Įkraunama...
Įkraunama...

Auginu ne savo biologinį vaiką...

Gal rasiu bendraminčių šia tema. Pati auginu įsūnį ir esu labai laiminga clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Zuika1 @ 2004 10 20, 06:29)
Gal rasiu bendraminčių šia tema. Pati auginu įsūnį ir esu labai laiminga clap_1.gif

Zuika, jus saunuoliai thumbup.gif As pati turiu ne isuni, bet posuni rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika. O kokio amžiaus posūnis? Ir kaip jus sutariat?
Atsakyti
Mane labai sujaudina tokios temos. Labai palaikau tokius žmones, kurie paima auginti vaikučius, kuriems taip reikia meilės. Susikuria laiminga šeima. Stiprybės ir laimės jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Zuika1 @ 2004 10 20, 06:56)
Sveika. O kokio amžiaus posūnis? Ir kaip jus sutariat?

Vaikas jau pradinukas. O ir sutariam gerai, kol neatsiranda tikroji mama ir nesujaukia vaiko galvelej nusistovejusios tvarkos mad.gif Del to nuosirdziai linkiu, kad tikrieji vaiko tevai ir gimines niekada neapsireikstu...

O jus saviski kokio amziaus pasiemet?
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 10 20, 09:03)
Vaikas jau pradinukas. O ir sutariam gerai, kol neatsiranda tikroji mama ir nesujaukia vaiko galvelej nusistovejusios tvarkos mad.gif Del to nuosirdziai linkiu, kad tikrieji vaiko tevai ir gimines niekada neapsireikstu...

O jus saviski kokio amziaus pasiemet?

Mes tai parsivežėm namo, kai jam buvo vos 5,5 men. Ir as labai tikiuosi, kad tie tikrieji tevai niekada natsiras, nors tvas ir nera zinomas. Bet mes pakeitem ir varda ir pavarde. Tik va susiduriam su tokia kaip ir problemyte - kiti sako, kad net nezino ar i tete ar i mama panasus vaikas.
Atsakyti
QUOTE (Zuika1 @ 2004 10 20, 07:35)
Mes tai parsivežėm namo, kai jam buvo vos 5,5 men. Ir as labai tikiuosi, kad tie tikrieji tevai niekada natsiras, nors tvas ir nera zinomas. Bet mes pakeitem ir varda ir pavarde. Tik va susiduriam su tokia kaip ir problemyte - kiti sako, kad net nezino ar i tete ar i mama panasus vaikas.

Oi, del panasumo tai nepergyvenkit wink.gif Pas mus nepazistami zmones visi susitare tvirtina, kad vaikas yra mano kopija laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Is tiesu, tie kas zino jusu padeti, panasumo neiesko. O ka kiti galvoja, koks gi skirtumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 10 20, 09:00)
Mane labai sujaudina tokios temos. Labai palaikau tokius žmones, kurie paima auginti vaikučius, kuriems taip reikia meilės. Susikuria laiminga šeima. Stiprybės ir laimės jums wub.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 10 20, 09:46)
Is tiesu, tie kas zino jusu padeti, panasumo neiesko. O ka kiti galvoja, koks gi skirtumas rolleyes.gif

Aš tik pajuokauju, kad kaimyno darbas ir tiek.
O po to supanašėja sako.
Atsakyti
Šaunuoliai Zuika1 thumbup.gif Papasakok daugiau kaip nusprendete pasiimti, kaip viskas vyko, labai idomu wink.gif
Atsakyti
yess.gif Aš Tau pavydžiu....
Atsakyti
Saunuoliai, gerbiu tokius zmones. Laimes jusu seimynelei yess.gif
Atsakyti