Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Sveikos mamytes. man iskilo toks klausimas g.gif .mano dukryte nakti miega neprabusdama. maitinu misinuku.paskutini karta valgo 22 val.,po to miega 8 val. iki 6 ryto. as keliuosi kad 6 val. ja pamaitinti. tai jeigu lelyte miega gal nereikia jos zadinti kad pamaitinti? gal laukti kol pati pabus? blink.gif . bet tada bijau kad nespesiu pamaitinti 5 kartus per para g.gif .maitinu kas 4 val. su 8 val. miegu nakti. tai kaip po to itilpti i grafika? verysad.gif .patarkite kaip gi buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Motek @ 2006 11 19, 06:43)
Sveikos mamytes. man iskilo toks klausimas  g.gif .mano dukryte nakti miega neprabusdama. maitinu misinuku.paskutini karta valgo 22 val.,po to miega 8 val. iki 6 ryto. as keliuosi kad 6 val. ja pamaitinti. tai jeigu lelyte miega gal nereikia jos zadinti kad pamaitinti? gal laukti kol pati pabus? blink.gif . bet tada bijau kad nespesiu pamaitinti 5 kartus per para  g.gif .maitinu kas 4 val. su 8 val. miegu nakti. tai kaip po to itilpti i grafika?  verysad.gif .patarkite kaip gi buti  4u.gif

jei lelyte miega tai ir nekelk ,ji pasirinko pati toki grafika ,ilsekis pati ir dziaukis kad tokia saunia mergyte turi ,jai misinukas sotus ir todel miega drinks_cheers.gif
Atsakyti
Is pradziu as saviski keldavau kas 3.5val.kaip man buvo liepus gydytoja,bet pamaciau kad vaiks pabunda piktas,irzlus ir poto ne nevalgo,tai palikau ji ramybej ir dabar nakti bunda tik karta.Tai ir tu leisk savo lelytei pasirinkt kada ji nores valgyt tikrai tau pranes mirksiukas.gif
Atsakyti
O kelinta val. dukryte pati keliasi? Nemanau kad ji miega iki 10 ryto g.gif Jei atsikelia 7-8 tai manau nieko baisaus tos kelios valandos, o i tu pati pamiegosi. Dar norejau paklausti, kiek ji suvalgo per viena maitinima, zinau kad misinuku maitinami vaikai 4 men turi suvalgyti 700-900 ml per para. Tai tu padalink is keturiu kartu, paprasciausiai padidink vieno maitinimo doze. Zinok kai pradesi maitinti kosemis iseisi is visu imanomu ir neimanomu grafiku, nes sunku bus pradzioj susigaudit kiek vaikui reikia kosiu kiek pieno, kada sociau uzvalgo, kad ne? blink.gif Tik po gero men. vel atsiras sioks toks grafikas, taigi nepergyvenk 4u.gif
Atsakyti
man neteko ne karto pažadinti smile.gif valgo, kada nori, tiesa, aš maitinau MP...
man atrodo, Motek, džiaugis, kad taip gerai miega biggrin.gif ir tau duoda pamiegoti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elenida @ 2006 11 19, 14:14)
O kelinta val. dukryte pati keliasi? Nemanau kad ji miega iki 10 ryto g.gif Jei atsikelia 7-8 tai manau nieko baisaus tos kelios valandos, o i tu pati pamiegosi. Dar norejau paklausti, kiek ji suvalgo per viena maitinima, zinau kad misinuku maitinami vaikai 4 men turi suvalgyti 700-900 ml per para. Tai tu padalink is keturiu kartu, paprasciausiai padidink vieno maitinimo doze. Zinok kai pradesi maitinti kosemis iseisi is visu imanomu ir neimanomu grafiku, nes sunku bus pradzioj susigaudit kiek vaikui reikia kosiu kiek pieno, kada sociau uzvalgo, kad ne? blink.gif Tik po gero men. vel atsiras sioks toks grafikas, taigi nepergyvenk 4u.gif


jei nemaitinciau 6 ryto nezinau kelinta pabustu, ne karto nebandziau nemaitinti blush2.gif . bet po to kai pavalgo 6 dar su malonumu pamiega iki 9 biggrin.gif .
per viena karta suvalgo mazdaug 150-160 ml. didelis dekui uz patarimus thumbup.gif .bandysiu nebezadinti biggrin.gif
Atsakyti
Motek, kokia simpatiška tavo mergytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenida @ 2006 11 19, 15:14)
O kelinta val. dukryte pati keliasi? Nemanau kad ji miega iki 10 ryto g.gif Jei atsikelia 7-8 tai manau nieko baisaus tos kelios valandos, o i tu pati pamiegosi. Dar norejau paklausti, kiek ji suvalgo per viena maitinima, zinau kad misinuku maitinami vaikai 4 men turi suvalgyti 700-900 ml per para. Tai tu padalink is keturiu kartu, paprasciausiai padidink vieno maitinimo doze. Zinok kai pradesi maitinti kosemis iseisi is visu imanomu ir neimanomu grafiku, nes sunku bus pradzioj susigaudit kiek vaikui reikia kosiu kiek pieno, kada sociau uzvalgo, kad ne? blink.gif Tik po gero men. vel atsiras sioks toks grafikas, taigi nepergyvenk 4u.gif


O gal žinot ką daryti, kad naktį nevalgytų ? Aš bandžiau duoti vandeniuko, bet nelabai padeda.
Atsakyti
Jeigu vaikas miega naktį ir nepabunda, reikia tik džiaugtis. Čia tėvai turi prisitaikyti prie vaiko grafiko, o ne patys jį bandyti įspausti į kažkieno sugalvotas normas. Mano subjektyviu manymu, visos tos normos ir grafikai yra nesamonė. Visi žmonės, maži ir dideli, yra skirtingi, su skirtingais poreikiais. Leiskite savo dukrelei pačiai nuspręsti, kada jai reikia valgyti ir miegoti.
Atsakyti
QUOTE(igne75 @ 2006 11 20, 16:12)
O gal žinot ką daryti, kad naktį nevalgytų ? Aš bandžiau duoti vandeniuko, bet nelabai padeda.

aš nieko nedarau, maitinu. vaikas keliasi valgyti dabar ar vieną, ar du kartus, dažniausiai vieną, bet būna, kai ir visą naktį pramiega. man atrodo, niekas nepasikeis, ar gers pienuką, ar vandenuką wink.gif vis tiek, jei norės gerti, kelsis.
Atsakyti
QUOTE(Motek @ 2006 11 19, 08:43)
Sveikos mamytes. man iskilo toks klausimas  g.gif .mano dukryte nakti miega neprabusdama. maitinu misinuku.paskutini karta valgo 22 val.,po to miega 8 val. iki 6 ryto. as keliuosi kad 6 val. ja pamaitinti. tai jeigu lelyte miega gal nereikia jos zadinti kad pamaitinti? gal laukti kol pati pabus? blink.gif . bet tada bijau kad nespesiu pamaitinti 5 kartus per para  g.gif .maitinu kas 4 val. su 8 val. miegu nakti. tai kaip po to itilpti i grafika?  verysad.gif .patarkite kaip gi buti  4u.gif

Graži mergytė, aš tai norėčiau, kad mano naktį nevalgytų, bet dar neišeina..
Atsakyti
as manau, kad tikrai nereikia zadinti vaikiukas pats prasines, kai nores valgyti, as tai niekada nezadinu ir dziaugiuosi jei ismiega visa nakti smile.gif o diena valgom kas ę val ir isitenkam grafikiuke kuo puikiausiai, maitinu MP smile.gif
Atsakyti