Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžės nuo nauju pirkinių

4u.gif Kai mes aiškinomės dėl pakuočių saugojimo iki garantinio pabaigos, tai sakė, kad nereikia saugoti tik šaldytuvo įpakavimo, o visus kitus reikia. Aš tai tas visas dėžes panaudoju kam nors sukrauti. Pvz. vaikų žaislams. Arba sudedu viena į kita nuo mažiausios iki didžiausios. Bet tiesa pasakius kadangi dėžėmis baigiu pripildyti vieną buvusį visai tuščią kambarį, tai jau pradeda nervinti. g.gif Kažkaip vartotojų teisių gynimo tarnyba turėtų tame reikale įvesti aiškumo doh.gif
Atsakyti
[/B]Tikrai as namuose pasidariau toki maza kambariuka susideti dezutems,kadangi gyvenu savam name.O su sita problema susiduriau ir jeigu buciau neturejusi dezes buti neprieme prekes nors jinai buvo ir garantine,taciau turejau atvezti supakuota taip kaip ir pirkome,todel tikrai neismeskite deziu kol garantija nesibaigs.Nes nekeis ir netaisys jusu daiktu.[B][/B]
Atsakyti
Na jei panos anksciau nesiule, tai tas dezes juk galima isardyt, o jei reikes, su lipnia juosta vel suklijuot.
Del garantiniu, tai man atrodo kad reikia TIK GARANTINIO APTARNAVIMO TALONO.
Atsakyti
QUOTE(bulius @ 2006 01 14, 15:20)
Na jei panos anksciau nesiule, tai tas dezes juk galima isardyt, o jei  reikes, su lipnia juosta vel suklijuot.
Del garantiniu, tai man atrodo kad reikia TIK GARANTINIO APTARNAVIMO TALONO.

Kai perki reikia atsiklaust ar ipakavimas butinas,bet dazniausiai reikalauja kad grazintu su ipakavimu, nes kitaip prekes nepriima atgal ir garantija be ipakavimo negalioja
Atsakyti
Mano vyras tas dezes laiko po 10 metu lotuliukas.gif Na zodziu reikia nereikia priversta, jau nebegaliu. Ismesiu viena karta, nes dar ne karto ju neprisireike biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mes taip pat saugojam visas dezes
Atsakyti
Mes irgi laikom del garantiojs doh.gif ,bet laikas nuo laiko ismetu,kai garantija baigesi
Atsakyti
Labai gerai tos dezes jei kraustytis kur reikia nar siaip visokius rakandus susidet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 01 14, 16:42)
Kai perki reikia atsiklaust ar ipakavimas butinas,bet dazniausiai reikalauja kad grazintu su ipakavimu, nes kitaip prekes nepriima atgal ir garantija be ipakavimo negalioja

Taip ir mes saugome kol garantinis laikotarpis,nes be pakuotes nepriima,o kai garantinis baigias jai nereikalingos tai išmetu. 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat ismetame ipakavimus kai baigiasi garantinis laikotarpis. Kam saugoti siuksles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 12 balandžio 2006 - 16:34
Visada as irgi buvau isitikinusi, kad garantinio aptarnavimo neatlieka be dezes ir pirkimo kvito. O buvo taip : viras nusipirko toki aparata, kurio pagalba nuimami seni dazai ir plyteliu klyjai nuo sienu. Tai jis mums po 4 dienu ir sugedo. Vyras visai nepagalvojes deze jau buvo sudegines, o kartu ir pirkimo kvita(buvo isitikines, kad jis prisektas prie garantinio) ir ka jus manot. Senukai prieme ir siuo metu yra taisomas. Uzteko to, kad ant garantinio aptarnavimo talono buvo uzdetas senuku anspaudas.
Atsakyti
Taip dėžes įvairias ir aš kaupiu. tik aš jas stengiuosi sulankstyti kiek įmanoma, kad vietos mažiau užimtų.
Na žinoma skalbenkės pakuotė, t.y tos vadinamos jūros putos, tai nesaugoju, bet visokias dėželes tai renku, nes ką gali žinoti kaip po to be jų garantinį teks įsisreikalauti.
Atsakyti