvuno kankinimas tai dabar paliekam namuose rolleyes.gif palikt neturim kam, o nors ir butu tikrai nepalikciau, nes ramybes nerasciau visas tas 3 dienas biggrin.gif man saugiau ir ramiau kada mano gyvunai lieka namuose ir zinau, kad niekas jiems nieko blogo nepadarys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 13 lapkričio 2006 - 21:15
sveika smile.gif As jeigu keliauju po Lietuva tai vezuosi su savimi sunis, o kate nuvezu pas drauge (drauge turi du katinus, tai ten labai didele meile maniskei is vaikinu puses:P ). O jeigu is LT (dar neteko per ta laika kol laikau sunis) reiketu isvykti, tai draugai sake mielai juos padabotu. Jeigu ka gal kaip nors priprasyciau draugu kokiu, kad pas mus apsigyventu kol musu nebutu smile.gif dar yra juk gyvunu viesbuciai.. aisku tas pasirinkimas nera labai didelis, bet irgi iseitis smile.gif O jeigu ilgam isvyksti, tai vezkis visus su savimi biggrin.gif Ot linksma butu, isivaizduoju lotuliukas.gif Bet be prieziuros nepalieku niekada.. Kates tuo labiau nepalieku nei dviem, nei trim dienom vienos, ji jauciu is ilgesio numirtu, juk ir sunu nebutu verysad.gif
Atsakyti
man irgi buvo noras tokia nauja sukurti ax.gif labai aktualus klausimas auginantiems gyvunus, tad tikimes sulaukti kuo daugiau atsakymu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 17 lapkričio 2006 - 20:59
Mes kai vykom is LT, pasiemem su savim suni.
Pakeite 2 lektuvus ir dabar patenkintas laksto kieme.
O vat kai slidinet ziema vyksim, tai sesei duosim savaite pasaugoti.

Atsakyti
va būna taip kad kartais išvažiuojam, ir šuo lieka vienas. Šunų viešbučių bijom, nes girdėjom baisių istorijų ir nesinori lepūnėliui traumos padaryt. tai kartais paprašom kaimynkos, kurią mūsų šuo labai myli, kad išvestų kartu su savo šuniu ir ėst įmestų. tik visgi nejauku, kai palieki buto raktus beveik svetimam žmogui.
pažįstami pasakoja, kad kiekvienąkart išeidami visai dienai ar išvykdami, palieką šunį "auklei" -- už kažkokį mokestį moteriškė pasiima šunį į savo namus ir ten juo rūpinasi (pati turi kitų šunų).
ką manote apie tokius variantus?
Atsakyti
O kuom tai skiriasi nuo viešbucio ir palikimo kaimynui?? Vistiek šuo svetimuose rankose,ir nematai kaip su juo elgiasi.Aš turbut stengčiaus palikt pas savo draugus.
Atsakyti
skiriasi tuom, kad į viešbutį reik šunį išvežt ir palikt nežinia kam neaišku kokiom sąlygom. o va kai kaimynė vedžioja, tai šuo ir savo namuose būna, ir tą žmogų pažįsta, nes ir taip dažnai kartu kieme vaikštom (šiaip kieme net iš tolo pamatęs tą kaimynę bėga sveikintis kaip su šeimos nariu). o mes palikę svetimoj vietoj nesam...
Atsakyti
Dios, jei turi gerą kaimynę, kuri sutinka pasirūpinti tavo šuniuku, tai kame matai bėdą? tik džiaugtis turėtum mirksiukas.gif o dėl raktų palikimo, tai jei kas dings, tai žinosi, kad kaimynė kalta ax.gif
Atsakyti
O tai pavyzdziui mes isvaziuojam 2 sav i Egipta tai kur katina palikt?
Atsakyti
QUOTE(Becauseof @ 2007 10 09, 16:25)
O tai pavyzdziui mes isvaziuojam 2 sav i Egipta tai kur katina palikt?


O neturit draugų, kas galėtų padabot? Jei ne, galima aišku į gyvūnų viešbutį nuvežt, bet aš nelabai patariu schmoll.gif šuniui tai nieko, bet kates labai ilgisi...mes kai buvom palikę, labai gailėjomės....paklausinėkit pažįstamų, gal kas nors galės katinėlį prižiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Becauseof @ 2007 10 09, 16:25)
O tai pavyzdziui mes isvaziuojam 2 sav i Egipta tai kur katina palikt?


Aš turiu šunį ir džiaugiuosi, kad dar nereikėjo ilgam jo palikt, nes sunkoka būtų surast kas jį prižiūrėtų ax.gif Bet vat aš esu prižiūrėjus pusseserės katę net 2 kartus po mėnesį bigsmile.gif . Kadangi katė su mano šuniu nesutaria, tai eidavau pas pusseserę į namus vieną ar du kartus per dieną, pamaitindavau, sutvarkydavau tualetą, pabendraudavau su katyte. Ir žinot ką katytė puikiausiai jautėsi, visada būdavo liesutė, o po mano prižiūrėjimo net svorio truputuką priaugo, tai pusseserė labai džiaugėsi ir juokavo, kad dažniau reikėtų išvažiuot lotuliukas.gif

Manau ir jūs galit susitart su kokiais draugais ar kaimynais, kad užeitų pamaitint katinuko 4u.gif
Atsakyti