Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatų mėgėjos

Norėčiau prakalbinti arbatų mėgėjas. rolleyes.gif Dabar parduotuvėse jų tokia įvairovė. Įdomu būtų sužinoti, kokias geriat arbatas: juodą, žalią, vaisines, aromatizuotas ar ne? O gal pirmenybę teikiat žolelių arbatoms, kurių dabar taip pat gausus pasirinkimas ir ne tik vaistinėse? rolleyes.gif
Atsakyti
manau sia tema turetum perkelti prie kulinarijos -> gerimu, ten kazkas panasaus jau yra.
Atsakyti
Žalia, matė (įvairi) ir raudona "Roibos" (mes dar ją vadinam spygliukų lotuliukas.gif )

Neseniai atradau "Etno" žolelių arbatas, irgi labai skanios 4u.gif ypač su medum rolleyes.gif
Atsakyti
Ersketroziu, mate, zalioji thumbup.gif Labai nemegstu is pakeliu schmoll.gif I beveik visas arbatas dedu citrinos ir medaus thumbup.gif
Atsakyti
Aš ragauju visas iš eilės wink.gif tik plikoma, nemėgstu iš pakelių ir, žinoma, jokio cukraus schmoll.gif
Atsakyti
Žalia arbata yra good.gif
Atsakyti
man nepakeiciama zalia su jazminais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 20, 00:53)
Žalia arbata yra good.gif

QUOTE(Siracusa @ 2006 11 20, 17:28)
man nepakeiciama zalia su jazminais  wub.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi labai mėgtu paprastą žialą arba su jazminaičiais thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Man labiau ženšenis patinka, nei jazminai... ax.gif
Atsakyti
Neseniai nusipirkau Rooibos su citrinomis ir metomis. Labai skanu thumbup.gif
Zalia visokia irgi thumbup.gif
O Pu-Ehr su zemuogem apskritai nereali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dievinu skanias arbatas,skaniausios zalios arbatos su priedais. labai labai skanu zalioji arbata su zenseniu ir citrina,ir zalioji su persikais wub.gif wub.gif wub.gif mmmmm ax.gif
Atsakyti
Dievinu arbata namai pilni puodeliu (svarbiausia didelis,kad kuo daugiau arbatos tilptu lotuliukas.gif ) blush2.gif Labai megstu zaliaja su vynuogemis ir granatais,zaliaja su zemuogem ir gervuogem,zaliaja su persikais,zaliaja pina colada skonio,zaliaja su zenseniu ir citrina ir zaliaja su jazminais thumbup.gif Dar patinka juoda su karamele,airsku likeriu ir vysniom bigsmile.gif Is naturaliu tai dievinu metas ir melisas,skanumelis thumbup.gif Nemegstu tik raudonu,jos man kazkokio keisto skonio ir dar nemegstu nearomatizuotos paprastos zalios arbatos,kur toks specifinis skonis jauciasi schmoll.gif Kur perkate arbata? Man tai nei Presto nei Gurbans nepatinka,perku tik Hyper Maximoj ir Megoj kur yra specializuota "Skonis ir kvapas" parduotuve--super arbatos ir super puikus personalas,kuris padejo man atrasti skaniausias arbateles wub.gif clap.gif
Atsakyti