Įkraunama...
Įkraunama...

Reakcija į mokamus skiepus

labutis,

nors ir daug jau kalbeta apie reakcijas i skiepus, bet mane domina mamu , kurios pasirinko mokamus skiepus ir sulauke reakciju patirtis. Manajai mergaitei dabar 5 men, vakar skiepijomes mokamu skiepu ligonineje, nes i pirma mokama reagavo baisiai, taigi gavome siuntima i Santariskes, ten prileido vaistu nuo alergijos, temperaturos, ir ka, baige tie vaistai veikti ir vel temperatura 38.5, vaikas visas dege, siand jau antra diena ir vel temperatura sad.gif sad.gif bet mes jau namie, gyd sako kad tai normalu, aisku, o ka jiems belieka sakyti g.gif o man sirdis plysta ziurint i savo vaika, o gal visai ju nereik???????????????????????? o dar net du liko, baisu pagalvoti, ir dar manau, kad nuo ju galima vaiko imuniteta taip susilpninti , kad oho oho... unsure.gif

KA JUS PATYRETE?<ACIU.
Atsakyti
Mes irgi skiepijomes mokama vakcina. Mums pirma karta nebuvo jokios reakcijos. Antras skiepas sukele reakcija: vaikas po keliu valandu pradejo verkti stipriai, ir gana ilgai, nesupratau net kas darosi, paskui visai nevalge, tik ant ranku visa vakara praleido. Bet temperatura neuzkilo. Ir antra diena viskas buvo tvarkoj. Beje ir naktis ta buvo normali.
Trecias skiepas nedave reakcijos, nors po antro labai bijojau.

Siaip tai labai keista, kiek skaiciau lankstinuke, tai tipo ta valyta mokama vakcina duoda reakcija tik kazkur vienam is keliu desimciu ar keliu simtu tukstanciu vaiku. Tik kazkodel ir musiskis i ta tarpa papuole, ir vat taviskis, ir dar buvau girdejusi nemazai atveju... Keista ganetinai. Negi tai tik reklaminis triukas? Seniau vaikus skiepijom nevalyta vakcina (nes kitokiu ir nebuvo), ir reakcijos tikrai nebuvo kazkuo ipatingos: kai kam pakildavo siek tiek temperatura, kai kas neramesnis budavo..... Bet kaip pastebejau, nelabai jau ir skyresi nuo siuolaikines vakcinos, kuri yra mokama ir tikrai brangi. Tai koks tikslas ta mokama skiepyt?
Atsakyti
mums po pirmo mokamo buvo temp 37,2, o po kitu jokios reakcijos.
Atsakyti
as jau pradedu galvoti, kad tai daug reklamos su mokamu akiepu, o is tikruju gal su nemokamu butu buve geriau.nors ligonineje mum sake, kad temperatura normalu, o ka jiems belieka sakyti
Atsakyti
O mums nuo visu skiepu reakcija buvo tikrai ziauri.Temperatura kildavo iki 39 ir daugiau,visos naktys buvo bemieges po skiepu.Ir temp.laikydavosi iki 3-5 dienu,nors gerem ir klemastina ir zvakutes vartojom.O i ligonine musu niekas negulde.Man net keista kad jus pagulde g.gif ?Pas mus i namus vis ateidavo musu sesute pasiziureti kaip mazius laikosi.O po paskutinio skiepo mokomo(skiepijomes preita savaite) manzius vaiksciojo slubuodamas,kojyte visa is pradziu smarkiai paraudo po to pamelynavo.Vaikis net ant lovos neuzlipo ir laiptais nesti turejome. sad.gif
Atsakyti
Vakar pirma karta mano vaikinui dare mokama skiepa, bet phu phu phu reakcijos 0, ir temperaturos neturi ir linksmas visa vakara buvo user posted image mano angelelis rolleyes.gif
O del reakcijos ir as baisiai bijojau...
Keista, kad taip smarkiai suregavo, gal pataike salia kokios jautrios vietytes, ar alergiskas vaikas? Nes kiek tenka sia tema diskutuoti nebuvau girdejusi tokiu baisiu pozymiu po skiepo.
Jei kas nors labai neramu, mes turime privacia gydytoja, kuri dirba Santariskese vaiku reanimaciniame ir privaciai konsultuoja, parasyk i AZ, permesiu tel. ji visada labai maloniai sutinka patarti. Taciau jeigu noretumete, kad apziuretu namuose reiketu jai sumoketi.
Sveikite!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolo: 04 lapkričio 2004 - 12:37
Mes tai visa laika darem mikamus skiepus ir nebuvo jokiu reakciju clap.gif
Bet norejau visai ka kita pasakyt - valstybinese poliklinikose - kaip nebutu liudna - jus daznai nematote, kokia vakcina leidzia maziui - sumokat uz mokama, o ileidzia paprasta mad.gif - juk net skiepu knyguciu del to ir neduoda, nes ten reikia vakcinos numeri uzrasyt.............
Pati tokia sesute uz rankos pagavau todel ir kalbu.......
Bukite budrios - gal tai ir paaiskins kodel kartais reakcija ira o kartais ne........ sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 11 04, 11:32)
Mes tai visa laika darem mikamus skiepus ir nebuvo jokiu reakciju clap.gif
Bet norejau visai ka kita pasakyt - valstybinese poliklinikose - kaip nebutu liudna - jus daznai nematote, kokia vakcina leidzia maziui - sumokat uz mokama, o ileidzia paprasta mad.gif - juk net skiepu knyguciu del to ir neduoda, nes ten reikia vakcinos numeri uzrasyt.............
Pati tokia sesute uz rankos pagavau todel ir kalbu.......
Bukite budrios - gal tai ir paaiskins kodel kartais reakcija ira o kartais ne........ sad.gif

