Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionai

Mano vyras pamišęs dėl visokiausios egzotikos. Kai prasitarė parnešiąs skorpijoną, vos neišprotėjau... doh.gif Tačiau dabar apsipratau, netgi pati pradėjau ta egzotika domėtis. Tačiau kam pasakau, kad mano svajonė turėti kuo įdomesnį skorpioną, pastaroji - heterometrus, susiduriu su gan kritiškai požiūriais. Negi tik aš tokia su vyru pasinešę ant tų egzotikų? Vis dėlto yra ir egzotinių gyvūnų parduotuvių... Vadinasi, paklausa yra... Gal dar yra prijaučiančių tiems subtiliems gyvūnams?
Atsakyti
Mano pusbrolis turi skorpioną pandinusą (atrodo taip vadinasi...) Man visai nieko, nors vyras tai į svečius nuvažiavęs prie terariumo neprieina tongue.gif Pati gal ir neauginčiau, bet blogo nieko nematau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 11 29, 12:10)
Mano pusbrolis turi skorpioną pandinusą (atrodo taip vadinasi...) Man visai nieko, nors vyras tai į svečius nuvažiavęs prie terariumo neprieina  tongue.gif  Pati gal ir neauginčiau, bet blogo nieko nematau  mirksiukas.gif


Mes irgi šiuo metu 2 pandinusus auginam. Dar mažučiai, tai su vyru vis laukiam, kada gi jie nersis. Faini tie pandinusai. Nors vieni iš didesniųjų skorpų, bet vieni iš visiškai nenuodingų. Įkandimas toks, kaip bitės. Bet užtai toks jų grožis smile.gif
Atsakyti
Vaje kokie jus drasus thumbup.gif As tai bijociau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svet@ @ 2006 11 30, 15:56)
Vaje kokie jus drasus  thumbup.gif  As tai bijociau blush2.gif


Jei būtų ko bijoti, tai bijočiau ir aš sunglasses2.gif Tikrai nenorėčiau laikyti tų nuodingųjų schmoll.gif
Atsakyti
Kaune, Donelaičio gatvėje, šiek tiek "Merkurijaus" kiemo link yra toks baras (kaip ir alaus baras, bet nepamenu, kaip vadinasi), kuriame įrengti terariumai su skorpionais. Gurkšnoji sau ir grožiesi (arba šiurpiniesi rolleyes.gif )... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2006 12 01, 00:47)
Kaune, Donelaičio gatvėje, šiek tiek "Merkurijaus" kiemo link yra toks baras (kaip ir alaus baras, bet nepamenu, kaip vadinasi), kuriame įrengti terariumai su skorpionais. Gurkšnoji sau ir grožiesi (arba šiurpiniesi rolleyes.gif )... smile.gif


Kaip įdomu? Kiek tų skorpų įra? Gal galėsi parašyti konkrečiau kur ieškoti to baro (adresas ar pavadinimas)? Kai važiuosiu į Kauną, norėsiu pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Mičiko, o gal nuotraukų turi savo skorpionų? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(waidila @ 2006 12 02, 12:27)
Mičiko, o gal nuotraukų turi savo skorpionų?  smile.gif  ax.gif


Turiu savo senojo hadogenuso, naujųjų pandinusų dar nenufotkinau. Tik va, niekaip neišeina nuotraukos įkelti sad.gif Jei kas pamokys, atsiųsiu...


Atsakyti
Deja.. Nemoku.. doh.gif Bet labai laukiu, gal kas padės smile.gif
Atsakyti
sveikutes!tikrai but idomu pamatyt siu siurpa keliaciu gyvunu nuotraukas bet tik nuotraukas,nes as tokiu padaru siaubinagai bijau scare.gif negaleciau tokiu laikyti.nei pasidziaugsi su tokiais nei ant ranku paimsi,o kaip jus su jais bendraujat?
Atsakyti
g.gif neturėjai, ir sakai, kad negalėtum džiaugtis.. Manau labai įdomu stebėt jų gyvenimą rolleyes.gif
Atsakyti