Įkraunama...
Įkraunama...

kaip susitaikyti su negalia

Sveikos,
labai nesmagu, bet atidarau naują temą, nes senoji perkelta į skyreli „gyvenu su negalia“. Man iki šiol nepavyko ten patekti. Isbandžiau viską ką aš žinojau ir vyras padėjo, bet niekaip. Tai labai nesmagu. Aš nedingau, bet negaliu atsakyti. schmoll.gif
Mano mažylė tai tikra kantruolė. Buvom išvažiavę, kelionė buvo nelengva, tačiau
ji buvo tokia gerute, tikra šaunuolė. thumbup.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif Trude, pabandyk prisijungti prie forumo kitu nick'u, gal tada pavyks tau patekti į norimą skyrelį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantaute: 23 lapkričio 2006 - 11:05
Trude na kaip laikais? mes taves tavo temelej laukiam,visos susirupine kur dingai? g.gif gal tavo kompui kazkas yra,nes ir man buvo tokios bedos kol kompo neperinstaliavau doh.gif dabar viskas veikia clap.gif
Laukiam taves Trude wub.gif
Atsakyti
trude bek i ana skyreli mes ten taves laukiame nes sicia neleis susirasinet mums
bent as taip manau . IKI
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2006 11 23, 12:26)
Sveikos,
labai nesmagu, bet atidarau naują temą, nes senoji perkelta į skyreli „gyvenu su negalia“. Man iki šiol nepavyko ten patekti. Isbandžiau viską ką aš žinojau ir vyras padėjo, bet niekaip. Tai labai nesmagu. Aš nedingau, bet negaliu atsakyti.  schmoll.gif
Mano mažylė tai tikra kantruolė. Buvom išvažiavę, kelionė buvo nelengva, tačiau
ji buvo tokia gerute, tikra šaunuolė.  thumbup.gif

labutis trude 4u.gif labai norim su tavim bendrauti,gal tikrai bandyk registruotis kitu nicku,manau turetu pavikti
Atsakyti
Sveikos merginos. Viska išbandžiau: registravausi kitu nicku, restartavau kompa bet vistiek neleidžia. Net iš kito kompo bandžiau, nieko nesuprantu schmoll.gif
Smagu, kad rūpinates, tik liūdna kad neilgai kalbesim. verysad.gif
nesenai vyras kompa perinstaliavo, bet nieko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 26 lapkričio 2006 - 18:02
TRUDE, KP LAIKAIS PAPASAKOK KAS TAVO DUKRYTEI, MATAU KAD JI SIAIS METAIS GIMUS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spylka @ 2006 11 26, 20:40)
TRUDE, KP LAIKAIS PAPASAKOK KAS TAVO DUKRYTEI, MATAU KAD JI SIAIS METAIS GIMUS  wub.gif


Mano dykrytei jau 8 men. Auginu saules dukryte. Ji nuostabi, labai ja myliu, kartais manau, kad daugiau ir nebeimanoma. dabar labai mėgsta bendrauti, daug juokiasi. Tokio smagaus ir kantraus vaiko nemaciau. biggrin.gif Atrodo ji pati man labai daug padeda ja priimti ir myleti tokia kokia yra.
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2006 11 27, 12:19)
Mano dykrytei jau 8 men. Auginu saules dukryte. Ji nuostabi, labai ja myliu, kartais manau, kad daugiau ir nebeimanoma. dabar labai mėgsta bendrauti, daug juokiasi. Tokio smagaus ir kantraus vaiko nemaciau.  biggrin.gif  Atrodo ji pati man labai daug padeda ja priimti ir myleti tokia kokia yra.

pamatysi kiek ji dar jums suteiks dziaugsmo akimirku kai istars pirma zodi,kai zenks pirma zingsneli wub.gif svarbiausia nenuleisti ranku ir tiketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilte28 @ 2006 11 27, 13:22)
pamatysi kiek ji dar jums suteiks dziaugsmo akimirku kai istars pirma zodi,kai zenks pirma zingsneli wub.gif svarbiausia nenuleisti ranku ir tiketi 4u.gif


labai tau pritariu vilte28. drinks_cheers.gif mirksiukas.gif svarbiausia yra nenuleisti ranku ir neuzsidaryt tarp keturiu sienu. susitaikyt su negalia tikrai nera lengva, bet tikrai imanoma. mirksiukas.gif
Atsakyti
Po truputį sugrįžta gyvenimo spalvos. Mazylė tam labai padeda. Girdėdama jos čiauskejimą, matydama jos šypsena širdis džiaugiasi. Stengiuosi džiaugtis gyvenimu taip, kaip džiaugiasi ji. Tikiuosi greit ir visai atsitiesiu. Tik va organizmas mano labai jautriai sureagavo i stresą, todėl dabar turiu sveikatos problemų. Bet gal viskas bus gerai.
thumbup.gif
Atsakyti
Sorry, 4u.gif as ne visai i tema. Bet gal kai jau surinkai 20 zinuciu, ileis i skyreli?
Atsakyti