Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžės nuo nauju pirkinių

Niekada neismetu deziu nuo batu, nes atejus kitam sezonui juos tvarkingai sudedu i dezes ir i vieta. O prisimenu vaikystej mama visus visu batus i maisus, o kita sezona budavo visi deformuoti unsure.gif
O nuo kitokiu daikciuku tai deziu nekolekcionuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Visas dėžes nešu į sandėliuką, kartais ir jų prisireikia smile.gif Nors kai teko taisyti muzikinį centrą, tai nuvežiau be jokios dėžės ir priėmė... Daugiau garantinio taisymo paslaugomis naudotis neteko.
Atsakyti
Kai kurias smulkiu daiktu dezes ir as kaupiu. Labai nervina jos mane, nes uzima vieta doh.gif O va sestadieni pirkom Topo centre saldytuva ir kai israsinejo garantini, paklausiau - kur man ta deze kisti...negi 5 metus laikysiu kol garantinis pasibaigs blink.gif Man pasake, kad niekam tos dezes nereikia, svarbu garantinio knygute su cekiu. thumbup.gif
Atsakyti
O gal ta dėžė reikalinga tik kai siunti garantiniam remontui?
Aš pati vežiau kompą taisyt, nes sugedo 1 detalė jame, tai net jos išmontuot nereikėjo, nors kompas buvo pirktas gabalais ir surinktas savo jėgom.
Tiesa, kad garantiniam talone parašyta, kad prekę reikia pristatyt gamintojo įpakavime, bet tai ką tokiu atveju daryt - išmontuot kompą dėl kokio sugedusios plokštės ar įrenginio?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 05, 19:04)
Niekada neismetu deziu nuo batu, nes atejus kitam sezonui juos tvarkingai sudedu i dezes ir i vieta. O prisimenu vaikystej mama visus visu batus i maisus, o kita sezona budavo visi deformuoti  unsure.gif

Aš taip pat batus į dėžes dedu - ir patogu, ir batais nesideformuoja.
Prieš metus perkant spausdintuvą taip pat perspėjo, kad visą garantinį laikotarpį saugotume įpakavimą. Visus metus ten gulėjo senos knygos, o likus 2 sav. iki garantinio pabaigos dėžės prireikė - sustreikavo spausdintuvas biggrin.gif ! Bet po garantinio, manau, dėžes galima mesti lauk.
Atsakyti
Nuo batų dėžių nemetu, kaip jau kažkas rašė dedu į jas nenešiojamus batus, ir laukiu kito sezono su nesusideformavusiais batais, biggrin.gif dar į batus popieriaus pridedu smile.gif
O nuo stambesnių pirkinių laikome tol kol garantija baigiasi, ir po to gražiai su jom "atsisveikiname" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2005 11 09, 12:34)
Nuo batų dėžių nemetu, kaip jau kažkas rašė dedu į jas nenešiojamus batus, ir laukiu kito sezono su nesusideformavusiais batais, biggrin.gif  dar į batus popieriaus pridedu smile.gif
O nuo stambesnių pirkinių laikome tol kol garantija baigiasi, ir po to gražiai su jom "atsisveikiname" biggrin.gif

Šiaip tai dėžė yra reikalinga tol,kol prekę gali grąžint į parduotuvę.Tarkim,tik nusipirkai ir ji iškart blogai veikia.Tada ją galima išvis grąžint,ar pakeist kita. Va tada dėžės būtinai reikės..O garantiniam schmoll.gif
Atsakyti
Anksciau rasdavau kur panaudoti batu dezes, bet dabar kai nebera kur jas "taupyti", tai metu lauk ir neapsikraunu siukslem tongue.gif
Atsakyti
batus į dėžes kraunu, o dėžes nuo buitinės technikos į rūsį, nes dažniausiai pardavėjai liepia neišmest, kol garantinis nepasibaigęs ax.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau netyčia temos pavadinimą ir suintrigavus sumaniau persiskaityti tema - kas čia per dėžių problema. Ir labai nustebau, kai sužinojau apie prekybininkų reikalavmus saugoti dėžes. Visiškas absurdas - garantijai svarbiausia yra pirkimo kvitas ir dokumentai su spaudais ir parašais (na ir, aišku, pati prekė).
Taigi, visas buitinės technikos dėžes su ramia sąžine išmetu, bet kvitus ir garantinius saugau.
Ir pabandytų man neremontuoti prekės garantijai nepasibaigus, jei neturėsiu jos dėžės. Tai jau visiškas vartotojų teisių suvaržymas, kuris nenumatytas jokiuose teisės aktuose.
Atsakyti
Tai va nusiprikau prieš savaitę virdulį ir jis pradėjo leist vandenį. O iš dėžės tai mažajai barbiu namelį padarėm g.gif Bliamba tai man dabar prekės nepriims? Dėl dėžės saugojimo nieks neperspėjo .
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 11 20, 15:13)
Ir labai nustebau, kai sužinojau apie prekybininkų reikalavmus saugoti dėžes. Visiškas absurdas - garantijai svarbiausia yra pirkimo kvitas ir dokumentai su spaudais ir parašais (na ir, aišku, pati prekė).
Taigi, visas buitinės technikos dėžes su ramia sąžine išmetu, bet kvitus ir garantinius saugau.


Man irgi neteko su tokia bėda susidurti. Kiek ko remontavom, užtekdavo kvito ir dokumentų. Gal čia tik neseniai tokias taisykles sugalvojo? Pasilieku sau tik stiklinių daiktų įpakavimus, nes taip patogiau kur nors vežtis, jei prireikia. O kiti įpakavimai gyvena tėvų namo rūsyje smile.gif ax.gif Jau seniai reikia ten visus mūsų nereikalingus rakandus sutvarkyti, bet kol tėvų kantrybė netrūko tai vis atdėliojam blush2.gif
Atsakyti