Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius su nuotraukomis

mamytes ruosiame seneliui dovanele - staigmena norime padovanoti sienini kalendoriu su anuku nuotraukomis gal zinoti kur kaip ir mazdaug kiek tai galetu kainuoti,labai prasau padekite mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgvita @ 2006 01 09, 21:19)
mamytes ruosiame seneliui dovanele - staigmena norime padovanoti sienini kalendoriu su anuku nuotraukomis gal zinoti kur kaip ir mazdaug kiek tai galetu kainuoti,labai prasau padekite mums smile.gif


jeigu gyveni Vlniuje, as maciau karoliniskese, kur yra norfos parduotuve ir priesais Laisves pr. prie 16 troleibuso stoteles kioskas, ten parasyta, kad daro, tikriausia akropolyje ir reklamos firmose, manau bet kurioje, o jeigu kas is pažistamu turi spausdintuva spalvota gali pati pasidaryti, bus dar pigiau ir maloniau.
Atsakyti
fotofabrikas.lt ,medziaginiai kalendoriai su nuotrauka, kaina 39 Lt.
Atsakyti
Noriu padovanoti tevams kalendoriu su vaiko nuotraukomis. Kur Vilniuje kokybiskai daro ir kiek tai kainuoja? patarkit.
Atsakyti
Nueik i bet kokia fotoprekiu parduotuve ir paklausk ar daro tokia paslauga, kai kurios net pasidaro stendus ir tenais parodyti ir kalendoriai, ir siaip nuotraukos ivairiai pakoreguotos, pridetos i visokius paveiksliukus. Pas mus Klp tai Akropoly Fujifilm atrodo yra ir tenais daro tokius dalykus. Manau kad ir Vilniuje nebus problemu pasidaryt kalendoriu kokio nori mirksiukas.gif
Sekmes!
Atsakyti
O idomu kiek mazdaug kainuoja?gal kas zinot?
Atsakyti
Kalendoriu su nuotraukom gali pasidaryt pati. Yra visokiu programu, pvz., Adobe Photoshop Album 2,0
Tokia dovana jau keli metai darau tevams ir anytai. Visiem laaabai aptinka thumbup.gif
Atsakyti
Simpatiaska o kur nuoroda ax.gif man ne Vilniuje reikia, Klaipedoje gerai butu kad kas pasufleruotu kur nors, bet galvoju gal toj nuorodoj bus pavyzdziu kaip jie atrodo, ar vartomi, ar kiekvienas menuo atverciamas? Ir tikrai kokia kaina? pati neapsiimu daryti, beje dazai priteryje baigias, jau reketu naujus pirkti, nu neapsimoka man rodos ax.gif nebent pasidaryti namuose po to isirasyt o atprintinti nunesti kitur kur nors, o gal ir gerai butu ka? bigsmile.gif nu tai sakykit kiek jis kainuotu kokiam foto salone g.gif biggrin.gif reik dar pagalvoti kainas sulyginus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berry: 24 lapkričio 2006 - 22:54
labas, na vat mes su drauge neseniai tokius kalendorius darem,na ji jau ir atspausdinus yra,beje veiksmas vyksta kaune ax.gif Pacius kalendorius pasidarem pacios,ir kas menesi ir bendra darem.Na kaune ji dare PicoLine.Uz 4 A4 formato ir 3(jei neklystu) menesinius sumokejo 150Lt.

O kalendoriu gali pasigaminti cia:
http://h10025.www1.h...cephotocalendar

sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 11 25, 23:31)
labas, na vat mes su drauge neseniai tokius kalendorius darem,na ji jau ir atspausdinus yra,beje veiksmas vyksta kaune  ax.gif  Pacius kalendorius pasidarem pacios,ir kas menesi ir bendra darem.Na kaune ji dare PicoLine.Uz 4 A4 formato ir 3(jei neklystu) menesinius sumokejo 150Lt.

O kalendoriu gali pasigaminti cia:
http://h10025.www1.h...cephotocalendar

sekmes! mirksiukas.gif



O pagal sita nuoroda ta kalendoriu pasidaryti galima nemokamai??? Nes tam tinklalapy lyg ir nieko neuzsimenama apie kainas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 11 25, 23:31)
labas, na vat mes su drauge neseniai tokius kalendorius darem,na ji jau ir atspausdinus yra,beje veiksmas vyksta kaune  ax.gif  Pacius kalendorius pasidarem pacios,ir kas menesi ir bendra darem.Na kaune ji dare PicoLine.Uz 4 A4 formato ir 3(jei neklystu) menesinius sumokejo 150Lt.

O kalendoriu gali pasigaminti cia:
http://h10025.www1.h...cephotocalendar

sekmes! mirksiukas.gif


Na, pagal sia nuoroda susimaketavau kalendoriu, bet iskilo vienas neaiskumas, kaip man ji issaugoti i mano kompiuteri, nes spausdinsiu tai tik i firma nunesus? Kaip tai reikia padaryti? Gal kas padesit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leo11 @ 2006 11 26, 13:50)
Na, pagal sia nuoroda susimaketavau kalendoriu, bet iskilo vienas neaiskumas, kaip man ji issaugoti i mano kompiuteri, nes spausdinsiu tai tik i firma nunesus? Kaip tai reikia padaryti? Gal kas padesit?  ax.gif

paziurek ir tikrai rasi kaip isaugot,tikrai yra parasyta,o vat as tik nz kas kur ten surasyta,nes nedarau dabar as jo..pasikuisk ten ir eigoje darymo tikrai atrasi kaip viska padaryt ax.gif
Atsakyti