Mazule 2 as ne karta pagalvojau kad sumoki pinigus o is kur gali zinot kokia ten vakcina skiepija , skiepu knygutes nepildo gi mad.gif
Mus pries dvi savaites skiepino mokamu Infanrix IPV +Hib , mokejom 127 lt , vaikutis visa nakti davesi:( o kita diena nieko nevalge tempe 37 buvo, o dar kita nakti ir sloga islindo:( Iki skiepo ismiegodavo iki ryto o po skiepo ramus miegas dingo
O kai buvo trys men tai isvis buvo tokia baisi reakcija kad gulejo vaikas tris dienas su 40 temperatura ir dejavo:(

Nezinau man tie skiepai tai labai didelis klaustukas ir galvos skausmas, kazi kodel kai kurie gydytojai atsisako ir neskiepija savo vaiku?
Papildyta @ [mergetime]1099570502[/mergetime]
QUOTE (mazule2 @ 2004 11 04, 11:32)
Mes tai visa laika darem mikamus skiepus ir nebuvo jokiu reakciju clap.gif
Bet norejau visai ka kita pasakyt - valstybinese poliklinikose - kaip nebutu liudna - jus daznai nematote, kokia vakcina leidzia maziui - sumokat uz mokama, o ileidzia paprasta mad.gif - juk net skiepu knyguciu del to ir neduoda, nes ten reikia vakcinos numeri uzrasyt.............
Pati tokia sesute uz rankos pagavau todel ir kalbu.......
Bukite budrios - gal tai ir paaiskins kodel kartais reakcija ira o kartais ne........ sad.gif

Mazule 2 as ne karta pagalvojau kad sumoki pinigus o is kur gali zinot kokia ten vakcina skiepija , skiepu knygutes nepildo gi mad.gif
Mus pries dvi savaites skiepino mokamu Infanrix IPV +Hib , mokejom 127 lt , vaikutis visa nakti davesi:( o kita diena nieko nevalge tempe 37 buvo, o dar kita nakti ir sloga islindo:( Iki skiepo ismiegodavo iki ryto o po skiepo ramus miegas dingo
O kai buvo trys men tai isvis buvo tokia baisi reakcija kad gulejo vaikas tris dienas su 40 temperatura ir dejavo:(

Nezinau man tie skiepai tai labai didelis klaustukas ir galvos skausmas, kazi kodel kai kurie gydytojai atsisako ir neskiepija savo vaiku?
Atsakyti
QUOTE (ursule @ 2004 10 15, 22:21)
labutis,

nors ir daug jau kalbeta apie reakcijas i skiepus, bet mane domina mamu , kurios pasirinko mokamus skiepus ir sulauke reakciju patirtis. Manajai mergaitei dabar 5 men, vakar skiepijomes mokamu skiepu ligonineje, nes i pirma mokama reagavo baisiai, taigi gavome siuntima i Santariskes, ten prileido vaistu nuo alergijos, temperaturos, ir ka, baige tie vaistai veikti ir vel temperatura 38.5, vaikas visas dege, siand jau antra diena  ir vel temperatura sad.gif  sad.gif bet mes jau namie, gyd sako kad tai normalu, aisku, o ka jiems belieka sakyti g.gif  o man sirdis plysta ziurint i savo vaika, o gal visai ju nereik???????????????????????? o dar net du liko, baisu pagalvoti,  ir dar manau,  kad nuo ju galima vaiko imuniteta taip susilpninti , kad oho oho... unsure.gif

KA JUS PATYRETE?<ACIU.

Mums po isvalytos vakcinos pirma karta jokiu reakciju nebuvo (tfu tfu tfu), bet jei butu taip buve, vaiko nebeskiepyciau. Cia turbut daugiau zalos nei naudos g.gif
Atsakyti
smile.gif Mes taip pat skiepijomės valyta vakcina, nes mažius buvo linkęs į alergiją. Tai kai paskiepijo pirmą sykį, verkė ir buvo neramus porą valandų g.gif Po antrojo, pats pradėjo užmiginėti be jokių sūpimų thumbup.gif , o tečiojo jokių pasekmių nebuvo. Kai tariausi su gydytoja dėl mokamos vakcinos, ji rekomendavo skiepyti rimis dūriais, nes neva gaunasi geresnis imunitetas. Dar sakė, kad reakcijos į valytas vakcinas būna žymiai mažesnės, bet pasitaiko visko. g.gif
Atsakyti
O mums mokama vakcina patare skiepytis neurologe, mat mergyte jautri, nerami. Sake, kad isvalyta vakcina daro maziau zalos nervu sistemai.
Kazkodel ir mums pirmasis skiepas reakcijos nesukele, o vat po antrojo - ojojoj kokia naktele buvo! Tiesa, be temperaturos. Daktare sake, kad ne nuo skiepu, nuo kazko kito. Tik man kazkodel taip neatrodo. O vakcina tikrai buvo isvalyta. Va tai ir suprask, zmogau, kur cia suo pakastas...
Atsakyti
Niekas nesako, jog isvalyta vakcina nesukels reakcijos, jei vaikas labai jautrus, tai yra tikimybe kad sukels, bet rizika zymiai mazesne nei skiepijant valdiska vakcina.
Atsakyti