Įkraunama...
Įkraunama...

Super laiminga mamytė

Noriu pasidalyti savo gyvenimo istorija su jumis... biggrin.gif Tai viską nuo pradžių.

Su savo draugu susipažinau viename prekybos centre, ten jis dirbo...iškarto jis man krito į akį. biggrin.gif Apsikeitėme telefono numeriais. Po kelių dienų susitikome, susitikdinėdavome vis dažniau ir dažniau...Po pusės metų draugystės apsigyvenau pas jį.Labai norėjome turėti leliuką, bet vis nepastodavau. verysad.gif Buvau nusivylusi, kad mūsų neaplankydavo gandrai, kurių labai laukėme. Bdaugiau nei po metų draugystės nutarėme susutuokti ir be aikelio. Vistiek tikėjomės kažkada jo susilaukti. Nutariau per vasaros atostogas padirbėti. mane priėmė. liepė pereiti daktarus. Nuėjusis pas ginekologę išgirdau ,,jūs laukiatės vaikelio". drinks_cheers.gif Mažiausiai 8sav. Nutarė pažiūrėti ekoskopu ie še tau mano mažylė jau 12 sav. pas mane pilvelyje miega. drinks_cheers.gif Vyras labai apsidžiaugė. Sukako 28sav. ir aš išėjau į dekretą. Vieną dieną apsilankiusi pas daktarę sužinojau, kad pagal pilvo išmatavimus vaikelis yra per mažas. wub.gif Ekoskopu užrašė tik po savaitės.Labai verkiau, vyras ramino viskas bus gerai. Bet aš nenusiraminau, sekančią dieną nuėjau pas privačiai dirbantį daktarą. pažiūrėjo ekoskopu ir iš jo sužinojau, kad mano leliukui viskas gerai.Tik kas bus nedidelis kaip ir aš...Džiaugiausi savi nėštumu ir laukiau jo gimdymo. Iki 36sav. juačiausi kaip ant mielių. Bet 36sav. Pradėjo labai skaudėti pilvelį labai išsigandau ir po kelių dienų nuėjau pas savo daktarę ji apžiūrėjo. Davė siuntimą atsigulti į ligoninę. ten pagulėjau savaitėlę, kol suėjo 37sav. nes iki 37 sav. vaikelis laikomas nišnešiotu. Nors ten dirbanti dakrarė pasakė jai ir pagimdyčiau dabar nieko neatitikų, nes vaikelis yra gero svorio gimti 2993g. Suėjus 37sav. grįžau namo, bet su tokiais pačiais skausmais kaip ir buvo.Sakė kad čia paruošiamieji sarėmiai su kuriais buvau iki gimdymo. Atėjo gimdymo terminas tai gruodžio 17d. ir vėl paguldė į ligoninę ten laukti gimdymo. Mano palatos draugė su kuria irgi lankėmės pas tą pačią daktarę irgi atsigulė tą pačią dieną į tą pačią palatą kaip ir aš. blink.gif Jos gydytoja juokais jai pasakė, kad ji gimdys per kūčias o aš trečią kalėdų dieną. Ir kaip manot...Taip ir atsitiko.Pagimdžiau gruodžio 27d. Visas žiemos šventes praleidau ligoninje.mano mažylė gimė sveika ir stipri. Įvertinta 10 balų sistema. Gimė 3610g. ir 52cm. Pavadinome ją Kornelija, jai dabar 10 mėnesių. Auga stipri ir sveiką. Mes ją dieviname... drinks_cheers.gif


Linkėjimai visoms būsimoms ir esamoms mamytėms. drinks_cheers.gif
Atsakyti
kokia nuostabi Kalėdinė dovanėlė wub.gif
Atsakyti
graži istorija. aukite sveikos ir laimingos
Atsakyti
Graži istorija ax.gif
Atsakyti
Nuostabu!!! Kaip gerai,kai viskas gerai baigiasi!.. 4u.gif user posted image
Atsakyti
sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti