Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžės nuo nauju pirkinių

Va va ir as namus apsikroviau dezemis, spinta luzta, balkonas irgi :nuo kompo 3,dvd bent 4 dezes,TV, virdulio,ir dar daug visokiu,jau bloga nuo ju.... bet putas ismetem sad.gif
Atsakyti
Na mes kaip turintys kol kas tik viena spinta, tai deze nuo monitoriaus padaudojom visokiem nesezoniniam batam ir drabuziam laikyt. Tiksliai zinau, kad deze nuo monitoriaus yr virtuvej, o va daba mastau, kur deze nuo teliko blink.gif Reik saugot, a ka darysi biggrin.gif
Atsakyti
Sugedus mikrobangei teko ilgokai pasukti galva-kur deze nuo jos...Kitaip neprieme taisyti, nes dar galiojo garantinis. Taip, kad dezes geriau saugokite, kol daiktams nepasibaiges garantinis laikas tongue.gif
Atsakyti
Taip, ir as girdejau. Pirkom shaldikli, tai as taip su jumoru paklausiau, kai perspejo, kad dezhe ishsaugot, galvojau, kad cia baika biggrin.gif . Po to grotuva pirkom istaigai, irgi tas pats perspejimas...
Turbut tikrai, nors man tai atrodo labai kvaila. Gerai, kad automobiliai nepakuojami wink.gif
Atsakyti
hm.......o man vyras plauku dziovintuva padovanojo, kuris pos avaites sugedo, tai be jokios dezes sutvarke, dokumentus tai turime...... ir dar elektrini sildytuva pirkome be dezes, po menesio jis sugedo...... nu tada su juo vargau, bet ne del dezes..... jie norejo taisyti, as reikalavau pakeisti, nes neturejau laiko laukti, man jo labai reikejo.... na ir pakeite.....
Atsakyti
Gal del to, kad cia smulkesni pirkiniai?
Atsakyti
QUOTE (As :) @ 2004 10 20, 22:41)
Gal del to, kad cia smulkesni pirkiniai?

nu smulkesniems vietos dar galeciau rasti, bet tai kur ta deze nuo televizoriaus tokia laikysi..... visa kampa uzims.... arba puse rusio...... va pirkome virykle pries pora savaiciu tai ji be jokios dezes buvo, su plevele apsukta, o va garintuvas su deze...... dar neismeciau, tiek subalamutijot jau bijosiu mesti...skirsiu viena kambari tusciu deziu laikymui g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Saga @ 2004 10 21, 11:36)
skirsiu viena kambari tusciu deziu laikymui g.gif g.gif

Visos dėžės išsilanksto ir rezultate-plokštė,kurią galima užkišti už spintos, rūsyje arba garaže prie sienos paremti, arba vieną ant kitos dėti.Kai prireiks-sulankstyti vėl į dėžės formą.
Atsakyti
aha, o kur tuos putoplastus kist? irgi uz spintos?? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traliabum: 21 spalio 2004 - 15:12
QUOTE (Aga @ 2004 10 20, 00:13)
Va va ir as namus apsikroviau dezemis, spinta luzta, balkonas irgi :nuo kompo 3,dvd bent 4 dezes,TV, virdulio,ir dar daug visokiu,jau bloga nuo ju.... bet putas ismetem sad.gif

aga, man atrodo , kad jau nuo kokio virdulio ar Tv garantija bus praejus, galit ismest wink.gif
Atsakyti
QUOTE (traliabum @ 2004 10 21, 16:14)
aga, man atrodo , kad jau nuo kokio virdulio ar Tv garantija bus praejus, galit ismest wink.gif

tai reikia dar data uzrasyt padedant i ta deziu kambari, kad zinoti kada ismesti.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .......
Atsakyti
Vat man tos dėžės labai smagiai per kaminą išlekia biggrin.gif Bet jau dabar subalamūtyjot g.gif O jei suges nepataisomai? Nes kiek teko patirti, garantinis remontas priima ir be dėžės, bet jei suges dėl gamyklinio broko, tai jau atgal nepriims be dėžės...Teks tada supermamoj skelbti, kas pirkote DVD Vido markė XXXX, spalva tokia ir tokia, išmatavimai tokie - parduokite prašau dėžę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti