Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų mada

Nenoriu pasirodyti kokia bambekle, ar atsilikusi nuo mados, taciau pastebejau, kad vaiku mada nebesiskiria nuo vyresniu mados. g.gif Mazos mergytes kartais atrodo kaip kokios didziausios panos. Nebebuna tu mazu graziu VAIKISKU princesiu. biggrin.gif Kartais, kokioj MAXIMOJ pasiziuri i sukneles, tai tas pats fasonas mergaitems nuo puses metuku iki 10 metu. Mazdaug. rolleyes.gif Bent jau as pasigendu vaikiskumo. cool.gif Kada dziaugtis vaikyste, jei ne vaikysteje??? clap_1.gif
Atsakyti
Sutinku sad.gif Mano dukrai 3.9metų.kai jai buvo vieneri norėjosi ją aprengt vos ne kaip save:džinsus,marškinėlius kokius baltus,dirželį kokį,o dabar tikrai pagalvoju,kad vaikystė juk blink.gif ,o drabužėliai - tamsiu spalvų,jei būtų didesnė išmiera,tai ir aš tokius nešiočiau...Norisi šitų riškių gelyčių,meškiukų... g.gif
Atsakyti
QUOTE (ausyte @ 2004 10 18, 12:09)
<...> Nebebuna tu mazu graziu VAIKISKU princesiu. <...>

na, o as nenoriu pasirodyt kokia nacionaliste ar dar biesas zino kas, bet "kvarbatkinis princesinis variantas" man kaip tik labai ne prie sirdies, Lenkija atsiduoda... O ryskiu spalvu, gelyciu ar meskiuku trukumo tikrai nepastebejau g.gif . Pripirkau visokiu kelniu su gelytem, primezgiau megztuku irgi su gelytem;). grazu thumbup.gif ... O kodel vaikai turi buti atskirti nuo mados (cia turiu omeny modelius,o ne gelytes;))? Gal tik nereikia mazom mergytem drabuziu, kurie ant suaugusios moters atrodo sexy (visokios aptemptos kelnes plika bamba, basutes ant kulniuku ar pan)...
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 18, 14:21)
na, o as nenoriu pasirodyt kokia nacionaliste ar dar biesas zino kas, bet "kvarbatkinis princesinis variantas" man kaip tik labai ne prie sirdies, Lenkija atsiduoda... O ryskiu spalvu, gelyciu ar meskiuku trukumo tikrai nepastebejau g.gif . Pripirkau visokiu kelniu su gelytem, primezgiau megztuku irgi su gelytem;). grazu thumbup.gif ... O kodel vaikai turi buti atskirti nuo mados (cia turiu omeny modelius,o ne gelytes;))? Gal tik nereikia mazom mergytem drabuziu, kurie ant suaugusios moters atrodo sexy (visokios aptemptos kelnes plika bamba, basutes ant kulniuku ar pan)...

Gal tik nereikia mazom mergytem drabuziu, kurie ant suaugusios moters atrodo sexy (visokios aptemptos kelnes plika bamba, basutes ant kulniuku ar pan).....butent suaugusiuju mada ir turejau omeny... wink.gif Man irgi nepatinka barbiskas stilius.
Atsakyti
Hm, berniukams man regis tai negresia smile.gif Ju mados ir taip neypatingai skiriasi, tik va spalvos gal... Maziukas va bimbineja su raudonom kelnem, raudonais batais ir raudonu bliuzonu melynom rankovem - ir nieko, grazu smile.gif O vat kai isivaizduoju savo dieda su raudonais 46 numerio batais, kazkaip net ant dusios gera palieka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man tai uzkliuva, kad vaiku nerengia graziais, klasikiniais rubeliais, pvz. pusilgemis suknelemis su baltom apykaklaitemis, paltukais, beretemis, kostiumukais, marskinukais ir pan. Kazkaip, mano akimis, suprastejo vaikai savo apranga. Visada - dzinsai, kedai, maikes, striukes. Net ir per sventes taip. O pasiimkit musu vaikystes nuotraukas ir pamatysit kaip graziai mus tevai rengdavo biggrin.gif
Atsakyti
Vaikiskais drabuziais dabar paaugliai rengiasi: ant kupriniu minksti zaisliukai, visokios rozines maikutes, trumpi sijonukai laugh.gif
O jei rimtai, tai as savo mergaitei niekur nerandu normaliu graziu rubeliu: arba kokie maisai, arba kaina blink.gif , o ji aukstoka ir kudute. Reiks vestis pas savo siuveja wink.gif
Atsakyti
QUOTE (babble @ 2004 11 02, 17:41)
Kazkaip, mano akimis, suprastejo vaikai savo apranga. Visada - dzinsai, kedai, maikes, striukes. Net ir per sventes taip. O pasiimkit musu vaikystes nuotraukas ir pamatysit kaip graziai mus tevai rengdavo biggrin.gif

