Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžės nuo nauju pirkinių

QUOTE(dorado @ 2004 10 18, 12:14)
Ar susidurete su sia problema?  Perkant nauja preke su garantija ( lygintuva, koloneles, sulciaspaude ir pan), parduotuveje perspeja, kad reikia issaugoti pakuote kol baigsis garantija....Antraip sugedus daiktui parduotuve jo nepakeis. Man jau igryso kalnai tu deziu.AR KARTAIS CIA NE PAEKYBININKU ISMISLAS As suprantu, kad reikia issaugoti ceki ar gaminio dokumentus, na bet dezes....

As visada saugau dezes. Isivaizduokit, kad sugedo mano TV, kurio garantija dar nepasibaigusi. Jei nuvesiu i garantini, imetus i bet kokia deze, jie turi teise net nepriimt apziurai tos prekes is manes, nes deze kiekvienam konkreciam daiktui pritaikyta, o cia - netinkama (gali buti per daug vietos tarp krastu ir televizorius "maskatuotis" toj dezej, galejo atsirasti defektu butent transportavimo metu). Issaugoti reikia ne tik deze, bet ir ta vadinama juros puta, butent del transportavimo saugumo. Bet kaip ir bet kur imestas daiktas nera supakuotas ir yra nesilaikoma saugumo reikalavimu. Taigi, gedima galima paskelbt negarantiniu ir garantinio aptarnavimo centras bus teisus, o jus liksit kvailiu vietoj vien todel, kad patingejot paieskot vietos dezei nuo TV.
Atsakyti
Kažkaip niekada apie tai nesusimąsčiau, bet dabar reiks jau pasilikinėti "rimtesnių" pirkinių pakuotes. smile.gif
Atsakyti
Pasilieku garantinių gaminių, nes taip parduotuvėje patarė. Vežėm tosterį į garantinį, ten taip pat patarė neišmesti garantiniu laikotarpiu įpakavimų.
Atsakyti
kaupiam kaupiam doh.gif panaudoju sandėliavimui lotuliukas.gif
Atsakyti
Neišmetu ir aš - niekada negali žinot, prireiks ar ne. Nors tikiuosi neteks kankintis su garantiniu aptarnavimu niekad... g.gif
Atsakyti
Neseniai per TV kalbėjo vienas vyrukas iš vartotojų teisių apsaugos ir sakė, kad dėžių saugojimas - prekeivių išsigalvojimas! Dėžes reikia išsaugoti tik tas, kuriose buvo programinė įranga, o kitas - į šiukšlyną, nebent turite jas kur laikyti... Jei koks prekeivis nepriimtų prekės be dėžės, užtektų, manau, pagrasinti, kad kreipsitės į tą tarnybą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2006 10 15, 23:34)
Neseniai per TV kalbėjo vienas vyrukas iš vartotojų teisių apsaugos ir sakė, kad dėžių saugojimas - prekeivių išsigalvojimas! Dėžes reikia išsaugoti tik tas, kuriose buvo programinė įranga, o kitas - į šiukšlyną, nebent turite jas kur laikyti... Jei koks prekeivis nepriimtų prekės be dėžės, užtektų, manau, pagrasinti, kad kreipsitės į tą tarnybą. smile.gif


as irgi ta girdejau drinks_cheers.gif ir taip siutas paeme kad laikiau tas visas dezes iki siol, nes prekybininkai patardavo neismest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2006 10 15, 22:34)
Neseniai per TV kalbėjo vienas vyrukas iš vartotojų teisių apsaugos ir sakė, kad dėžių saugojimas - prekeivių išsigalvojimas! Dėžes reikia išsaugoti tik tas, kuriose buvo programinė įranga, o kitas - į šiukšlyną, nebent turite jas kur laikyti... Jei koks prekeivis nepriimtų prekės be dėžės, užtektų, manau, pagrasinti, kad kreipsitės į tą tarnybą. smile.gif

va, va, aš irgi laikau daugybę viena į kitą kaip matrioškos supakuotų. jaučiu bus proga ant aukšto vietos pasidaryt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai čia naujiena, kad reikia ir tuos visus putplasčius saugot doh.gif Visai nepagalvojau apie transportavimą, maniau, tik tie lipdukai ant dėžių svarbūs. Aš saugau tik dėžes nuo visų kompo dalių - išlanksčiau ir sudėjau į patalynės skyrių lovoj.
Atsakyti
aš tai turiu dėžes nuo stambesnių pirkinių. Labai pravečia sandėliavimui spintoje thumbup.gif
Atsakyti
pasilieku dėžes stambių pirkinių, ir būtinai, jei suges tai juk niekas netaisys jei nebus dėžės na aš kalbu kai yra garantija....aišku neturiu aš kur tų dėžių laikyti schmoll.gif doh.gif tai išardau ir padedu už spintos, bet jau atsibodo laikyti, taip niežti rankos išmesti blush2.gif
Atsakyti
dezutes reikia laikyti 14d jei sugalvotum daikta grazinti ir jis butu nenaudotas. t.y.jei persigalvotum,kad tau jo nereikia. kitaip atvejais ipakavimo saugoti nereikia,i garantini privalo priimti ir be ipakavimo
Atsakyti