Įkraunama...
Įkraunama...

Padavėjų kursai

Sveikos visos moteriskaites mirksiukas.gif ,perziurejau visus kursus,va ir butent padaveju tai neradau schmoll.gif .Mano klausimai butu panasus kaip ir kitu,kur galeciau per trumpa laika ismokti padavejos darbo butent Kaune.Noreciau kursa lankyti diena is dienos,smalsu suzinoti bent pagrindines detales.Buciau tikrai dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laperla @ 2006 11 21, 15:26)
Sveikos visos moteriskaites  mirksiukas.gif  ,perziurejau visus kursus,va ir butent padaveju tai neradau  schmoll.gif 

Aš tai manau kad nereikia padavėjoms kursų lankyti schmoll.gif Aš nelankiau ir sėkmingai įsidarbinau ir pradirbau apie 3 metus, dabar galėčiau net profe save pavadinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 11 23, 15:28)
Aš tai manau kad nereikia padavėjoms kursų lankyti  schmoll.gif  Aš nelankiau ir sėkmingai įsidarbinau ir pradirbau apie 3 metus, dabar galėčiau net profe save pavadinti blush2.gif




Matai,nesu tokia baisiai drasi ax.gif ,arba drasi ten kur nereikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...Na bet vistiktais apmokino tave 'majami',kadangi juk reikia zinoti kaip tas lekstes paimti,kad neiskristu ir pan,taip pat su taurem.... g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(laperla @ 2006 11 23, 19:36)
Matai,nesu tokia baisiai drasi  ax.gif  ,arba drasi ten kur nereikia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ...Na bet vistiktais apmokino tave 'majami',kadangi juk reikia zinoti kaip tas lekstes paimti,kad neiskristu ir pan,taip pat su taurem....  g.gif  ...

Aš manau, kad tave apmokytų darbe. Juk dabar tiek trūksta, kad be jokios patirties ir be jokių kursų priima.
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 11 23, 16:28)
Aš tai manau kad nereikia padavėjoms kursų lankyti  schmoll.gif  Aš nelankiau ir sėkmingai įsidarbinau ir pradirbau apie 3 metus, dabar galėčiau net profe save pavadinti blush2.gif

O aš taip nemanau schmoll.gif aš pati baigiau profesinę mokyklą ir turiu padavėjos-barmenės diplomą. Mokiausi 1 metus paskui išėjau į praktiką. Ir nemanau kad darbe išmoksi tai ką moko mokykloj. Aišku, kad teorija praktikos neatitinka 100 proc. bet žinių vistiek gauni. Nuo ekonomikos iki kokteilių maišymo biggrin.gif
Atsakyti
mane tjp pat domina sie kursai?
Atsakyti
Praeitais metais baigiau šiuos kursus.Šiaip mane siuntė iš darbo,bet ten buvo daug jaunimo iš darbo biržos.Nueik ten ir viską sužinosi.Kiek žinau jie buvo atvaževe iš rajono ar tolimesnių miestelių,tai jiem apmokėjo ir kelionę,apgyvendino+stipendiją mokėjo.Kursai jiem truko kažkur pusę metu
Atsakyti
o kur tokie kursai klp vyksta? g.gif
Atsakyti