Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos statybos butai Vilijampoleje

Na as ten perku ir tikrau neblogai,buvome atsiveze statybininkus,kurie tuo uzsiima ir tikrai neispeike smile.gif
Minusas,kad prie pat gatves ir ne visur balkonai,bet pirkdamas kitur irgi atrasi minusus kituose vietose,be to kaina priimtina 3300lt uz kvadrata.
Atsakyti
QUOTE(Amrika @ 2006 11 24, 21:18)
Na as ten perku ir tikrau neblogai,buvome atsiveze statybininkus,kurie tuo uzsiima ir tikrai neispeike smile.gif
Minusas,kad prie pat gatves ir ne visur balkonai,bet pirkdamas kitur irgi atrasi minusus kituose vietose,be to kaina priimtina 3300lt uz kvadrata.



Sveiki mus irgi domina butai siame name, bet kiek domejaus visur rasoma kad kaina nuo 3500 uz kvadrata g.gif
Atsakyti
QUOTE(atalyja @ 2006 11 24, 23:37)
Sveiki mus irgi domina butai siame name, bet kiek domejaus visur rasoma kad kaina nuo 3500 uz kvadrata g.gif


Labux,na jo taip raso,bet tarkime jei jus pasiimtumete vartojama paskola ar pasiskolintumete pinigu ir inestumete apie 20tukstanciu juodais pinigais tada is karto kaina krenta. thumbup.gif
Mane dar daug kas atkalbineja,bet manau kad tikrai jis nieko,autonominis sildymas,1,20lt uz kvadrata per pacius salcius.Be to tikra esu,kad vidus kokybiskas,juk statytas buvo sau,zadejo daryti viesbuti,o tik dabar sumaste parduoti.
Saunu kaimynai renkasi biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrika @ 2006 11 25, 20:57)
Labux,na jo taip raso,bet tarkime jei jus pasiimtumete vartojama paskola ar pasiskolintumete pinigu ir inestumete apie 20tukstanciu juodais pinigais tada is karto kaina krenta. thumbup.gif
Mane dar daug kas atkalbineja,bet manau kad tikrai jis nieko,autonominis sildymas,1,20lt uz kvadrata per pacius salcius.Be to tikra esu,kad vidus kokybiskas,juk statytas buvo sau,zadejo daryti viesbuti,o tik dabar sumaste parduoti.
Saunu kaimynai renkasi biggrin.gif  tongue.gif

Niekada nepirkčiau ten buto schmoll.gif Varnių g. eismas tikrai intensyvus, o aplinkui gyvenantys žmonės doh.gif Košmaras kažkoks unsure.gif Gerai pagalvokit, be to tuos butus jau tikrai seniai pardavinėja, vadinasi vis tiek kažkas ne taip mirksiukas.gif
Atsakyti
nepirkciau del salia esancios intensyvios gatves, bei del zmoniu kontingento, gyvenancio siam rajone. plius,auginant vaikus ar juos dar planuojant, truksta zalios erdves.
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2006 12 03, 19:26)
nepirkciau del salia esancios intensyvios gatves, bei del zmoniu kontingento, gyvenancio siam rajone. plius,auginant vaikus ar juos dar planuojant, truksta zalios erdves.

Kad ne tik žalios, bet ir asfaltuotos erdvės nebus, nes išėjus iš laiptinės pateksi į parduotuvės teritoriją... doh.gif
O kur dar kvapai iš cecho, kur tortus per naktis kepa??? blink.gif Užtenka tik praeiti pro šoną, jau visai dienai pakanka, o jei reiktų gyventi, tai situacija tikrai nekokia... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skeveldra: 03 gruodžio 2006 - 20:50
Manes ta vieta irgi nezavi...
Bet yra zmoniu, kuriems netrukdo intensyvus gatves eismas. Juk pripranta ir prie gelezinkelio ar gamyklu gyventi..
Atsakyti
Na Alkavoje,kada isirengs butai jokios kepykleles nebus ir jums po nosei nesmirdes smile.gif
Zmoniu kontingentas visur tas pats,o slabotkes pavadinimas likes nuo senu laiku,tarkim dabar gyvenu kreveje tarp bobulku,kur negalima net gimses atsvesti nes mentus iskviecia,o masinos su magu pastatyti kieme nei minutei negalima nes langai duzta,tai cia geras zmoniu kontingentas????
Sutinku,kad gatve salia minusas,bet dabar man vaiku auginti dar nereikia,o butas yra ne amzinas ji galima keisti...]
Taip kad kiekvienas renkasi kaip jam atrodo geriau,man ten tinka,nemastau apie vieta,bet mastau apie buto kokybe,isplanavima ir kaina smile.gif
Atsakyti
Aš irgi domėjausi šiais butais, bet atbaidė tai, kad gatvė po nosim. Nusprendėm, kad su vaikasi ten perdidelis judėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Amrika @ 2006 12 05, 20:41)
Na Alkavoje,kada isirengs butai jokios kepykleles nebus ir jums po nosei nesmirdes smile.gif

Sutinku,kad gatve salia minusas,bet dabar man vaiku auginti dar nereikia,o butas yra ne amzinas ji galima keisti...]
Taip kad kiekvienas renkasi kaip jam atrodo geriau,man ten tinka,nemastau apie vieta,bet mastau apie buto kokybe,isplanavima ir kaina smile.gif

Na, žiūrint iš kurios pusės į šį reikalą pažiūrėsi mastau.gif
Jei žmonės ima paskolas iš bankų praktiškai "visam gyvenimui" - tuomet manau ir žiūri į naują būstą labai įdėmiai, deda daug vilčių ir ieško normalios vietos kur galėtų gyventi ne vienerius metus, o ne vos įsirengus - keisti...
Bet jei esi labai jaunas ir dar viskas prieš akis - tuomet iš vis nėra skirtumo kur gyventi... hihihi.gif... ir kam tada ta "nauja statyba"? ax.gif
Atsakyti
Teko kazkadaise dirbti Alkavoje. Statesi statesi ta pastata, o paskui sugalvojo butus irengineti. Neisivaizduoju kaip ten zmones gyvens, nelabai grazi vieta, pastovus triuksmas, nors ir stotele ir turgus salia, mokykla, darzelis....

Tai kazin kur kepykla issikraustys?
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2006 12 06, 11:12)
Aš irgi domėjausi šiais butais, bet atbaidė tai, kad gatvė po nosim. Nusprendėm, kad su vaikasi ten perdidelis judėjimas.


as gyvenau Varniu g. priesasi buvusia 'statybos panorama' penkiaauksciame, langais i gatve. langai buvo sudeti su garso izoliacija, tai patys buvom labai nustebinti, kad nesigirdejo jokio triuksmo. visi draugai ir pazistami stebejosi, kiap mes ten galim gyventi, bet ateje i svacius isitikindavo, kad gatves triuksmas netrukdo. bet kaip apsisaugoti nuo dukliu? ir vaikams kiemo nera, iseini tiesiai i sankryza...
Atsakyti