Pritariu. Pvz. darzeliuose vaikai su apsmukusiomis sportinemis kelnemis ir nutrintais dzemperiais. Parduotuvese patogiu ir graziu rubu vaikams (berniukams) uz normalia kaina nerandu. Nuperku maxej koki sportini kostiuma (nes nemoka sagu uzsisegti), tai po poros skalbimu spalva isblunka arba labai greitai susivelia ir praranda rubas vaizda.
Atsakyti
QUOTE (babble @ 2004 11 02, 19:41)
O man tai uzkliuva, kad vaiku nerengia graziais, klasikiniais rubeliais, pvz. pusilgemis suknelemis su baltom apykaklaitemis, paltukais, beretemis, kostiumukais, marskinukais ir pan. Kazkaip, mano akimis, suprastejo vaikai savo apranga. Visada - dzinsai, kedai, maikes, striukes. Net ir per sventes taip. O pasiimkit musu vaikystes nuotraukas ir pamatysit kaip graziai mus tevai rengdavo biggrin.gif

Man tai fu, kai vaikus rengia kaip mini suaugusius: kostiumukai, beretes dry.gif Kam is vaikiuko tyciotis... Musu kieme yra mergaite, kuria tevai aprengia su paltu iki zemes ir skrybelaite. Vaikiukas dar vos paiena, tas paltas tarp koju pinasi, gaila ziuret. Man graziau dzinsai ir kedai, juk vaikai laksto, duksta, tai ir apranga turi buti atitinkama... Bet cia aisku skonio reikalas....
Atsakyti
QUOTE (lota @ 2004 11 03, 14:32)
Man tai fu, kai vaikus rengia kaip mini suaugusius: kostiumukai, beretes dry.gif Kam is vaikiuko tyciotis... Musu kieme yra mergaite, kuria tevai aprengia su paltu iki zemes ir skrybelaite. Vaikiukas dar vos paiena, tas paltas tarp koju pinasi, gaila ziuret. Man graziau dzinsai ir kedai, juk vaikai laksto, duksta, tai ir apranga turi buti atitinkama... Bet cia aisku skonio reikalas....

Ui pritariu smile.gif Ne, nesutinku kad vaikus reikia rengti kostiumais - na apie mergaites tyliu, neismanau - gal, bet berniukas su kostiumu - totali nesamone sad.gif

Kai reikejo maziuka krikstyt, vos nenusisoviau, pasiuloj - vieni kostiumai su slipsais. O man tas 8 men. kudikis su storu pilveliu ir kreivom kojytem ir su kostiumu girta verslininka primena biggrin.gif Juolab kad keturiom eina biggrin.gif Taigi nieko prasmatnaus biggrin.gif


Vaikui gi nera svarbu, kaip atrodyt, jam tie slipsai ir marskiniai trukdo. Vis tiek gi jie visom progom siunta... Nerengiau taip ir nerengsiu smile.gif
Atsakyti
Aha, man irgi labai neskoningai atrodo visokie pribumbasai vaikams a la kaklaraistis, atlasines suknios us kaspinais ir "perlais", ir t.t... dry.gif O ypac kai taip "ispuosta" vaika pasodina vienoj vietoj ir liepia neissitept blink.gif
Man tai super siuolaikiniai rubeliai (aisku, ne is Maximos). Mano 5 menesiu berniokas ne sliauztus, o stiliovas kelnes su kisenem ir komufliazini bliuzona su kapisonu nesioja biggrin.gif thumbup.gif
O apie krikstynu rubeliu asortimenta komentaru neturiu ph34r.gif
Atsakyti
O aš turiu ilgakoję liesą paauglę, kuri mėgsta tik kelnes. Nuėjus į bet kokią parduotuvę, visų kelnių liemuo būna platus. Pardavėjos tik šypsosi ir aiškina, kad dauguma paauglių turi tą pačią problemą. Mamytės, kaip sprendžiat tokią problemą? Nesivesiu gi aš savo dukros pas siuvėją kelnių siūt.
Atsakyti