Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie mažiuką?

Atidariau naują temą, bet sorry, jei tokia buvo, tik aš pražiopsojau - kažkaip tingisi visas temas vartyti ir ieškoti... Tiesiog įdomu, ką galvojate apie mažiuką 2.gif , gal jau kažkas laukiasi, gal planuoja, o gal atidėjote nėštumą?

Aš pati kol kas 2.gif neplanuoju, nes norėčiau pirma susitvarkyti buitį. Labai norėtume paimti paskolą, susirasti sau būstą, o tada (kai turėtume paskolą dviems, o ne trims biggrin.gif ) jau ir 2.gif laikas... Be to, norėčiau dar ateinančią vasarą kur nors su vyru ištrūkti pailsėti - dar dviese, o ne trise... wub.gif Juk vėliau nebebūsime vieni, teks taikytis prie 2.gif , o tai daug ką keičia... wink.gif
Atsakyti
As kolkas dar nelabai noriu, nes man mokslai ir siaip noras pasidziaugti dviems. ir dar vasario menesi i kalnus ruosiames vaziuot slidinet, bet mano vyrukas tia jau laaaaaaaaabai noretu wub.gif 2.gif As nenoriu vaiko nesioti vasara, nes tai gan sunkoka....tad vadinasi dar atkelsim i kita rudeni ( tikiuosi) biggrin.gif Jei gausis netyciukas, vistiek apsidziaugtume biggrin.gif
Atsakyti
:sveiki Isties, tikriausiai visos mastom, kad anksciau ar veliau tapsim nestuke.gif Mudu taip pat norim 2.gif , taciau, kaip ir bitkresle, mast6om pirmiau isikurt savuose namukuose. Be to, esam vos pora menesiu kaip vede biggrin.gif Reikia ir vienam kitu pasidziaugt tongue.gif
Atsakyti
Aš tai labai norėčiau mažiuko... Jei turėčiau savo stogą virš galvos, tai net nesuabejočiau... Na, bet dar biškutį biškutį palaukt reikia ir tada būsiu pati geriausia mama rolleyes.gif
Atsakyti
Vasara istekesiu, ziema baigsiu magistra, o tada ir pradesim galvoti smile.gif
Atsakyti
sveikutes zuikeliai!O mes jau labai labai norim maziuko,bet jis uzsispyres nori,kad dar pabutume dviese wub.gif
Atsakyti
o as tai ziauriai bijau nestuke.gif !!!
net tiksliai nezinau, ar cia baime, ar kas, bet kai pagalvoju... blink.gif nors jau baigiu save pripratint prie tos minties.. o vyras tai laaabai noretu 2.gif
gal viskas bus gerai, ka?... wink.gif

--------

Zmona:)
Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 10 15, 08:22)
o as tai ziauriai bijau  nestuke.gif !!! 
net tiksliai nezinau, ar cia baime, ar kas, bet kai pagalvoju...  blink.gif  nors jau baigiu save pripratint prie tos minties.. o vyras tai laaabai noretu  2.gif
gal viskas bus gerai, ka?...  wink.gif

--------

Zmona:)

Aisku, viskas bus gerai thumbup.gif
Va tapsi nestuke.gif ir jau tada baisiai mylesi savo 2.gif ir busi nuostabiausia mama wub.gif

O mes tai labai norim 2.gif , bet dar vestuves reikia surengti, tada jau magistras ipusejes bus, galima bus pradeti 2.gif planuoti ir tikiuosi, kad diploma gausiu jau nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu, Mytera, uz palaikyma, bo mane tikrai stiokas ima smile.gif
turbut teisingai sakai, kai tapsiu nestuke.gif isgaruos visos baimes. Oi jerguteliau, tikesimes viskas taip ir bus!!! laugh.gif

--------

Zmona:)
Atsakyti
QUOTE (Mytera @ 2004 10 15, 10:32)


ir tikiuosi, kad diploma gausiu jau nestuke.gif  thumbup.gif

As kaip tik buvau nestuke.gif kai magistrini rasiau ir gyniausi ir kai baigiamaji pirma laikiau,
bet tikriausiai nervai ir itampa padare savo, todel antra baigiamaji egza jau nebe nestuke.gif budama turejau laikyti sad.gif
Manau, kad pats blogiausias metas laukti yra kai ateina mokymosi finishas.
Pati galvojau, kad daug lengviau bus.


O shiaip tai tokia tema turetu buti talpinama ne vestuviu puslapyje, o
"Nestumo planavimas" psl

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0nora0: 15 spalio 2004 - 11:00
aisku, kad viskas bus ok, ciki, liuks, super thumbup.gif pamatysi! paskui atsisukusi atgalios juoksies "ir ko as bijojau, juk viskas taip fainiai!" smile.gif va mano drauge pagimde sekmadieni, tai vakar gavau laiskeli su fotke ir prierasu: "gime mergaite. Neisivaizuoji kokia esu laiminga! niekad nesijauciau tokia laiminga!" argi ne zavu? wub.gif o jau foto kokia nuostabi! zandukai per visa fotke smile.gif akys melynos melynos dideles dideles smile.gif nu sakes! koks grozis! o jei tai butu tavo mergyte? ar bbent isivaizduoju savo jausmus sirdyje ziureint i tokiu stebukleli, kuri SUTVEREI TU!!!! wink.gif
aisku ta baime naturali manau, nes tai kas nepatirta, visada baugina smile.gif bet prisimink kaip pries vestuves mes visos bijojom striokyjomes ir drebejom wink.gif dabar juokas ima, nes VISKAS BUVO SUPER NEREALU STEBUKLINGA IR T.T.!!!! smile.gif juk taip? wink.gif
o isivaizuok kaip vyrelis tave ant ranku nesios, nes TU BUSI JO VAIKO MOTINA! thumbup.gif jis gi dievins garbins tave ir lepins puoseles, pilveli buciuos ir nuolat zavesis, koki stebukla tu padarysi ir ka tu jam padovanosi! wink.gif
ZODZIU, VIENAREIKSMISKAI! MES PASITAREM, IR AS NUSPRENDZIAU! REIKIA GIMDYTI, IR KUO GREICIAU!
organizuoju masini rugsejo 18 dienos jaunuju pastojima smile.gif galesim po to ir kluba ikurt smile.gif xi xi xi smile.gif gerai sugalvojau, a? wink.gif tai kaip? ar ikalbejau? wink.gif smile.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
As tai dar nenoriu jokio vaiko, ir esu garantuota, kad dar ilgai nenoresiu tongue.gif nors maniskis tai jau noretu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti