Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus akvariumas "Fish Tycoon"

auginau toki akvariuma visa vasara, praleidau daugybe valandu veisdama zuvis maitindama,gydydama ir pardavinedama ,stai nuoroda
http://www.2dplay.co...tycoon-info.htm
parsisiunte galite zaisti valanda laiko nemokamai,o jei kam patiks parasykit asmeniskai, atsiusiu kreka.
zaidimas yra gaves daugybe apdovanojimu,jo tikslas atrasti 7 stebuklingas zuvu rusis,pradzioje gaunamas 300doleriu kapitalas ir vienas akvariumas,tada beveisdami ir pardavinedami zuveles galit uzdirti ir isigyti gyvenimo salygas gerinancios irangos ir isveisti retesnes rusis. Pacios zuvys(manau ne visos) realiai turi tikrus atitikmenis musu akvariumuose.Sio zaidimo gerbeju irgi yra ne vienas forumas uzsieninis,turesim ir lietuviska.O gal kas esat irgi zaides?

Beje,tai puiki alternatyva negalintiems auginti tikru akvariumu lotuliukas.gif paspaudi pause ir viskas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 28 lapkričio 2006 - 11:05
QUOTE(architekte.lina @ 2006 11 17, 01:58)
auginau toki akvariuma visa vasara, praleidau daugybe valandu veisdama zuvis maitindama,gydydama ir pardavinedama ,stai nuoroda
http://www.2dplay.co...tycoon-info.htm
parsisiunte galite zaisti valanda laiko nemokamai,o jei kam patiks parasykit asmeniskai, atsiusiu kreka.
zaidimas yra gaves daugybe apdovanojimu,jo tikslas atrasti 7 stebuklingas zuvu rusis,pradzioje gaunamas 300doleriu kapitalas ir vienas akvariumas,tada beveisdami ir pardavinedami zuveles galit uzdirti ir isigyti gyvenimo salygas gerinancios irangos ir isveisti retesnes rusis. Pacios zuvys(manau ne visos) realiai turi tikrus atitikmenis musu akvariumuose.Sio zaidimo gerbeju irgi yra ne vienas forumas uzsieninis,turesim ir lietuviska.O gal kas esat irgi zaides?

Beje,tai puiki alternatyva negalintiems auginti tikru akvariumu  lotuliukas.gif paspaudi pause ir viskas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


butinai pabandysiu - jau siunciuos ax.gif nors akvariuma turiu, bet idomu bus pazaist si zaidima su akvariumo zuvytem ir virtualiai, tikiuosi bus idomu! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2006 11 17, 21:52)
butinai pabandysiu - jau siunciuos  ax.gif nors akvariuma turiu, bet idomu bus pazaist si zaidima su akvariumo zuvytem ir virtualiai, tikiuosi bus idomu! rolleyes.gif


nepavyko atsiusti, o taip norisi pazaisti blush2.gif gal padesi? rolleyes.gif
Atsakyti
i pasta netgi netilps,gal skypu ar msn naudojates,galetume atsiusti per ten,as tika bandziau ,viskas gerai ,reikia spausti ant DOWNLOAD FREE ir toliau jokiu bedu,jei dar nepavyks ,tai parasykit kaip galeciau atsiust.
Atsakyti
Aš parsisiunčiau, smagus užsiėmimas smile.gif
Lina, ar galėtum kreką atsiųst? g.gif Nes ta valanda man jau baigias sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 11 22, 11:55)
Aš parsisiunčiau, smagus užsiėmimas smile.gif
Lina, ar galėtum kreką atsiųst? g.gif Nes ta valanda man jau baigias sad.gif


jau issiunciau,atrodo viskas turetu buti tvarkoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(architekte.lina @ 2006 11 22, 16:17)
jau issiunciau,atrodo viskas turetu buti tvarkoje ax.gif


man irgi atsiusk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2006 11 22, 19:30)
man irgi atsiusk  mirksiukas.gif



prasyciau parasyti e-pasto adresa:)
Atsakyti
O aš prašyčiau paaiškinti, kaip tuo kreku naudotis smile.gif Jau parašiau e-mailu, ten pagal instrukciją reiktų kreko failiuką nukopijuoti į žaidimo direktoriją. bet toje direktorijoe jau yra toks failiukas, ir kai juos sukeičiu, žaidimas išvis nebepasileidžia sad.gif
Atsakyti
g.gif jus abi viska teisingai darote,bet matyt kazkas kitkas nesutampa,dabar esu isvykusi,tai iki sekmadienio negaliu pazadeti,bet pabandysiu atsiusti viska i pasta per kelias dalis,tikiuosi,pavyks isspresti situacija. g.gif
Atsakyti
Gali būti,kad dabar versija žaidimo, kurią iš interneto parsisiunčiau, yra kokia nors jau atnaujinta, o tavasis krekas gal senesnei pritaikytas g.gif Daugiau paaiškinimų nesugalvoju sad.gif

Gal galėtum tada savo patį žaidimo instaliacinį failą mailu permest, kai laiko turėsi? 4u.gif
Atsakyti
Man irgi reiketu kreko 4u.gif
g.stonyte @ kli.lt
Atsakyti