Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar duoti savo pieno?

Aš dar pati maitinu, tai ar dar po tų daržovinių košių duoti savo pieno, arne ? Šiaip auginu 2 vaiką, bet vyr. 6 metai. Jau nieko nepamenu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(igne75 @ 2006 11 20, 14:31)
Aš dar pati maitinu, tai ar dar po tų daržovinių košių duoti savo pieno, arne ? Šiaip auginu 2 vaiką, bet vyr. 6 metai. Jau nieko nepamenu... blush2.gif

Aš tai duodu smile.gif , nes manoji jokių arbatyčių nepripažįsta schmoll.gif Geria tik MP drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2006 11 21, 18:53)
Aš tai duodu  smile.gif , nes manoji jokių arbatyčių nepripažįsta  schmoll.gif Geria tik MP  drinks_cheers.gif

Mano mėgsta ir sultis, ir vandenį. O pienas jau mažėja.
Atsakyti
QUOTE(igne75 @ 2006 11 21, 18:53)
Mano mėgsta ir sultis, ir vandenį. O pienas jau mažėja.

O iš ko geria sultytes ar vandenuką? Iš buteliuko ar šaukšteliu? ax.gif Nes manoji tai apsimeta, kad nemoka gert iš buteliuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2006 11 22, 15:28)
O iš ko geria sultytes ar vandenuką? Iš buteliuko ar šaukšteliu?  ax.gif Nes manoji tai apsimeta, kad nemoka gert iš buteliuko  doh.gif


Mes geriam iš buteliuko. Pradžioje galvojau, kad neims, nes maitinu pati, bet problemų nebuvo. Sakyčiau pradeda tingėti traukti iš krūties, nes iš buteliuko lengviau.. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai duodavau jei norėdavo smile.gif Dabar po daržovienės ir po kruopienės duodu vandens iš puodelio.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2006 11 22, 21:58)
Aš tai duodavau jei norėdavo smile.gif Dabar po daržovienės ir po kruopienės duodu vandens iš puodelio.

Paprasto vandenuko? Man atrodo, kad mūsų valgiukui bus maža vandens. g.gif
Atsakyti
QUOTE(igne75 @ 2006 11 20, 15:31)
Aš dar pati maitinu, tai ar dar po tų daržovinių košių duoti savo pieno, arne ? Šiaip auginu 2 vaiką, bet vyr. 6 metai. Jau nieko nepamenu... blush2.gif


As duodu po kosyciu atsigerti mamos pienelio 4u.gif Gydytoja pati man patare duoti. 4u.gif
Mano irgi apsimeta, kad is buteliuko nemoka gerti biggrin.gif Tai vandenuka geria is puodelio.
Atsakyti
o mano grazuolis kaip pradejo valgit kita maista,ne labai nori imt kruti.. lotuliukas.gif tik nakti,ir rite..ka darit nezinau..jam tik 5,5mes.
Atsakyti
Negi mano vienos toks vaikas, kuris po košių NIEKO nenori atsiget - negaliu įkišt nei peno nei arbatų nei vandens doh.gif
Atsakyti
Renna,nesijauskit vienisi - maniskis irgi po kosiu negeria nieko... nepripazista jokiu arbatyciu, vandenuku , tik mano pienas ir tai tik ,kai atsikelia is miego(aisku, nakti tai tik duok essen.gif )o ir buteliukas mums daugiau zaidimui (visai neaisku, ka su juo daryti g.gif ), tas pats ir su puodeliu g.gif ...Buvo tarpas ,kai visai nereikejo papulio diena,tai tada mamka turejo strioko biggrin.gif Kitoj temoj jau rasiau, kad forumo pediatre nepataria duoti pieno iskart po kosytes su mesa,nes apsunkina virskinima ir pasisavinima gelezies, bet jei vaikas negeria kitokiu skysciu, tai kas belieka unsure.gif ...nu gal tik palaukt valandike kita... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2006 11 26, 19:27)
Renna,nesijauskit vienisi - maniskis irgi po kosiu negeria nieko...  nepripazista jokiu arbatyciu, vandenuku , tik mano pienas ir tai tik ,kai atsikelia is miego(aisku, nakti tai tik duok essen.gif )o ir buteliukas mums daugiau zaidimui (visai neaisku, ka su juo daryti g.gif ), tas pats ir su puodeliu g.gif ...Buvo tarpas ,kai visai nereikejo papulio diena,tai tada mamka turejo strioko  biggrin.gif Kitoj temoj jau rasiau, kad forumo pediatre nepataria duoti pieno iskart po kosytes su mesa,nes apsunkina virskinima ir pasisavinima gelezies, bet jei vaikas negeria kitokiu skysciu, tai kas belieka unsure.gif ...nu gal tik palaukt valandike kita... ax.gif


gerai, kad ne mano toks vienas doh.gif Aišku, jei pasiūlyčiau kokios saldžios arbatos - tai gertų, bet nelabai aš tų arbatų noriu duot - arba MP arba vanduo.... lotuliukas.gif
Atsakyti