Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingiausias augintinio "pokštas"

Cia vis rasom apie augalus ir gyvunelius, netikiu, kad
visiems viskas puikia klostosi su suniukais kaciukais, pauksciukais ir kitais gyvuneliais ar netgi kaktusais wink.gif

Pasidalinkime kazkada nutikusiais nemaloniais nutikimais, kurie dar dabar gali sukelti sypsena arba uzuojauta.

Atsakyti
thumbup.gif labai gerai prisimenu, kai buvo pas mus namie kazkoks baliukas, na musu sunyte (rotveileriuke) aisku irgi isitaise prie stalo su visais demesio centre laugh.gif
Snekam visi, gurksnojam kokteilius, staiga viena stalo puse lyg ir kazkaip prityla blink.gif ir pradeda dairytis, po to supratau del ko laugh.gif, kazkas nerealiai pagadino ora laugh.gif , nu tragedija, jau kvapelis buvo.., na visi aisku zvilgsniais pradejo ieskoti kaltininko laugh.gif , ilgai ieskoti nereikejo, musu augintine atsistojo, dar viena "doze" paleidusi ir nuejo pa svaim delam laugh.gif laugh.gif va tokia tirai linksma istorija laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
O mes buvom katyte pasieme is gatves, tai teko ja maudyt kas vakara kad atsikratyt kazkokiu tai ligu, o ji labai labai to nemego wink.gif Maudydavo ja vyras, o kiekviena ryta rasdavo savo batus , su kuriais i darba eit reikia -prisiusiotus doh.gif ir taip buvo ismestos 3 poros geru italisku odiniu batu doh.gif vargsas paskutini karta berods su kedais prie kostiumo iskulniavo i darba biggrin.gif Tik baigesi maudynes- batai lieciami nebuvo .
Atsakyti
Nelabai cia siaubinga situacija, bet neseniai turejom siek tiek rupesciu. Zodziu, parsinesem is lauko kokiu 3 men katinuka. Iskart ismoko daryt i tualeta ir problemu nebuvo. Taciau pradzioje jam kazkaip nelabai sekdavosi kakoti unsure.gif Kojos buvo trumpos, siknos pakelt neismastydavo, tai kazkaip paskutine spyrele nenukrisdavo ir jis ja su savim nusinesdavo biggrin.gif Tai namuose vaikstant reikejo labai atidziai po kojomis ziureti, nes pora kartu teko smagiai ilipt blink.gif
Topas buvo, kai savo kakuti labai graziai padejo ant pagalves doh.gif As kaip tik ruosiausi gultis ir (slava bogu) pastebejau. Tai greitai pasalinau ikalcius ir pervilkau pagalve, nes kazkaip itariu, kad mano dieda sitas "siurprizas" butu pribaiges smile.gif Nuo tol (TFU TFU TFU) daugiau spyreliu nebemeto. Paaugo, is kitos kates ismoko savo reikalus atlikti gudriai issiraites ir problemu nebera (del viso pikto: TFU TFU TFU)
Atsakyti
Musu buves shuo buvo didelis vagis: viena syki suede torta, kita ishede visa cukru ish cukrines, o jau apie mesas ir visa kita ner ka ir kalbet.
tas pac su katem daba smile.gif auginam sheimyna, mama ir dvi jos dukros tai motka pradejo vogt mesas ir visa kas edama, ir nesht slept vaikams, o kadangi gavo uz tokias nesamones y galva tfu t.y. subine su tapke tai prishiko visur kur galejo, y geles, palut grindins skirta kibira prishiko iki puses ir t.t.
kadangi ish syk nesupratom ish kur ta smarve buvo tai atkasem tik po ilgo shios kates shikimo - rezultatas puse kibiro sh... nesusekem ar tik mamos ale gal ir dukros dasidejo, visgi kate nekakuoja kaip zveris laugh.gif karves tortais biggrin.gif
del zhuvu ir juru keules problem nebuvo ir manau nebus shitie padarai matyt daugeu sawigarbos turi xixixi tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Mano katinas išrovė kaktusiukus ir šaknis nuėdė.
Nėr čia ko blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Guliaška @ 2004 10 18, 14:04)
Mano katinas išrovė kaktusiukus ir šaknis nuėdė.
Nėr čia ko blink.gif

