Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip čia padarius,kad neapsigavus

tai gi tie kazai dar daugiau babkių tur negu lietuviai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2006 11 18, 00:52)
tai gi tie kazai dar daugiau babkių tur negu lietuviai... smile.gif


ne manau jei turetu daugiau babkiu nei lietuviai, tai nepirktu visokiu "lupenu" blush2.gif kodel nenusiperka jie kokiu apynauju mersedes klase automobiliu, jiem dazniausiai audines, o jei balta tai net nesidereje paims biggrin.gif
Atsakyti
Cia jus apie kazachus? dauguma ju turi panasiai tiek pinigu, kiek statistinis lietuvis. Automobiliai pas juos zenkliai brangesni nei LT. Tie, kurie cia perka, tai tikrai ne sau. Tas masinas jie perparduoda savo saly kitiems, pastarieji savo ruoztu parduoda galutiniam vartotojui. Pagalvokit, kiek moka vrgsas kazachas ten uz kokia audine? Jie ilgai taupo automobiliui...
Beje, balta nera paklausi spalva. pati paklausiausia - sidabrine (taip pat aukso spalva).
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 18, 20:46)
Cia jus apie kazachus? dauguma ju turi panasiai tiek pinigu, kiek statistinis lietuvis. Automobiliai pas juos zenkliai brangesni nei LT. Tie, kurie cia perka, tai tikrai ne sau. Tas masinas jie perparduoda savo saly kitiems, pastarieji savo ruoztu parduoda galutiniam vartotojui. Pagalvokit, kiek moka vrgsas kazachas ten uz kokia audine? Jie ilgai taupo automobiliui...
Beje, balta nera paklausi spalva. pati paklausiausia - sidabrine (taip pat aukso spalva).


puseseres vyras perparduota automobilius kazachams, sake jei balta (zinoam ir sidabrine) tai nuo tralo is karto ima, net nesiderint wink.gif
Atsakyti
hmm... jei audi 100, tai gal.. be to, jei labai pigu.
Atsakyti
Aš manau kad reikia dar pataupyti smile.gif Na bent jau aš taip padaryčiau...
Atsakyti
Aš tai dar taupyčiau, nors labai priklauso ir nuo to, kokios markės mašiniuką norima pirkti... unsure.gif
Atsakyti
as irgi taupyciau... visgi kuo naujesne, kad ir keliais metais, visgi manau maziau ges 4u.gif
Atsakyti
Pradziai noreciau opel vektros,ka galit patart,girdejau,kad rudyja,bet drauge turi,gerai priziuri,tai rudziu nematyti.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 15, 11:38)
Buvau ilindus i auto plius tinklapi paziureti masiniuku.Net nezinojau,kad vaziuojancia auto galim uz 1000 lt nusipirkti g.gif nu,bet nors ir nieko apie tai nenusimanau,bet galiu tik isivaizduoti kas ten uz tokia kaina do dziaugsmas schmoll.gif
Papildyta:
P.S. o kur geriau pirkti auto,per skelbimus,turgui ar internete ieskoti,gal turgui jos pigesnes?


geriausia turguje, galima viska atidziau apziureti, kaip salonas atrodo ar vairas labai trintas, pagal tai galima spresti kiek masina begus, jos stovy mirksiukas.gif o pagal nuotraukas sunku pasakyti, nuotraukose galima parodyti tai ka nori smile.gif
vectra normali masina tik arkos labai rudija, jei Lietuvoj vazineta, jos gali buti previrintos ir tada tokios problemos nelieka 4u.gif o rudija beveik visos doh.gif
Atsakyti
Mes taip pat turim opel vektrą, senutę. Ir pasakysiu, didžiausios išlaidos ir yra rūdžių tvarkymas. Opelių išvaizda man tikrai patinka, važiuoklė ir variklis bent musiškės problemų nekėlė, tik tas rūdis lopyti nusibosta. Dabar žiūrim kitą mašinytę. Jei būtų mažiau rūdijantis tikrai imčiau tik opelį. Bet būtų ir kaina kita, jei mažiau rūdytų.
Atsakyti
Mašiną reikia gerai prižiūrėti,kol dar rūdžių neatsirado,tai ir nerūdys.Turiu 11-os metų amžiaus astrutę universalą,tai rūdžių nė pėdsako nėra,tiesa,pirkau Lietuvoje nevažinėtą, dar antikorozine pasidengiau,o žiemai išpurškiau ir išorę iki moldingų,tai dabar iki pavasario mašinos neplausiu,tik langus prasikrapštau kartais ax.gif Aplamai opeliai fainos mašinos,gera garso izoliacija,niekas nebarška,minkštai eina thumbup.gif O rūdyja visos,jei neprižiūrimos tinkamai-mūsų kieme toks mersas stovi,tai atrodo,kad greit dalimis byrėt pradės,toks surūdijęs doh.gif
Atsakyti