Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie puodus

Buvau tokio puikaus puodo(neatsimenu firmos pavadinimo)prezentacijoj ir jis man labai patiko.
Tai elektrinis puodas,kuris sveria produktus,juos maišo, trina, mala, troškina, verda ir t.t. Vienu žodžiu,įmeti į puodą kiaušinį,miltus,mielių gabalėlį ir po kelių minučių-puiki mielinė tešla.Tik iškočiot ir kept picas ar pyragus belieka.
Na ir dar visokių gudrybių kupinas-pudingus,likerius,putėsius,įvairius lydytus sūrelius,paštetus daro.
Esmė tokia:kaina apie 3500-4000LtGalima pirkti lizingu mokantb po 150-190 Lt per mėn.Taigi,kas jį turite ar bent daugiau informacijos galite suteikti-atsiliepkite.
Atsakyti
Uz tokia kaina tu visa tai be vargo gali nusipirkt ,buvo kazkada apie toki puoda diskutuota laugh.gif
Atsakyti
Ash turiu panashu daikta- THERMOMIX . Liuks daiktas. Uzh mane viska daro clap.gif
Atsakyti
Turbut net ir uz trigubai mazesne suma niekas gyvenime neikalbetu nusipirkti, geriau i kokia egzotiska kelione nuvaziuociau smile.gif
Atsakyti
maciau as ji. mano padruzhke gavo dovannu vestuviu proga. geras daiktas. ypac, jei esi naujakure ir tau daug ko reikia. bet pvz man, kaip moterishkei savo uki jau ne vienus metus vedanciai, tai ir taip visokiu rakandu yra. o kur tuos det? lauk mest? gi gaila.
o be to, jis ir brungus. man siule ji prsitatymo kaina, tai jei ishkart buciau mokejus - uz 2000 butu atidave. bet cia buvo tada, kai ji tik atveze i lietuva. o 4000 tai tikrai neduociau. tada gal geriau zepter puodai. nors nzn.
Vega - tu turi - patark, zmogui jei prasho.
ir dar - labai skani capuccino kava gaunasi nu tiesiog super. niekaip negaliua atsigert ash jos. puodais laku, kai pas drauge nueinu laugh.gif
Atsakyti
Puiku.
Kažkas turi,kažkas matė.Taigi,manau,patarimų sulauksiu,nes aš daug abejonių turiu.
VEGA ,pasidalink patirtimi. Kiek mokėjai? Ar galima jame išvirti normalią sriubą(t.y.netrintą)? Ar galima jame normaliai,t.y.gabaliukais ištroškinti mėsą, bulves, daržoves, žuvį?
Aš ,mat toj prezentacijoj labai skeptiškai į visa tai žiūrėjau ir visiškai nesidomėjau. O kuo toliau,tuo labiau jis mane vylioja.Tik kaina... Bet ,jeigu po 150 Lt į mėn.-nelabai ir pasijaus...
O Agai atsakau: taip, kelionė n kartų geriau,bet ten pinigėliai-iš karto,o čia,jei atlyginimas ne 415,70 Lt,tai mokant kas mėn. gal ir nepasijaus. O šiaip atidėti kas mėn. po 150 "nežinia kam"-niekaip neišeina.Nemoku aš taip taupyti. Na, nežinau, nežinau, abejoju. Reiktų rimto pritarimo.
Atsakyti
QUOTE (Ritaa @ 2004 10 20, 08:26)
  VEGA ,pasidalink patirtimi. Kiek mokėjai? Ar galima jame išvirti normalią sriubą(t.y.netrintą)? Ar galima jame  normaliai,t.y.gabaliukais ištroškinti mėsą, bulves,  daržoves, žuvį?
 