Tai reikia katei esti duoti, arba bent krapu pasisodinti, kad katinui nereiktu i kaktusa nosies badytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 18, 12:25)
QUOTE (Guliaška @ 2004 10 18, 14:04)
Mano katinas išrovė kaktusiukus ir šaknis nuėdė.
Nėr čia ko  blink.gif

Tai reikia katei esti duoti, arba bent krapu pasisodinti, kad katinui nereiktu i kaktusa nosies badytis biggrin.gif

Nieko jus, zmones, nesuprantat. Katems kaktusai yra delikatesas. thumbup.gif Ypac spygliai. thumbup.gif Mano (ir ne tik mano vienos) katinas megejas kaktusu esti. Pirmiausia nueda pacius astriausius spyglius. Paskui ne tokius astrius, kol galiausiai prie paties kaktuso pereina. Nors kai kaktusas be spygliu, tai jis katinui dazniausiai nebeidomus patampa unsure.gif

Beje, kai katinas buvo mazas, jis mego naktimis maziukus kaktusiukus is vazono issitraukt ir atsinesti pas mus i lova pazaisti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 10 18, 15:19)
Nieko jus, zmones, nesuprantat. Katems kaktusai yra delikatesas. thumbup.gif Ypac spygliai. thumbup.gif Mano (ir ne tik mano vienos) katinas megejas kaktusu esti. Pirmiausia nueda pacius astriausius spyglius. Paskui ne tokius astrius, kol galiausiai prie paties kaktuso pereina. Nors kai kaktusas be spygliu, tai jis katinui dazniausiai nebeidomus patampa unsure.gif

Beje, kai katinas buvo mazas, jis mego naktimis maziukus kaktusiukus is vazono issitraukt ir atsinesti pas mus i lova pazaisti blink.gif blink.gif blink.gif

o mano kate tai pastoviai kaktuso pumpurus nuesdavo,kai tik tas zydet ruosdavos rolleyes.gif O ir tuos maziukus kaktusiukus ridinet po kambari irgi megdavo, tai teko patamsy ant tokio kaktusiuko uzmint, tai net zalia akyse buvo laugh.gif laugh.gif
O dar toki katinuka turejau kazkadais,nu jisai lyg ir tvarkingas buvo,bet kazkodel sugalvojo man i stalciu prikakot, ir dar taip skystai ant sasiuviniu privare, atsimenu net atsibudau nuo tos smarves laugh.gif laugh.gif Mama tada aisq sake,kad katinas mane tvarkos moko, bet matyt nelabai ismoke,nes dar keleta kartu buvo pasisiojes i stalciu dry.gif , matyt tas pravertas stalcius su tualeto dezute asocijuodavos laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
tegul tik pabando mano kaktusa bent viena priliest tai ash jas visas po viena ant spyglio pasodinsiu ashtreusio ir bus tada jiems delikatesas bliambacki laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (WodaLaznik @ 2004 10 18, 15:31)
tegul tik pabando mano kaktusa bent viena priliest tai ash jas visas po viena ant spyglio pasodinsiu ashtreusio ir bus tada jiems delikatesas bliambacki laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
turejau toki diiideli, juoda ir beprotiskai pavydu katina.. mylejau as ji, ir jis mane. Bet jis mane mylejo per stipriai. Bo kai viena vienintele nakti nusprendziau pernakvot pas tuometini drauga, grizusi radau diiiidele kruva sh.. ant lovos vidurio blink.gif blink.gif Pykau, bariausi, net per rura meginau uztvot, o tas juodas mielas vos akiu neiskabino.. o jau taip "morala atskaite", kad dziugu jog nieko nesuprantu kaciu kalba.. Uztat nuo to laiko jam teko atlaisvinti vietos lovoj, kad draugas tilptu.. tai nors jau niekad nebesh.. , buvo visko.. wink.gif
Atsakyti