Priesh keleta metu tas daiktas kainavo apie 6 tukst litu, kiek kainuoja dabar- nezhinau, bet manyciau, kad turetu buti gerokai pigesnis. Ash labai ilgai svarsciau, ar man reikia tokio daikto, bet su diedu nutarem, kad jis mums reikalingas- virtuve neperkrauta ivairios paskirties rakandais-VISKAS vienoj vietoj( be to prietaiso mano virtuveje yra tik 1 paprastas puodas, lekshtes ir stalo irankiai). Be to, kiek laiko susitaupo! Ash neturiu galimybes ilgai sukinetis virtuveje, todel man tai ishsigelbejimas. Pvz. vakare sumetu reikalingus produktus, nustatau laikmacius , ir ish ryto mus pazhadina namines duonos ar pyrago kvapas wub.gif ...
Taip, jame gali virti ir sriuba( darzhoves pjausto pats "puodas"), paskui ishverda. Taip pat galima daryti ir mesa, zhuvi, bulves ir t.t.
Madrid, apie capuccino kava gryna tiesa pasakei- labai skani gaunasi. Bet puikiai gaunasi ir kiti gerimai- kokteiliai, punshai , likeriai, kisielius etc.
Tas puodas gamina salotas, mishraines,paruoshia ir kepa bandeles, pyragus, duona ,atlieka mikserio funkcija, galima paciam pasiruoshti majoneza ( puikiai sumaisho skirtingu tipu skyscius:pvz alieju ir kitus skyscius, kuriu pagrindas vanduo), ruoshia sultis ir nektarus, gamina ledus ir pats juos uzhshaldo, per keleta sekundzhiu gali sutakuoti dideli kieki morku, surio ar kt., uzhmaisho ivarios rushies teshlas, maista paruoshia pageidajami budu: verda vandenyje, garuose, kepa su riebalais, be riebalu , troshkina ir t.t. Tiesa, tas puodas dar sugeba pagamint mesos, zhuvies ir kt vyniotinius, kotletus ir t.t. Ir dar- ruoshia labai skanu pudinga smile.gif
Tai va. Sunku viska pamineti, ka daro tas puodas... wub.gif
Atsakyti
Aš apstulbus.
Kepa duoną,bandeles,daro vyniotinius,šaldo ledus ????
Čia kažkas ne taip.Gal aš ne tokį mačiau?
Kaip jis tuos vyniotinius padaro?Kotletus kaip?Nesupratau?????? O mišraines kaip supjausto?Gal tik sutrina? T.y.virtas bulves,burokėlius ir visa kita???
Na, jei aš viską teisingai supratau,tai tikrai tų tūkstančių negaila.
Vega,na dar kantrybės ir paaiškink, prašau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritaa: 20 spalio 2004 - 11:28
Vega,kur ta stebuklinga puoda parduoda?Noriu noriu noriu! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Mirabela @ 2004 10 20, 11:37)
Vega,kur ta stebuklinga puoda parduoda?Noriu noriu noriu! clap.gif  clap.gif  clap.gif

AŠ ŽINAU !!!!! Tik reiks išsiaiškinti ar apie tą patį kalba eina..
Tik man sunku patikėti... hm...kaip jis tuos vyniotinius padaro??? T.y. kaip suvynioja?Gal tik masę paruošia?
Vega, kur gi tu? Jau ne aš viena alpstu dėl to puodo.
Papildyta @ [mergetime]1098266134[/mergetime]
Jei dar ką domina,info ir nuotrauka yra www.thermomix.com. Pagal nuotrauką-tai tas pats puodas.Tik man vertėjo reiktų informacijai suprasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritaa: 20 spalio 2004 - 11:45
QUOTE(Ritaa @ 2004 10 20, 11:27)
Aš apstulbus.
Kepa duoną,bandeles,daro vyniotinius,šaldo ledus ????
Čia kažkas ne taip.Gal aš ne tokį mačiau?
  Kaip jis tuos vyniotinius padaro?Kotletus kaip?Nesupratau?????? O mišraines kaip supjausto?Gal tik sutrina? T.y.virtas bulves,burokėlius ir visa kita???
  Na, jei aš viską teisingai supratau,tai tikrai tų tūkstančių negaila.
  Vega,na dar kantrybės ir paaiškink, prašau.

Matai, ten yra be galo daug programu. Ishsirenki programa, kuria nori pasinaudoti(pvz. paruoshti mishraine), ja nustatai, sumeti viska i toki "stalciu" ir ishsiimi paruoshtas salotas ar mishraine( darzhoves bus gabaliuku pavidale, jei "neuzhprogramuosi" darzhoviu trinti).
Taip, daro ji ir vyniotinius, ir kotletus smile.gif . Kaip ji juos ten pagamina- sunku pasakyt, nes to proceso nesimato. Gauni tik rezultata. Kad butu aishkiau: noriu pietums kotletu su salotom. Ish ryto i to daikto 3 stalcius sudedu:
i 1-aji stalciu - mesa , i antraji- druska, prieskonius, kiaushini, o i treciaji - darzhoves, ish kuriu tures but pagamintos salotos. Nustatau laikmati, kada pietus turi but pagaminti. Tie stalciukai laikinai "atsishaldo", kad produktai nesugestu. Atejus laikui, prietaisas pats isijungia, pradeda malti , maishyti, formuoti ir kepti kotletus, kitame skyriuje gaminamos salotos. Kai maistas paruoshtas- palaikoma reikalinga t-ra, kad pietus neatshaltu. smile.gif
Ankstesneje zhinuteje rashiau apie funkcijas , kuriomis ash naudojuosi.
Kaip sakiau, nustacius programa, ir ledai bus pagaminti ir atshaldyti ( yra specialus "stalcius"), ir pyragus kepa, ir bandeles,be to, su teshla, idaro gaminimu nereikia terliotis. Nu viska ta "mashina" moka smile.gif
Kad butu dar aishkiau, pasakysiu shitaip : tau tereikia i tuos stalcius sumest produktus, nustatyti programa, laikmacius ir ishsiimt pagaminta maista. smile.gif

QUOTE(Ritaa @ 2004 10 20, 11:43)

  1)Tik man sunku patikėti... hm...kaip jis tuos vyniotinius padaro??? T.y. kaip suvynioja?Gal tik masę paruošia?

2) Vega, kur gi tu? Jau ne aš viena alpstu dėl to puodo.
Papildyta @ [mergetime]1098266134[[b]*Vega rgetime] [/b]
3) Jei dar ką domina,info  ir nuotrauka yra www.thermomix.com. Pagal nuotrauką-tai tas pats puodas.Tik man vertėjo reiktų informacijai suprasti.

1) Ne, ne mase, o pilnai paruoshia vyniotini. smile.gif
2)Ash cia smile.gif
3)Nu jo, panashus. Bet mano senesnis- tai dizainas kitoks.O daro turbut ta pati. smile.gif
Atsakyti
Ačiū ,labai,Vega.
Kažkaip apie stalčius prezentacijoj nebuvo akcentuojama.Na, tokia ten ir prezentacija.Pažįstama nusipirko ir pakvietė, o firmos atstovė taip ir neatėjo.Tai gal ta pažįstama ne viską dar ir moka daryti...Nei apie vyniotinius,nei apie kotletus ir mišraines neužsiminė. O visa kita-tai taip.Ir likeriai ir tešlos ir kt.Bet mums kai demonstravo,tai viską dėjo į puodo vidų,o po to jau jis pjaustė,maišė,virė. Nors internete nuotraukoj-tas pats puodas.Hm... o gal aš mačiau ne originalą....
Papildyta @ [mergetime]1098267662[/mergetime]
Dar kartą atidžiai pažiūrėjau nuotrauką.Puodas tas pats.TIK JOKIŲ STALČIŲ AŠ N E M A T A U.
Jau pradedu panikuoti.NORIU tokio,kai Vegos !!!!!!!!!!! Tai kažkas iš fantastikos pasaulio.
Atsakyti